Niklas هلی n خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بازار اصطبل در برق خیابان در Brixton در یکی از محله های قومی متنوع در لندن در آوریل 23 سال 2020 است. پایتخت بریتانیا که در آن اقلیت های قومی را تا بیش از 40 درصد از جمعیت شده است و آمار به خصوص با شیوع کروناویروس.

لندن — رمان coronavirus هیچ بزرگ اکولایزر و اطلاعات جدید از بریتانیا تاکید چگونه برخی از گروه های قومی هستند بیشتر در معرض خطر: سیاه پوستان در حال چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از covid-19 به عنوان سفید پوستان با توجه به دفتر آمار ملی.

این است که به بسیاری از این جوامع که عضو هستند بیشتر در معرض این ویروس به دلیل سلامت اقتصادی و معایب و شاید دلایل دیگر هنوز برای جدا شود.

انگلیسی ها از بنگلادش و پاکستان و هندی تبار و مخلوط قومیت نیز از نظر آماری بالاتر از نرخ coronavirus مرگ و میر ناشی از سفیدپوستان با توجه به فایرفاکس گزارش.

“وحشتناک ایم” دیوید Lammy مخالفان حزب کارگر نقطه فرد در عدالت است. “آن ضروری است علل این رابطه در حال بررسی است.”

[بریتانیا پیشی ایتالیا با اکثر گزارش coronavirus مرگ و میر در اروپا]

این روند منحصر به فرد هستند به بریتانیا. پاریس حومه — که در آن بسیاری از ساکنان شمال آفریقا و یا کشورهای جنوب صحرای آفریقایی تبار — آمار شده اند سخت تر از پاریس خود را. در یک چنین حومه, Seine-Saint-Denis, coronavirus نرخ مرگ غیر منتظره ای بالا است. “نابرابری در حال کشتن, Seine-Saint-Denis,” شش شهرداران از منطقه نوشت: در نامه ای سرگشاده منتشر شده در فرانسه در لوموند روزنامه در اوایل ماه آوریل.

واشنگتن پست در بر داشت ماه گذشته که آمریکایی ها در حال مرگ هستند در یک نامتناسب رای و اکثریت سیاه شهرستان در ایالات متحده در حدود شش برابر میزان مرگ و میر به عنوان اکثریت سفید شهرستانهای استان است. Latinos نیز شده اند بسیار سخت ضربه.

در بریتانیا دولت موافقت کرده است به بررسی نابرابری که به خصوص قابل توجه در میان کارگران مراقبت های بهداشتی. بیش از 90 درصد از پزشکان که درگذشت covid-19 در کشور در حال از بام جوامع — سیاه و آسیایی و دیگر گروه های اقلیت.

در اوایل این هفته, انگلیسی, معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-Tam گفت: در یک کنفرانس خبری که به مطالعه بیماری های سراسر گروههای قومی پیچیده بود توسط تعدادی از عوامل از جمله سن اساسی شرایط پزشکی محرومیت و جغرافیا — اما که دولت با در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی. “شما باید کار می کرد که من از یک اقلیت های قومی, گروه,” او گفت: در یک خیابان داونینگ اخبار کنفرانس “و ما را از رسیدن به پایین از این است.”

سلامت رهبران در بریتانیا گفته اند که آنها از طریق منافذ هزاران پرونده و گزارش در پایان ماه مه در چه مسائلی مانند قومیت چاقی و جنسیتی را تحت تاثیر قرار covid-19 خطر است.

[پشت در لندن shopfronts ، coronavirus مستند نیروهای دشوار محاسبات]

لندن که در آن اقلیت های قومی را تا بیش از 40 درصد از جمعیت شده است به ضربه بسیار سخت است.

شهردار صادق خان روز پنجشنبه گفت که اقلیت ها در پایتخت بریتانیا هستند “احتمال بیشتری برای کار در پایین پرداخت می شود, شغل, زندگی به سر می برند اقامت و رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی و این واضح است که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از coronavirus.”

این فایرفاکس گفت: برخی از دلایل تفاوت باقی می ماند سخت به سنجاق کردن.

با توجه به فایرفاکس گزارش تعدیل شده برای سن, سیاه مردان 4.2 بار به احتمال زیاد به مرگ از covid-19 به عنوان مرد سفید و زن سیاه و سفید بیش از 4.3 بار به احتمال زیاد به مرگ از این بیماری به عنوان سفید زنان است.

هنگامی که آن را در میان متغیرهای جمعیتی و گزارش خود از مسائل مربوط به سلامت آمار آژانس پیدا کردم که سیاه و سفید مردان و زنان به ترتيب 1.9 بار به احتمال زیاد به مرگ از covid-19.

به طور مشابه مردان بنگلادشی و پاکستانی تبار بودند 1.8 بار به احتمال زیاد به مرگ از بیماری و زنان بنگلادشی و پاکستانی تبار بودند 1.6 بار به احتمال زیاد.

“این نتایج نشان می دهد که تفاوت بین گروه های قومی در COVID-19 مرگ و میر است تا حدودی ناشی از اجتماعی و اقتصادی ضرر و شرایط دیگر اما یک بخش باقی مانده از تفاوت نشده است توضیح داد:” این سازمان گفت.

جدا تحقیقات از دانشگاه کالج لندن منتشر شده در یکشنبه, یافت, روند مشابه است.

پیتر Nicholls

ایسنا

Munuse نبی که درگذشت covid-19 است به خاک سپرده شد در یک گورستان در لندن در آوریل 28 سال 2020 است.

راب Aldridge, نویسنده سرب از مطالعه گفت: این یافته ها حمایت “نیاز فوری به عمل آورند.”

“اقدامات برای کاهش این نابرابری شامل حصول اطمینان از درآمد کافی برای همه به طوری که دستمزد پایین و صفر-ساعت قرارداد کارگران می توانیم به دنبال اجتماعی فاصله توصیه های کاهش خطرات شغلی مانند اطمینان کافی PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] کاهش موانع برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ارائه نظر فرهنگی و زبانی مناسب در سلامت عمومی و ارتباطات است.”

در سخنرانی خود در مجلس انتخاب کمیته شنوایی در چهارشنبه مایکل Marmot مدیر از دانشگاه کالج لندن و موسسه عدالت در سلامت گفت: “این بیماری همه گیر در معرض و تقویت زمینه نابرابری در جامعه است.”

ادامه مطلب

بوریس جانسون و وزرای خود را متهم به بی مهارت coronavirus پاسخ رها کردن فاجعه

بوریس جانسون می گوید بریتانیا ‘گذشته اوج این بیماری همه گیر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net