<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/1pSB8BPMIJ0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe><p class=”pb-caption”>همکاری</p>


قاهره — مصر درام تلویزیونی “پایان” است که در صورتحساب یا لیست به عنوان کشور اول علمی تخیلی سری, اما آن را به تصویر می کشد یک جهان بسیاری از اعراب کاش می تواند تبدیل به واقعیت است.

در dystopian نشان می دهد در سال 2120, اسرائیل نابود است. یک معلم به اطلاع دانش آموزان است که تمام یهودیان در اسرائیل باید “بازگشت به کشور خود را از مبدا.” ایالات متحده متلاشی به بسیاری از مناطق.

“در هر جایی در جهان ما نیاز به عدالت” گفت: Amr سمیر Atif نشان می دهد نویسنده است. “عدالت را به این جهان به مکانی بهتر برای زندگی است.” در همان زمان او اصرار درام است “و هیچ ربطی به واقعیت ربطی به ما سیاست است.”

اما نشان می دهد, یکی از ده ها تن که در اینجا نشان داده شده در باره روزه ماه رمضان که بینندگان خوشه زده عصبانی وتر با اسرائیلی ها. برای بسیاری از “پایان” یا “ال Nehaya” آن را به عنوان نامیده می شود در عربی — نشان می دهد یک دشمنی که belies دهه همکاری بین دو کشور’ دولت.

“این بر می گردد به یک روایت از قبل از پیمان صلح و همه چیز را ما انجام داده ایم با مصر” گفت: Itzhak Levanon, اسرائیل, سفیر سابق مصر است. “این می بیند که اسرائیل را نابود خواهد شد. آن است که بسیار نگران کننده است.”

در بسیار غیر معمول بیانیه اسرائیل وزارت امور خارجه تقبیح نشان می دهد به عنوان “ناگوار و غیر قابل قبول به خصوص بین دو کشور که تا به حال به یک توافق صلح برای 41 سال است.”

قابل ذکر است که همکاری این شرکت تولید ساخته شده است که نشان می دهد دارای روابط قوی به دولت از دولت مصر و جنبش فتح al-Sissi و عمومی آن سازمان. “پایان” پخش در شبکه ای که متعلق به یک شرکت دولتی.

دولت مصر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در همیشه شکننده در برابر خشونت — روابط اسرائیل با همسایگان خود مصر است که هر دو داستان یک موفقیت و یک نقطه درد. از سال 1979 زمانی که آنها امضا دستیابی به معاهده صلح در این کشور کار کرده اند با هم در سیاسی و اقتصادی و مسائل امنیتی در منطقه به ویژه مقابله با اسلام ستیزه جویی. و در عین حال اسرائیلی ها کاملا آگاه است که افکار عمومی در مصر است که در میان اکثر ضد اسرائیل در منطقه است.

دولت اسرائیل شده است نا امید با فاصله بین رسمی ارتباط که تنها رشد بیشتر تعاونی تحت Sissi و زشت انداز در خیابان. حتی به عنوان ضد سامی کارتون و تفسیر ناپدید شده اند از دولت, رسانه های آنها نمایاندن در رسانه های اجتماعی.

“ضد اسرائیلی و ضد یهودی تم ها در رسانه های مصری و سرگرمی های قدیمی, داستان قدیمی به عنوان ضد آمریکایی تم” گفت: میشل دان مدیر خاورمیانه برنامه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. “آنها به نظر می رسد و در دولتی و همچنین بخش خصوصی متعلق به رسانه ها در طول سال با وجود اسرائیل و آمریکا شد.”

او افزود: “تئوری های توطئه و مرتبط با تصورات محبوب هستند با مصر است که احتمالا به همین دلیل آنها نوشته شده به اسکریپت.”

هنوز هم “پایان” یک ناهنجاری های این روز است. اسرائیلی ها عادت کرده اند و برای ماه مبارک رمضان برنامه هایی که کار ضد اسرائیل خطوط داستان به نفس اپرا صابون و ماچ ماجراجویی داستان. اما در سال های اخیر, Sissi مقامات کنترل ضبط از تولید صابون اپرا سفارش تا تم که ستایش ارتش و پلیس و یا صحبت های شیطانی را ممنوع اعلام شده اخوان المسلمین ،

در “پایان” شخصیت یک مهندس کامپیوتر زندگی در جهان مربوط به اینده پر از سایبورگها. در قسمت اول یک معلم مورد بحث با دانش آموزان خود یک جنگ است که صورت گرفته برای آزادسازی بیت المقدس از اسرائیل است. یهودیان مجبور به فرار شد.

یک نقشه از ایالات متحده شکسته ظاهرا جنگ داخلی نیز قابل مشاهده است. “امریکا مرکزی حامی دولت صهیونیستی” معلم می گوید.

جنجال بر سر نمایش پدید آمده که اسرائیل به رهبری به آن یادبود و استقلال روز در اواخر ماه آوریل است.

“من شگفت زده شد که مقامات اجازه دهید این اتفاق می افتد [که] هفته گفت:” یوزی ربیع مدیر موشه دایان مرکز خاورمیانه ای و آفریقایی مطالعات در دانشگاه تل آویو. “آنها در مورد تعطیلات ما; آنها می دانند که ما و تمام تمدن بشر تحت حمله توسط coronavirus.”

Atif نشان می دهد نویسنده گفت: اسرائیلی زیاده.

“ما در حال ساخت یک نشان می دهد. این سرگرمی” او گفت:. “اما به تشدید این چیزی که برای تبدیل شدن به یک مشکل سیاسی یا مسئله عجیب و غریب است. آنها در حال ساخت یک مسئله بزرگ از هیچ چیز.”

او گفت: اسرائیل به سختی بالا می آید و در بقیه سری است که دارای 30 قسمت است. نشان می دهد او گفت: یک هشدار در مورد چگونه جهان است که در شمار راه هایی مانند گرم شدن کره زمین و آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه. اسرائیل اشاره کرد که فقط “یک جمله با یک شخصیت جزئی.”

در مصاحبه مصریان تحسین درام برای آخرالزمانی خود را سبک جلوه های ویژه و استفاده از فن آوری است. هیچ یک توصیف آن به عنوان ضد سامی و ضد اسرائیل بلکه گفت که این تصویر از نابودی اسرائیل مناسب بود با توجه به طولانی تلاش فلسطینی ها برای به دست آوردن خود را به سرزمینهای اشغالی را.

“این است که داستان های علمی تخیلی بود که به خوبی انجام می شود” گفت: ناتوانی Elgendy, 39, یک مهندس برق. “این مذاکرات در مورد اورشلیم و قدرت و سلطه و بسیاری از موضوعات دیگر. این داستان هیچ ربطی به اسرائیل است. آن را صرفا اشاره به یک آرزو است که در حال حاضر در قلب همه اعراب یک آرزو است که شغل خود را به پایان می رسد.”

“آن بود و نه صهیونیست’ زمین از ابتدا و از آن اجرا می شود تقریبا در هر عربی که آنها گرفته اند و چه آنان با قدرت اسلحه” گفت: Amr محمد و 30 و ایمنی متخصص پشتیبانی در حال بارگذاری. “بنابراین نباید آن را به زحمت آنها را به مصر درام ذکر آن حقایق است.”

فلسطینی ساکن کرانه باختری و نوار غزه ابراز احساسات مشابه اما مشاهده خواستار اسرائیل مرگ از طریق منشور از تجارب خود را.

“من سریال به خاطر من دوست دارم بازیگر اصلی” گفت: محمود ناهید 37 ساله کارمند در غزه. “من متوجه جنبه های سیاسی که اسرائیل نمی خواهد وجود داشته باشد در سال 2120 اما . . . من می دانم که این سری داستان های علمی تخیلی و نه واقع بینانه چیز است.”

ناهید گفت: بینندگان مانند او بودند استفاده می شود برای شنوایی که اسرائیل محو خواهد شد اما او فکر می کند ایده این است به احتمال زیاد باقی می ماند در قلمرو فانتزی. “نه به این دلیل که اسرائیل قوی و خستگی ناپذیر” او گفت: “اما از آنجا که اعراب ضعیف هستند و تقسیم شده است.”

هندریکس گزارش از اورشلیم. Heba فاروق Mahfouz در قاهره و Hazem Balousha در غزه و کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de