به عنوان جهان هنوز قرقره تحت تاثیر COVID همه گیر نیاز به خوش بینی بیشتر شده است هرگز. اما حتی از طریق این دلهره آور زمان مردم در حال اثبات این است که شفقت و همدلی نه به طور کامل بستگی دهنده شخصی خوب بودن.

Milaap جنوب آسیا بزرگترین آنلاین پلت فرم crowdfunding باز پلت فرم آن برای COVID مرتبط نیاز دارد در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. به زودی پس از یک ماه هزاران نفر از افراد باید به صورت جمعی بسیج منابع مالی به ارزش نزدیک به 90 کرور.

آنلاین مبارزات بودجه نه تنها span سراسر کمک به رشته مهاجران و دستمزد روزانه کارگران دسترسی به ملزومات و جامعه آشپزخانه, اما آن را نیز به کمک محیطی جوامع مانند ترانس, مردم, جنس نر کارگران سیرک هنرمندان رانندگان تحویل پرسنل روستایی صنعتگران رقصنده و مستقل کارگران است.

Anoj Viswanathan رئیس و موسس Milaap گفت:در برابر فجایع طبیعی مانند سیل در چنای آسام و کرالا, crowdfunding, را فعال کرده و مردم را به اتحاد و کمک به بدترین آسیب دیده بخش از مردم بازسازی زندگی خود را. این یک سکته مغزی از امید برای دیدن این اتفاق می افتد در یک زمان مثل این که همه زندگی آواره در برخی از راه یا دیگری.

طی یک ماه ما را دیده اند بیش از 5برابر افزایش مشتری نمایش داده شد و 65% افزایش در تعداد از جمع آوری اعانه. آن را برای ما, اما در حال حاضر بیش از هر زمان ما می خواستیم برای اطمینان از تجربه کاربر بدون درز. ما بلافاصله ساخته شده یک تیم ویژه به اولویت بندی این نیازها و چشم پوشی کردن پلت فرم ما هزینه برای همه Covid-19 طرح به طوری که مردم در نیاز می توانید تمام کمک های آینده راه خود را.”

مقدماتی با موضوع جمع آوری کمک های مالی برای مواد غذایی, وعده های غذایی و جیره برای بدترین متاثر از بخش های مانند روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران مهاجر به دنبال بودجه برای پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی برای بهداشت و درمان و دیگر کارگران خط مقدم. یک سوم این است که به طور خاص برای بخش های آسیب پذیر از مردم است.

چنای بر اساس trans جامعه شروع به جمع آوری کمک برای رسیدن به حداقل 100 نفر در ابتدا اما پاسخ بود به طوری که قریب به اتفاق آنها در ادامه به تسهیل پشتیبانی از 200 بیشتر تحت تاثیر قرار ترانس مردم است. به طور مشابه 11 ساله Ridhi از حیدرآباد همچنین دریافت کمک های سخاوتمندانه از سراسر جهان است. این 6 گریدر جمع آوری شده بیش از 7.48 لاخ و توزیع 1250 جیره کیت روزانه به شرط. او قصد دارد برای توزیع 500 بیشتر کیت در روزهای آینده.

در میان دیگران لوئیس میراندا رئیس کرو و مرکز جامعه مدنی نیز شروع به جمع آوری کمک در Milaap برای جمع آوری کمک به توزیع اقلام ضروری به دستمزد روزانه کارگران است. تا کنون او مطرح شده است و حدود 70 درصد از نیاز تومان. 1.3 کرور و خانواده ها هزار نفر از کارگران دستمزد دریافت کرده اند کمک کند. صحبت کردن در مورد او جمع آوری کمک تجربه آقای لوئیس میراندا گفت:”Milaap شده است یک شریک بزرگ. زمانی که کرو تصمیم به جمعیت صندوق برای حمایت از روزانه دستمزد حقوق بگیران که نهفته COVID-19 مستند Milaap بلافاصله پس از توافق به ما اجازه استفاده از پلت فرم های خود را بدون هیچ هزینه. این اولین بار بود که من جمع آوری کمک مالی در یک پلت فرم آنلاین و بر روی پلت فرم نسبتا آسان است. تیم بسیار پاسخگو به درخواست های ما. و پاسخ از اهدا کنندگان شگفت انگیز بوده است. ما بسیار خوشحالیم که ما رفت و با Milaap.”

حتی سرویس محبوب aggregators شدت و ایالات متحده به پشتیبانی خود را از آسیب دیده ترین بخش کارکنان: تحویل پرسنل و رانندگان است.

Mayukh Choudhury, co-founder & CEO از Milaap گفت:, “در حالی که فردا نامشخص است برای همه ما هنوز هم می تواند به توافق برسند که مشکلات امروز شدیدتر در برخی بیش از دیگران است. ما می خواهم برای تشکر از 3000+ قهرمانان گمنام که لابی پشتیبانی از نیازهای حیاتی و 1.6 لاخ سخاوتمندانه اهدا کنندگان که آمد به جلو به کمک برای اضافه کردن یک فصل فراموش نشدنی از امید حتی در این زمان دشوار است.

برخی از این کمپین سازمان در حال حاضر موفق به خدمت بیش از 50 لاخ وعده های غذایی از حمایت آنها دریافت آنلاین از سخاوتمندانه اهدا کنندگان و در زمین از دولت و مقامات دولت. پاسخ بوده است فروتنی به حداقل می گویند و افرادی که آن را قهرمانان واقعی هستند. به عنوان آن را همواره ما را به مطمئن شوید که ما بروید مایل اضافی برای اتصال مردم با یکدیگر است. بعدی ما تلاش خواهد کرد برای کمک به کسب و کارهای محلی در سراسر هند از طریق ما ابتکار جدید به کسب و کار کوچک امداد ابتکار.”

Smalland میکرو کسب و کار تاسیسات برای تعداد بی شماری از جوامع است. آنها اغلب به آدرس مسائل مهم از معاش و اشتغال است. با حمایت برخی از جوامع خود و سخاوتمندانه مردم سراسر جهان آنها می تواند جمع آوری کمک های کوچک است که می تواند به کمک آنها خود را راه اندازی مجدد منبع امرار معاش.

او در ادامه افزود:”در طول دهه گذشته Milaap ساخته شده است شبکه ای از بیش از 1.5 لاخ کسب و کارهای کوچک که از ما حمایت کرده اند را از طریق به طور منظم سرمایه مداخلات. ما مایل به گسترش پلت فرم ما به مقدماتی کوچک و microlocal کسب و کار شده اند که تحت تاثیر بحران. ما در حال کار با ما شریک Intuit QuickBooks برای کمک به این کسب و کار جمع آوری کمک های کوچک به راه اندازی مجدد خود کار پس از این مرحله ، ما امیدواریم اضافی شرکت ها و سخاوتمندانه اهدا کنندگان فردی را به ادامه کمک به این صندوق در هفته های آینده به منظور ارائه بسیار مورد نیاز کمک به حتی بیشتر کسب و کار در سراسر کشور

کسب و کار کوچک امداد ابتکار که حمایت از کسب و کار شده اند که توسط نهفته COVID-19. آنها می توانند جمع آوری کمک های کوچک با کمک مردم به خصوص از جوامع آنها در خدمت به جزر و مد بیش از این در حال حاضر متوقف.

Archana Vohra مدیر و کارهای کوچک و متوسط Facebook هند گفت: “Milaap شده است با استفاده از Facebook به طور فعال به جمع آوری پول, رسیدن به حق مجموعه ای از اهدا کنندگان و ایجاد آگاهی در مورد مختلف COVID-19 امداد باعث می شود. قوی نامزدی و پاسخ آنها دریافت در Facebook صفحه با 2 میلیون پیرو است و شهادت را بسیار مهم و باور نکردنی کار آنها در حال انجام در این زمان به چالش کشیدن.

آنها همچنین با استفاده از Facebook صفحه برای الهام بخشیدن به مردم در سراسر کشور به انجام کمی خود را. برای مثال آنها به تازگی به اشتراک گذاشته شده داستان از هفت سال Rommel Lalmuansanga از Mizoram در Facebook صفحه که باز میکنه قللک خود را برای کمک به COVID-19 امداد باعث الهام بخش هزاران نفر در سراسر هند است. در این زمان به چالش کشیدن Milaap همچنان به جمع آوری کمک مالی برای غیر COVID باعث می شود به عنوان به خوبی.

Himani Joshi 24 ساله از Nainital نیاز به یک دوم پیوند مغز استخوان برای مبارزه با سرطان و Milaap زد مبارزات انتخاباتی در Facebook کمک کرد که افزایش 21 lakhs در یک ماده از چند ساعت او را درمان. در یک زمان مثل این Milaap ثابت شده است به یک چراغ امید برای میلیون ها نفر از سرخپوستان و Facebook عمیقا متعهد به توانمندسازی و حمایت از آنها را در هر آنچه که ما می توانیم.”

در زمانی که مردم جمع آوری با هم در نظر گرفته شده است خطرناک بیش از 1 لاخ مردم گرد هم آمده اند بر روی پلت فرم ما برای حمایت از علل مختلف در Milaap. شاید یکی از نادرترین حوادث که در آن یک توده جمع آوری کمک کرده است و علت مبارزه با Covid-19 و نه راه دیگری.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de