بمبئی: به عنوان بسیاری از 77 زندانیان و 26 کارکنان از آرتور جاده زندان در بمبئی قرارداد coronavirus ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت: در روز پنج شنبه.

پس از coronavirus بیماری همه گیر را شکست دولت جدا کرده و هشت زندان در دولت از جمله آرتور جاده زندان و دستور داد که هیچ فرد جدید را مجاز به ورود و کسانی که در داخل از جمله زندان به کارکنان اجازه داده نخواهد شد به ترک زندان در طول مستند.

اما با وجود این اقدامات 72 زندانی از آرتور جاده زندان یافت شد که قرارداد coronavirus پس از آمدن در تماس با یک آشپز بود که گرفتار عفونت Deshmukh تا به حال به خبرنگاران گفت: در پلقر منطقه پیش از آن در روز.

صفحه اصلی وزیر بود در صحبت با رسانه ها پس از بازدید از Gadchinchale روستا در منطقه که در آن سه نفر از جمله دو راهبان بودند بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش به ظن اینکه سارقان در آوریل 16.

بعد در یک پیام ویدئویی در توییتر وزیر اطلاع داد که “عفونت کرونا ويروسی بود که در یکی از پادگان های آرتور جاده زندان و تست از تمام زندانیان در بازداشتگاه شدند و بلافاصله انجام شود”.

“معلوم شد که 77 زندانیان تا به حال قرارداد این بیماری است. به علاوه 26 از پرسنل پلیس بیش از حد آزمایش مثبت برای coronavirus,” او گفت:.

“بنابراین ما در آغاز روند quarantining این 103 نفر در سنت جورج بیمارستان” وزیر اضافه شده است.

Deshmukh همچنین گفت که برای جلوگیری از گسترش ویروس در زندان های دولت تا به حال تصمیم به انتشار در آزادی مشروط برخی از 5000 زندانی که محکوم به کمتر از هفت سال زندان محکوم کرد.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de