دهلی نو: حداقل 93 درصد از کارکنان مشغول به کار در هند در حال اضطراب به بازگشت به کار به عنوان و هنگامی که COVID-19 مستند دوره می شود و نزدیک به 85 درصد انتظار خود را در فضاهای اداری به sanitised قبل از آنها بازگشت به کار یک نظرسنجی جدید در روز چهارشنبه گفت:.

سلامت-tech community محصول اطلاعات شما را بر عهده گرفت و بررسی های انجام شده توسط MindMap پیشبرد تحقیقات با 560 هند, Inc. اشخاص از جمله کارکنان از سراسر کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ در مترو شهرهای دهلی شورای ملی مقاومت بمبئی و بنگلور.

از این کارکنان 85 درصد از بيماران مرد و 15 درصد زن بودند. داده ها همچنین نشان داد که 59 درصد کارکنان نگران سلامت خود 25 درصد گفت: آنها نگران وضعیت مالی خود را در حالی که 16 درصد می ترسند که بحران خواهد بود یک مدت طولانی یکی منجر به اضطراب.

نزدیک به 85 درصد انتظار کارفرمایان خود را برای پیاده سازی و اجرای دستورالعمل های ایمنی و مشاوره و به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای محافظت از سلامت خود را در حالی که آنها در دفتر.

“هند Inc. کارکنان به وضوح تاکید کرد در حساب از سلامت خود و است که نیاز به مدیریت در اولویت” این نظرسنجی گفت.

شواهد پشتیبانی از این واقعیت است که شادتر و امن کارکنان سازنده تر هستند از کسانی که تحت استرس گفت: Yeishan Goel, Co-founder ،

بر اساس این گزارش 99 درصد از کارمندان گفت که آنها می خواهم برای دیدن یک سیستم از شرکت بهداشت مسئولیت (CHR) ساخته شده الزامی برای کارفرمایان فقط مانند مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR).

این انتظارات بر اساس به رسمیت شناختن در میان کارکنان است که این امر نیاز به آنها را به شرکت در تلاش است که کارفرمایان متعهد به سلامت خود را یک اولویت است.

حداقل 82 درصد گفت که آنها موافقت خود را با شرکت در اقدامات که نیاز به آنها را به نظارت در حالی که 18 درصد گفتند که منطبق اگر حفظ حریم خصوصی از داده های خود را تضمین شده است.

یک حس همبستگی پدیدار در میان کارکنان با 96 درصد تایید که آنها را در آغوش و با رعایت بهداشت نظارت بر طرح های, با وجود ناراحتی آنها ممکن است باعث شود.

این بررسی نشان داد که 81 درصد از کارکنان خواهد سر کار تنها در دسته در حالی که 73 درصد انتظار کارفرمایان به اجرای کار از خانه به عنوان یک فرایند مداوم است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net