حدود 40 یا 50 وسایل نقلیه و 100 عنوان بسیاری از مردم پراکنده از پلیس که مختل خیابان تصاحب است که مسدود شده و ترافیک در نزدیکی مرز کوستا مسا و سانتا آنا در سهشنبه, مه 5.

رانندگان شروع گزارش با صدای بلند دور موتور خودروهای مسابقه بالا و پایین خیابان و جمعیت زیادی از ناظران در تقاطع آفتابگردان خیابان و Sakioka رانندگی در حدود 7:48 p. m. کوستا مسا پلیس سرهنگ استفانی Selinske گفت. مسافران تلاش برای تصویب به دام افتاده بودند در وقفه ترافیک تا زمانی که مقامات پراکنده جمع آوری و در حدود 8 p. m.

“آنها تا به حال یک تاکو کامیون در خارج وجود دارد, شاید برای Cinco De Mayo” Selinske گفت. “نبود مسابقه ،

وسایل نقلیه با سرعت از صحنه که حدود 10 اتومبیل های گشت فرم کوستا مسا و سانتا آنا ادارات پلیس وارد Selinske گفت. برخی از شلاق در اطراف گوشه به طوری سریع است که لاستیک screeched و تقریبا از دست گرفتن جاده. حداقل یک سفر غرب در رو به مشرق خطوط آفتابگردان.

عمدتا جوان تماشاچیان بسته بندی شده بودند با هم همراه آفتابگردان چهار خط خیابان تقسیم ميانه و در تقاطع در بی اعتنایی اجتماعی فاصله گرفت.

“از آن است که قابل ملاحظه تقاطع اما با یک گروه بزرگ آن است که قطعا یک نگرانی در یک بیماری همه گیر” Selinske گفت.

خیابان تصاحب را تبدیل به یک تکرار مزاحمت در کوستا مسا و همسایه جوامع Selinske گفت. ماموران وزارت او را ره حداقل یک دیگر جمع آوری مربوط به اتومبیل های با کارایی بالا و غیر قانونی نمایشگاه از سرعت بیش از ماه گذشته است.

“هر بار که ما نشان می دهد تا آنها را خاموش و حرکت به یکی دیگر از تقاطع شروع به انجام دونات دوباره” سانتا آنا اداره پلیس فرمانده اندرو آلوارز گفت.

او گفت: مختصری تعقیب پلیس آغاز شد که نزدیک در این منطقه به پایان رسید و در یک برخورد در امتداد خیابان بریستول ممکن است مربوط به خیابان تصاحب شنبه شب. اما در هیچ دستگیری و یا گزارش از اموال آسیب شدند و بلافاصله تایید شده توسط پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de