یک تلاش آشکار برای حمله به ونزوئلا شامل چند آمریکایی ها باقی ماند کفن را در سردرگمی شنبه به عنوان دو کشور داد و ستد اتهامات ارائه شده اما کمی اطلاعات جدید در مورد ماموریت مرموز.

ونزوئلا وزیر امور خارجه گفت: آمریکایی ها هر دو سابق عملیات ویژه ایالات متحده سربازان بودند “اعتراف و بدون هر گونه رزرو” پس از دستگیر شدن توسط نیروهای امنیتی در طول سقط تهاجم. او توصیف نیست آنچه مردان گفته بود مقامات در مورد این عملیات که رئیس جمهور نیکولاس مادورو به عنوان یک طرح ترور.

رئیس جمهور تهمت هرگونه دخالت ایالات متحده در این حادثه گفت: “این هیچ ربطی به دولت ما.”

وزارت امور خارجه گفت که آن را نمی تواند اظهار نظر در مورد گزارش بازداشت با استناد به حریم خصوصی ملاحظات اما اضافه کرد که “عمده وجود دارد دروغ در جریان مبارزات انتخاباتی توسط مادورو رژیم ساختن آن دشوار برای جدا کردن حقایق از تبلیغات.”

دو مرد دستگیر شدند, همراه با شش نفر دیگر در روز دوشنبه هنگامی که قایق کوچک آنها در حال سفر بودند در اقدام به زمین همراه ونزوئلا خط ساحلی تنها به ملاقات با ونزوئلا نظامی و نیروهای پلیس. روز یکشنبه هشت نفر دیگر ظاهرا ونزوئلا کشته شدند و دو نفر دستگیر شدند در یک جداگانه فرود تلاش با توجه به ونزوئلا ،

این حادثه اضافه شده به بیش از یک سال از تنش های رو به رشد به عنوان برگ برنده دولت مادورو متهم نقض حقوق بشر و فساد و قاچاق مواد مخدر تلاش است تا به زور او را از اتاق با تحریم های اقتصادی و جنایی کیفرخواست.

یک ارتش ایالات متحده سخنگوی سرهنگ سرهنگ امانوئل Ortiz گفت: سوابق خدمات تایید می کنند که این دو اسیر آمریکایی, ایران بری و لوقا Denman هستند نیروهای ویژه جانبازان به عنوان اردن Goudreau سر از فلوریدا امنیتی خدمات شرکت که برای اولین بار اعلام کرد این عملیات در صبح روز یکشنبه.

Goudreau, در مصاحبه با واشنگتن پست گفت: بری و Denman شد “سرپرستان” از نیروی او گفت: شماره حدود 60 ونزوئلا. اکثر اگر نه همه آنها معتقد بودند به پلیس نظامی و جداشدگان زندگی در اردوگاه ها در کلمبیا در نزدیکی مرز ونزوئلا.

ژوئن Guaidó به ونزوئلا قانونگذار و رهبر مخالفان به رسمیت شناخته شده به عنوان رییس جمهور موقت توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر شدت انتقاد کرد روز سه شنبه در ونزوئلا برای برگزاری آنچه که او به نام “قتل عام.”

“آنها می دانستند که در این مورد و در انتظار بودند به قتل عام آنها” Guaidó گفت: در مجازی جلسه مخالفان کنترل شورای ملی است. “نیکولاس مادورو شما مسئول هستند. رژیم می دانست که در مورد عمل شما نفوذ آن و منتظر به قتل عام آنها را.”

سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

وزارت امور خارجه بیانیه ای که توصیف آشکار وضعیت به عنوان یک “ملودرام” گفت: مقامات خواهد بود “به دنبال نزدیک به نقش مادورو رژیم است . . . و به خصوص از بسیار بزرگ کوبا دستگاه اطلاعاتی در ونزوئلا است.”

“رکورد دروغ و دستکاری شده توسط مادورو و همدستانش به عنوان به خوبی به عنوان خود بسیار سوال برانگیز نمایندگی از جزئیات استدلال می کند که هیچ چیز گرفته می شود باید در ارزش اسمی هنگامی که ما را به تحریف حقایق” در بیانیه ای گفت:.

“آنچه روشن است این است که رژیم سابق است که با استفاده از این رویداد برای توجیه افزایش سطح سرکوب” بیانیه ای گفت:. با اشاره به “زمان از این حوادث” در این بیانیه گفت که 46 زندانیان کشته و 74 زخمی در یک “قتل عام” توسط نیروهای دولتی در لوس للنس زندان در ونزوئلا بیش از آخر هفته.

مادورو وزیر خارجه Jorge Arreaza گفت: پست است که دولت ایالات متحده در عین حال به ایجاد ارتباط با دولت ونزوئلا پس از مادورو را دوشنبه شب اعلام بازداشت دو آمریکایی است.

“آنها در حال حاضر ساعت های بسیاری برای توسعه ‘it wasn’t me’ استراتژی” Arreaza گفت: در یک متن-تبادل پیام. او گفت: دو مورد سوال توسط مقامات ونزوئلا و “اعتراف و بدون هر گونه رزرو.”

خورخه رودریگز ونزوئلا ارتباطات رئیس ادعا در یک کنفرانس خبری در کاراکاس که Goudreau و تهمت به هم متصل هستند.

“چگونه است که سرویس مخفی ایالات متحده استخدام Silvercorp برای رسیدگی به تهمت و امنیت که Silvercorp منتشر که در وب سایت خود را؟”

به اتهام ارتباط به نظر می رسد برای اشاره به ارتباط بين Goudreau — که به اجرا در فلوریدا شرکت Silvercorp که می گوید آن را ارائه می دهد پرداخت استراتژیک خدمات امنیتی — نظامی و تهمت به رییس کیت شیلر.

در یکشنبه ویدئو Goudreau و سابق ونزوئلا گارد ملی افسر خاویر Nieto Quintero گفت: آنچه آنها به نام “عملیات گیدئون” طراحی شده بود به تصرف اعضای ارشد مادورو دولت. آنها به نام در ونزوئلا نیروهای نظامی به افزایش و پیوستن به مهاجمان.

Goudreau بعد گفت: پست او تا به حال شناخته شده بری و Denman برای سال. Goudreau و Denman مستقر در عراق در سال 2010 گفت: یک سرباز نیروهای ویژه سابق که در خدمت همه آنها. او در صحبت به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت موضوع است.

بری بود قادر به رهبر اما در برخورد با مسائل خانواده گفت: دو مرد که در خدمت او. Denman است “هنری, نوپرست, نوع, یک سرباز سابق گفت: با یک فندک بی خیال شخصیتی که مورد احترام و نادر در جامعه است.

Goudreau, Denman و توت اعزام به عراق و افغانستان هشت بار در ترکیب گفت: Ortiz ارتش سخنگوی.

Goudreau او گفت: ترک خدمت در فوریه 2016 به عنوان یک گروهبان کلاس اول پس از خدمت برای اولین بار به عنوان یک آتش غیر مستقیم پیاده و سپس پزشکی گروهبان. بری بود که نیروهای ویژه مهندس گروهبان که به خدمت در ارتش از سال 1996 تا اکتبر 2013. Denman خدمت در وظیفه فعال به عنوان نیروهای ویژه ارتباطات گروهبان از اکتبر 2006 تا دسامبر 2011 و در ارتش ذخیره از طریق سپتامبر 2014.

David Maxwell بازنشسته ارتش با 22 سال تجربه در نیروهای ویژه گفت: ونزوئلا عملیات به نظر می رسد برنامه ریزی ضعیف و اعدام شد.

اپراتورها به طور معمول به نفع استریل لباس و چشم پوشی از هر چیزی متصل به خود هویت ماکسول گفت. اما مادورو دست تکان داد بری و Denman را تمام شده نظامی شناسه امور جانبازان کارت و گذرنامه در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس دوشنبه پس از ضبط خود را.

“من نمی دانم چه تفکر خود بود. آن را شرم آور برای هنگ و آمریکا گفت:” ماکسول, عضو ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی فکر می کنم تانک در واشنگتن است. “آیا آنها فکر می کنم آن را برای رفتن به یک ‘در بیرون از زندان آزاد’ کارت؟”

یک هسته صلاحیت عملیات ویژه در حال همکاری با نیروهای بومی به تحریک شورش و یا سرنگونی یک رژیم ماکسول گفت: کارهایی که نیاز به یک روش اندازه گیری شده و دیرینه روابط.

“به نظر نمی رسد مثل این پیمانکار را هر که او گفت:” از Goudreau.

یک عضو خانواده توت در تگزاس کاهش یافته است به نظر سه شنبه ، تلاش برای رسیدن به Denman خانواده ناموفق بودند.

Faiola گزارش از میامی. آنا ونسا Herrero در کاراکاس و دن Lamothe شاون Boburg و دالتون بنت در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de