حیدرآباد: دولت Telangana روز سه شنبه با صدور یک فرمان به کمیساریای از مدرسه آموزش و پرورش برای ترویج همه دانش آموزان از کلاس های 1 تا 9 تحصیل در, دولت با کمک و خصوصی غیر مسلح مدارس در طول سال تحصیلی 2019-20.

دولت Telangana تحمیل یک دولت گسترده ای مستند از مارس 22 آوریل 7 برای جلوگیری و مهار گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

این مستند تمدید شده است تا مه 29, وزیر K Chandrashekar رائو سای در روز سه شنبه.

کمیسر آموزش و پرورش مدرسه, Telangana اطلاع داد که وزیر Telangana KC رائو قبلا اعلام کرد که هیچ بازداشت سیستم برای کلاس های 1 تا 9 در دولت در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“پدر و مادر از دانش آموزان از کلاس 1-9 نیاز به نگرانی در مورد امتحانات. امروز دولت تصمیم گرفته است که همه دانش آموزان از کلاس های 1 تا 9 از مدارس عمومی و خصوصی خواهد بود ارتقا به کلاس بعدی” CM رائو گفته بود در حالی که پرداختن رسانه ها پس از دولت جلسه هیئت دولت در مارس 12.

“این نهايی درس ارزیابی (SA-2) امتحانات برای کلاس های 1 تا 9 در طول سال تحصیلی 2019-20 نمی تواند انجام شده به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به مستند” کمیسر آموزش و پرورش مدرسه گفت.

دولت پس از بررسی دقیق این موضوع و در نظر داشتن مشکلات ناشی از COVID-19 pandemic تصمیم به لغو نهايی درس ارزیابی-2 امتحانات برای کلاس های 1 تا 9 و دستور ارتقاء خود را به بعد کلاس.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de