مقامات بالا در سراسر جهان حفظ گرفتار شدن و شکستن قفل قوانین

در روز سه شنبه, انگلیسی, اپیدمیولوژی, نیل فرگوسن, کلید مشاور دولت بریتانیا در آن coronavirus پاسخ استعفا داد و پس از تلگراف گزارش داد که او را شکست مستند پروتکل زمانی که یک زن روزنامه به عنوان معشوق خود را بازدید و او را در خانه. فرگوسن و همکارانش در کالج سلطنتی لندن شد و در پشت یک کلید مطالعه در اوایل سال جاری که پیش بینی است که coronavirus می تواند کشتن تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده و بریتانیا — پژوهشی است که به کمک تاثیر تصمیمات دولت را به اتخاذ دقیق مستند اقدامات است.

“من عمل در اعتقاد به این که من مصون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و به طور کامل جدا شده خودم را برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم” فرگوسن در بیانیه ای گفت: پس از این گزارش منتشر شد. “من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر.”

“دولت هدایت صریح است,” او گفت:, “و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.”

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که هنوز زود است برای تعیین اینکه آیا هر کسی که جلب virus می تواند سیستم ایمنی بدن و یا چه مدت بالقوه ایمنی خواهد داشت.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت, آسمان, اخبار او معتقد فرگوسن ساخته شده “حق تصمیم به استعفا.”

“به وضوح اجتماعی فاصله قوانین وجود دارد برای هر کس و آنها فوق العاده مهم است و آنها کشنده جدی و دلیل آن این است که آنها وسیله ای است که ما موفق به دریافت و کنترل این ویروس,” او گفت:.

فرگوسن مانند دیگر قانون شکن در چشم های عمومی می دانستند دستورالعمل به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی. پس چرا او آنها را شکست ؟ جیمز واینبرگ یک مدرس دانشگاه در رفتار سیاسی در دانشگاه شفیلد ارائه چند نظریه.

کارشناسان عمیقا درگیر در این مطالعه از این ویروس گفت: ممکن است احساس “به مراتب بیشتر در کنترل تهدید و احساس آنها را درک دقیق تر خطرات و سقوط در درگیر شدن در رفتارهای خاص.”

زمانی که فرگوسن ادعا کرد او فکر کرد که او ایمنی بدن او به نظر می رسد به “اعمال نفوذ دانش خود را به تلاش برای توجیه اینکه چرا او را به شکستن خود مشاوره” واینبرگ گفت.

در اوایل ماه آوریل خورشید اسکاتلندی تلخیص عکس های منتشر شده از کاترین Calderwood اسکاتلند افسر ارشد پزشکی در خانواده او را خانه دوم یک ساعت دور از محل اقامت اولیه خود را در ادینبورگ. Calderwood بعد از آن اذعان کرد این بود که او سفر دوم به خانه از آنجا که مستند به اثر رفت.

“قانونی و دستورالعمل های خود را ترک خانه بدون معقول بهانه ای اعمال می شود به هر کس” رئیس پاسبان ایان لیوینگستون در بیانیه ای گفت: بعد از پلیس صادر شده او را یک هشدار است. “افراد را ندارد باید شخصی معافیت قرار دادی به شرایط خود را.”

Calderwood که تا به حال به طور منظم به نظر می رسد در اسکاتلند اخبار همایش ها و تبلیغات فراخوانی برای مردم به ماندن در خانه و عذرخواهی برای سفر در طول همه گیر و در ابتدا گفت: او را حفظ شغل خود اما در حد خود ظاهر عمومی. اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon حمایت او تماس او را “ارزشمند” با وجود او اشتباه است. اما بعد از آن روز Calderwood البته تغییر و گفت او را گام پایین و اشاره کرد که “موجه تمرکز بر روی رفتار من خطر تبدیل شدن به یک حواس پرتی از این بسیار مهم است که دولت و حرفه پزشکی را در کشور از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

“داشتن خیلی سخت کار کرده در دولت را پاسخ است که آخرین چیزی که من می خواهم” او گفت:.

به عنوان با فرگوسن آن را دشوار است به دقت اشاره کردن که چرا Calderwood نقض قوانین است.

حتی به عنوان آنها را موعظه اجتماعی فاصله گرفتن رهبران در چشم های عمومی مانند هر کس دیگری — نیز مدیریت خصوصی خود را نیاز دارد. آنها ممکن است در تلاش برای تعادل خود را از تعهدات خانوادگی و یا “نیاز به تماس های اجتماعی در زندگی شخصی خود و که ممکن است باعث استرس روانی” واینبرگ گفت. “وجود دارد می تواند تفاوت بین عمومی و شخصی و یا خصوصی آرمان است که به نوبه خود منجر آنها را به انحراف از آنچه که آنها در حال گفتن است.”

ماه گذشته نیوزیلند وزیر بهداشت دیوید کلارک به نام خود را یک “احمق” او پس از تجاوز این کشور مستند به بازدید از ساحل. او در حال حاضر با آن مواجه انتقاد برای یک دوچرخه سواری در کوهستان, گشت که پس از او ون که ویژگی های با یک عکس از خود را مزین در کنار عکس گرفته شده در نزدیکی در ورودی به دنباله. او بعد از آن نیز بستری در سفر ساحل.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio تنزل مقام او را از برخی از مسئولیتهای اما کلارک نگه داشته و نقش خود را به عنوان وزیر بهداشت با توجه به بحران جاری.

“به عنوان وزیر بهداشت این مسئولیت من است که نه تنها قوانین را دنبال کنید اما تنظیم یک مثال دیگر زلاند جدید,” او گفت: پس از حوادث ساخته شده است. “در زمانی که ما در حال درخواست از زلاند نو به تاریخی فداکاری من به تیم اجازه پایین.”

او به دور از بالاترین مشخصات رسمی به صورت قانون شکنی کرده است. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو مواجه سوالات در اواسط ماه آوریل زمانی که او در سفر به پیوستن به خانواده اش در محل اقامت تابستانی خود را در کبک. ترودو همسر سوفی آزمایش مثبت برای ویروس در ماه مارس است.

اندرو Scheer, رهبر, کانادا, حزب محافظه کار, در دفاع از تصمیم خود در ماه گذشته به هیئت مدیره یک دولت برای پرواز به اتاوا با همسر و فرزندان.

“ما در زمان مراحل را به اطمینان حاصل شود که ما به حداقل برسد تعامل [با دیگر مسافران],” Scheer گفت. “همسر من به ارمغان آورد دستمال مرطوب همراه با او.”

اسرائیل وزیر بهداشت Yaakov Litzman که خود را آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: در اواخر ماه گذشته که او را به انتقال به یک نقش جدید در ساخت و ساز وزارت. انتقاد نصب شده بر دست زدن به او از این بیماری همه گیر از جمله اتهامات او نقض مستند. او رد آن اتهامات در یک تلویزیون اسرائیل مصاحبه. چند برجسته دیگر سیاستمداران اسرائیلی از جمله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر روبرو بوده اند سوال که آیا آنها نیز نقض مستند پروتکل.

Ivanka Trump و جارد کوشنر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دختر و پسر-در قانون هر دو مجلس مشاوران — شد برای انتقاد از ترک واشنگتن به صرف فصح در نیوجرسی. کاخ سفید دفتر مطبوعاتی نیویورک تایمز گفت آنها را نقض نمی کند هر گونه ممنوعیت خروج از کشور و یا پرواز تجاری. معاون رئیس جمهور پنس تصمیم گرفتند به پوشیدن ماسک در کلینیک مایو و بعد از آن اذعان کرد او باید. و لیست در می رود.

انگیزه به احتمال زیاد متفاوت است. برخی از تیره تصمیم گیری می تواند مربوط به شخصیت و صفات واینبرگ گفت. برخی ممکن است خود را بالاتر از ترس یا احساس بر دوش فشار در زندگی خصوصی خود.

و یا آن را فقط ممکن است که مانند بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان برخی از مقامات فردی در حال تلاش برای مقابله با ناگهان رگبار گلوله از محدودیت های جدید است که محدود کردن آزادی های شخصی به نام بهداشت عمومی — حتی اگر آنها باید بدانند بهتر است.

“آنها انسان فقط مثل بقیه از ما” واینبرگ گفت. “و آنها در حال مبارزه در برابر وسوسه و خواستار به نقض آنچه در حال متضاد محدودیت در زندگی ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*