فقط یک روز پس از نیوپورت بیچ شهرستان مقامات تعجب که چرا آنها هفت-کشش مایل از شن و ماسه باقی مانده تنها سواحل شهرستان بسته در اورنج کانتی آنها خبر خوبی است.

شهر پاک شده است برای باز کردن سواحل آن به صورت “فعال استفاده تفریحی” همزمان با یک دولت-تصویب طرح. که به معنی شروع چهار شنبه, مه 6 سواحل شهر باز هستند برای پیاده روی, ورزش, گشت و گذار و فعال با استفاده از 5 صبح تا 10 شب

“شهرستان بسیار خوشحال به بازگشایی سواحل ما به صورت فیزیکی و ذهنی ما ساکنان” شهردار خواهد اونیل گفت. “در حالی که فعال تفریح و سرگرمی مدل بود نه انتخاب ارجح توسط شورای شهر پس از بحث و گفتگو با ما امنیت عمومی پرسنل ما با اعتماد به نفس است که کارکنان شهرستان را مدیریت سواحل به طور موثر تحت برنامه مصوب.”

نیوپورت بیچ یکی از آخرین امتداد اورنج کانتی ساحل هنوز تعطیل از زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsome دستور بسته شدن در سراسر شهرستان در هفته گذشته. دولت به منطقه دیگر سواحل در سن کلمنت, لاگونا, ساحل هانتینگتون بیچ, دانا پوینت و مهر و موم ساحل رفتن پیش در اوایل این هفته.

مقامات شهرستان به تصویب یک طرح در روز سه شنبه برای ارائه به دولت برای باز کردن خود را در شن و ماسه.

پس از ده ها هزار نفر از مردم نشان داد تا در محلی ماسه در دوران اخیر heatwave بیش از یک هفته پیش Newsom به نام اورنج کانتی – و ذکر نیوپورت بیچ – و ونتورا با نگرانی های خود را.

در حالی که مقامات گفت: اکثر beachgoers تمرین های اجتماعی فاصله و ماند در گروه خود ساکنان نگران هجوم بازدید کنندگان در طول coronavirus همه گیر شد و دلیلی برای نگرانی.

در پاسخ به این جمعیت نیوپورت بیچ مقامات به سرعت باز پارکینگ به سهولت بحران در محلات و به نام یک جلسه اضطراری در هفته گذشته. مقامات رای به نگه داشتن خود را در سواحل باز اما با اضافه شدن نیروی انسانی به مطمئن شوید که مردم نگه داشتن اجتماعی فاصله و پارکینگ و ترافیک محدودیت و همچنین به عنوان نشانه ای از آمدن به شهر برای تضعیف بازدید کنندگان است.

مقامات تصمیم گرفتند برای جلوگیری از برنامه های به در تعطیلات آخر هفته تعطیل محبوب خیابان ها به شهر و رد ایده هایی برای محدود کردن استفاده از اوقات فراغت در طول جلسه خود را.

دو روز بعد Newsom دستور داد همه اورنج کانتی سواحل را تعطیل.

بیش از آخر هفته مقامات مختلف در شهرهای ساحل فرستاده شده برنامه ای برای باز کردن back up و بیشتر داده شد و پس از تصویب دولت دستورالعمل به تنها اجازه می دهد اوقات فراغت طرح بودند ملاقات ترک نیوپورت مقامات تعجب که چرا آنها داده نشده است تصویب پس از ارسال پیشنهاد خود را در روز شنبه.

اما در حال حاضر هفت مایل از ساحل از Corona del Mar به سانتا آنا سنگهایی باز خواهد شد اما مانند دیگران باید محدودیت در افرادی که با چتر کولرهای آبی و ساحل حوله به سالن در اطراف برای یک روز در ساحل.

سواحل دیگر که هنوز هم باقی می ماند بسته شامل محبوب شهرستان در جنوب سواحل لاگونا مانند آلیسو ساحل و هزار مراحل, ساحل, نزدیک, نمک نهر و رشته سواحل در دانا پوینت و سن انفر دولت ساحل فقط در جنوب سان کلمنت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de