آن را غیر منتظره ای داغ در سراسر منطقه در روز چهارشنبه – و درجه حرارت در ادامه انتظار می رود حداقل تا آخر این هفته.

بسیاری از کالیفرنیای جنوبی مواجه شده است درجه حرارت در 80s و 90s – 20 درجه بالاتر از حد نرمال بالا برای این زمان از سال است.

بود که برای ادامه روز پنج شنبه, مه 7, اگر چه با یک شیب در امتداد ساحل در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

  • آلدو مندز, 4, سرگرم کننده خود را برادر بزرگتر, آنتونی, 8, خارج از سانتا آنا خانه در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. مادر خود را ساندرا می گوید بازی در خارج با شلنگ تنها گزینه برای خنک کردن او چهار فرزند جوان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که همه چیز بسته است. او تهویه مرکزی است بسیار قدرتمند او گفت:. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • آلدو مندز, 4, سرگرم کننده خود را برادر بزرگتر, آنتونی, 8, خارج از سانتا آنا خانه در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. مادر خود را ساندرا می گوید بازی در خارج با شلنگ تنها گزینه برای خنک کردن او چهار فرزند جوان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که همه چیز بسته است. او تهویه مرکزی است بسیار قدرتمند, او گفت:. “و آن را حتی به طور رسمی در تابستان.”(عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • برهمن Guenthner, 10, به پایان رسید خود را آنلاین classwork و قبل از ساخت یک چلپ چلوپ در حیاط جلویی در ساحل طولانی در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

در انتاریو عادی بالا است 77 – اما بعد از ظهر چهارشنبه به ارمغان آورد با آن 97 درجه و گفت: James Brotherton یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا.

“در روز شنبه آن خواهید بود 90 پس از آن سرد و پنج درجه و یکشنبه سرد آن را یکی دیگر از پنج درجه” Brotherton گفت.

آن قطره مشابه خواهد بود در امپراتوری درون مرزی و در اورنج کانتی.

“در شب ما در حال سرد شدن به 60s فراهم می کند که بسیاری از امداد بنابراین ما خوش شانس” Brotherton گفت. “هفته بعد که خنک کردن کسانی که درجه حرارت سرد می تواند در 40s در اینلند امپایر در دوشنبه شب و سه شنبه شب.”

در لس آنجلس درجه حرارت نیز افت تا حدودی به طور چشمگیری در تعطیلات آخر هفته گفت: Ryan Kittel, یکی دیگر از خدمات آب و هوا هواشناس.

“خوشبختانه (پنج شنبه) باید آخرین روز; ما باید در مورد پنج درجه خنک کردن توسط جمعه,” او گفت:. “در روز یکشنبه درجه حرارت باید در 70s به. آن خواهید بود دراماتیک خنک کننده در طول تعطیلات آخر هفته و هفته آینده خواهیم بود که در آن ما به طور معمول می باشد در این زمان از سال است.”

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سینما و به یک نقطه سواحل نیستند معمول گزینه برای خنک ماندن.

روز چهارشنبه ساحل طولانی ساکن A. J. Mada گفت: او می خواهم که به طور معمول گرفته شده خود را نیرومند و درشت هیکل, Snoop, to رویز ساحل سگ برای خنک کردن.

“تمرکز اصلی من این است که سگ من; من نمی خواهم او را به دریافت بیش از حد داغ” گفت: Mada, 29. “به طور معمول ما می شود در سگ ساحل که در آن یک کولر برای او.

بنابراین در حال حاضر من چند طرفداران راه اندازی برای او در اتاق نشیمن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de