سن کلمنت غذاخوری مالک اجرا می شود از “همه چیز” و بازگشایی پنج شنبه

جف گورلی تا به حال بهترین آخر هفته در هشت سال او را به حال خود سان کلمنت رستوران باز است.

“ما زد همه چیز را به دیوار لخت او گفت:” روز شنبه, آوریل 4 بعد از وعده ناهار خوردن در غذا و نوشیدنی در خانه بدوش غذاخوری بیش از آخر هفته هر چند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را خاموش منظور با هدف مهار گسترش coronavirus است که هنوز هم در اثر.

“آن شکستن رکورد,” او گفت:. “ما به فروش می رسد هر نان ذرت مکزیکی, بطری, می تواند و هر مارگاریتا. این بهترین سه روز کسب و کار تا کنون. مردم خرید پیراهن آبجو برای هر یک از دیگر و گران تکیلا عکس برای مردمی که آنها حتی نمی دانند.”

در حال حاضر گورلی که عمل رستوران/نوار در طبقه دوم خانه بدوش هتل در انتظار است به restock خود را تامین بنابراین او می تواند به بالا و در حال اجرا در روز پنج شنبه.

در دانا پوینت مقیم گفت: او باز رستوران در جمعه, مه 1 بر اساس یک تصمیم ساخته شده توسط اورنج کانتی هیئت ناظران هفته گذشته است.

اما سردرگمی به وجود آمد که بیش از همه به دنبال دستورالعمل که مقامات شهرستان گفت: امر ارائه بهترین شیوه برای کسب و کار به کار با خیال راحت و یا یک دولت بخشنامه از اواسط ماه مارس باقی مانده است که در جای محدود کردن رستوران ها به خارج ،

روز جمعه گورلی بازدید شده توسط یک بازرس از مراقبت درمانی اورنج کانتی و در روز یکشنبه او با تلفن اطلاع داده بود که او در نقض, دولت, منظور, او گفت:.

در یک بیانیه صادر جمعه شهرستان سرپرستان همین واگنر و میشل جراحی گفت: سازمان بهداشت خواهد بود “بی درنگ rescinding همه تهدیدات و هیچ اقدام اجرایی در برابر عشایر به عنوان طولانی به عنوان آن را همچنان به پیروی از اورنج کانتی دستورالعمل.”

گورلی گفت و کارکنان خود را “تلاش شد به دنبال دستورالعمل” و افزود که سلامت بازرس “درک سردرگمی است.”

زمانی که اولیه مستند دستور داده شد گورلی تعطیل و سپس بازگشایی را خارج و در سه هفته گذشته. در آوریل رستوران که او را توصیف به عنوان پشت گذاشته مشترک برای اقیانوس, انداز, مکزیک گراب و بهم زدن کاسه بود 10 درصد از آن معمول کسب و کار.

گورلی گفت: او در زمان متوسط از 25 کارمند آنها عینک دستکش به اتوبوس جداول و آشپزخانه خدمه عینک ماسک. داخل رستوران ناهار خوری اتاق جداول مناسب اجتماعی فاصله گرفته اما در عرشه ایستاده بود بسیاری از به هم نزدیک است.

“آن را دشوار است به کنترل anti-مستند جمعیت,” او گفت:.

در حال حاضر گورلی برنامه ای برای بازگشایی در روز پنج شنبه پس از منابع خود در آمده یا نه Newsom اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“اگر گاوین مناسب نیاز روز پنج شنبه من به دنبال آن” گورلی گفت. “اگر او آن را هل می دهد جاده دوباره من باز خواهد شد به طور کامل و مقابله با اقدام انضباطی به عنوان آن می آید.”

نویسنده کارکنان Alicia رابینسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*