می اورنج کانتی کسب و کار است که بسته شد در ماه مارس منظور از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بازگشایی حالا که شهرستان ناظران را ایجاد دستورالعمل های ایمنی?

جف گورلی که اجرا می شود خانه بدوش غذاخوری قطعا فکر کردم تا زمانی که او خود را باز کرد سن کلمنت رستوران و بار, در روز جمعه, مه 1. بیش از آخر هفته او گفت: “جای خود را بسته بندی شده با مشتریان خریداری شده که “هر نان ذرت مکزیکی, بطری, می تواند و هر مارگاریتا” به همراه تی شرت و هر چیز دیگری که او تا به حال به آنها را به فروش برساند.

اما گورلی همچنین بازدید از یک شهرستان بازرس بهداشت که در ابتدا به او گفتم که با Newsom را هنوز هم در جای او قرار نیست به عامل.

اگر شما گوش دادن به شهرستان سرپرستان’ نظرات در جلسات هیئت مدیره و یا خواندن دستورالعمل های آنها مورد تایید هفته گذشته کسب و کار هنوز هم دولت تحت محدودیت های که شهرستان نیست و باید قدرت به ابطال. Newsom دستور داد تا کسب و کار و مدارس و مکانهای عمومی بسته برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

استاد راهنما همین واگنر گفت که او احساس خطر برای یادگیری از بازرس بهداشت بازدید به گورلی و در روز دوشنبه با صدور یک بیانیه مطبوعاتی با سرپرستان هیئت مدیره رئیس میشل جراحی که گفت: وزارت بهداشت عمل شد “در تضاد کامل” به هیئت مدیره دستورالعمل های کسب و کار و هر گونه بالقوه مجازات برای صاحب رستوران خواهد بود لغو.

“این است که کار (بهداشت و درمان آژانس) به پلیس دستور دولت اگر کسب و کار مطابق با county سفارش” واگنر گفت: تلفن دوشنبه. (گورلی گفت: او به دنبال county قوانین پس او فکر کرد که او خوب بود برای باز کردن.)

در روز سه شنبه, شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر Nichole سریع گفت: ناظران وزارت او را کارکنان “به طور کلی به دنبال دولت قانون” و با هر دستور دولت در مورد چگونه رستوران کار “این امر می توان انتظار داشت که محیط زیست ما افسر بهداشت به دنبال آن است.”

Newsom گفت: محدودیت در “کاهش خطر محل کار” مانند فروشگاه های لباس و گل خواهد بود آرام به محض جمعه اما معلوم نیست چگونه به زودی قوانین را تغییر دهید برای سالن های ورزشی, کافه و رستوران ناهار خوری که به طور خاص تعطیل توسط دولت است.

شهرستان مدیر عامل فرانک کیم نمی تواند رسید شنبه برای روشن شدن این شهرستان را موضع رسمی در مورد اینکه آیا کسب و کار می تواند بدون باز کردن پنالتی در صورتی که به دنبال این شهرستان دستورالعمل های ایمنی (که شامل ماسک و دستکش برای کارکنان است که در خدمت عمومی و اجتماعی فاصله).

استاد راهنما انجام اندرو گفت: این دستورالعمل به طور خاص می گویند آنها نمی جایگزین قانون دولت و این که آیا به دنبال دولت قانون است نه یک سیاست تصمیم گیری برای هیئت مدیره گفت: در نشست روز سه شنبه حکومت قانون است چه جدا امریکا از فاسد تر و سرکش سازمان ملل.

“برای مردم به صحبت در مورد احترام به قانون و سپس به دعوت عمومی به بی اعتنایی به آن است بسیار مخرب که به فکر ما اطاعت مدنی به عنوان یک جامعه” می گفت از طریق تلفن پس از این نشست است.

“این ایده که” این قانون تنها مشروع زمانی که من با آن موافق است بسیار نگران کننده است.”

تنش بیش از زمانی که و چگونه به بازگشایی کسب و کار و مردم اجازه از سرگیری فعالیت های معمول خود را در حال رشد بوده است و اعصاب چیز ساییده شده با موجی از تظاهرات اخیر در اطراف شهرستان که بالا گرفت تا دوباره پس از Newsom دستور داد تمام O. C. سواحل بسته در هفته گذشته – چند باید پس داده شده است تصویب به بازگشایی شده است.

شهرستان سرپرستان گرفتار در وسط ساحل بحث بیش از حد و صرف بخشی از جلسه روز شنبه این استدلال بیش از اینکه به دنبال دولت در تصویب یک طرح به سرعت بازگشایی سواحل و یا اگر آن را به مقدار مشروعیت بخشیدن به برخی از آنچه را به عنوان خودسرانه و overreaching گام به فرماندار.

و آنها به احتمال زیاد به بیشتر درگیر در استدلال بر اینکه بهداشت عمومی نگرانی حکم نگه داشتن مردم در خانه ها و مغازه ها بسته و یا اقتصادی و سرخوردگی جامعه توجیه راه اندازی مجدد زندگی عمومی است.

صاحبان کسب و کار چند خواست سرپرستان سه شنبه برای کمک به آنها برای بازگشت به کار, آیا با لابی Newsom به تغییر قوانین و یا با داشتن پشت خود را اگر آنها به صورت مجازات برای بازگشایی جلوتر از دولت را مرحله به مرحله برنامه است.

یک سالن مالک و صاحب یک jiu jitsu استودیو گفت: هیئت مدیره آنها را بازگشایی برای کسب و کار هفته آینده. گورلی گفت: در مصاحبه ای او را بازگشایی عشایر شنبه هنگامی که او restocked آشپزخانه.

حتی کسانی که برنامه ریزی برای باز کردن حق دور به نظر می رسد در نزدیکی پایان از طناب و امید در این شهرستان به نحوی می تواند کمک کند.

“ما خوشحال هستیم که مطابق با مقررات جدید به منظور باز” ملیسا جوانه با OC سالن انجمن صاحبان و گفت: هیئت مدیره. “وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از مردم که نمی تواند به ماه بدون کار.”

نویسنده کارکنان اریکا Ritchie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de