Porter Robinson یک راز است.

و او می خواهد به آن را به اشتراک با شما.

محبوب EDM DJ و تهیه کننده است که میزبانی خود را, راز, آسمان آنلاین جشنواره on May 9 — پیگیری به فرد دوم آسمان رویداد برگزار شد در اوکلند سال گذشته است. این مجموعه برای شروع در ساعت 11 صبح و بنا به گزارش ها اجرا خواهد شد برخی از 14 ساعت.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

Livestream رویداد است که سرپرستی 27 ساله رابینسون خواهد شد از ویژگی های چنین به عنوان سن Holo Hakushi Hasegawa, A. G. Cook, G Jones دیرین رابینسون همکار Madeon, زندانی گرگ Anamanaguchi و Kizuna Al, همچنین, البته رابینسون خود را.

ثبت نام برای جشنواره در وب سایت خود را (secretskyfest.com) و سپس یک لینک ارسال خواهد شد قبل از جریان زنده رود در مارس 9.

مجازی جشنواره را برانگیخت دیده بان جریان از “رابینسون سفارشی طراحی دیجیتال سالن از طریق یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و پلی استیشن از طریق Littlstar برنامه” و “دیجیتال سالن اجازه خواهد داد که طرفداران به حرکت در سراسر مجازی محل از طریق یک مرورگر وب و اجازه خواهد داد که طرفداران برای دیدن سفارشی تصاویر و اطلاعات برنامه در تجربه” با توجه به Pollstar.

و کسانی که گرسنه در حالی که پیچ به سن Holo و دیگران می توانید شماره گیری نمایید تا Postmates است که ارائه تحویل رایگان برای سفارش از 10 دلار یا بیشتر برای کسانی که با استفاده از این کد کوپن SECRETSKY در طول این رویداد و همچنین اهدای $1 به MusicCares COVID-10 تسکین سرگرم کننده برای هر یک از این سفارشات با توجه به Pollstar.

رابینسون در سخنرانی دوم آسمان جشنواره صورت گرفت ژوئن 15-16 سال 2019 در بندر وسط خط ساحلی پارک در اوکلند شامل Skrillex, کروم, Sparks, Madeon و اعمال دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net