حزبی دموکرات ها در حال بدیهی است که برگزاری جو بایدن به استاندارد متفاوت

آن خیره کننده است برای دیدن در حال ظهور در پروفایل نفاق در میان عمدتا دموکراتیک زنان و مقامات منتخب که فقط 18 ماه پیش اعلام شد یک باید “باور زنان” در شرایطی از او گفت:-او گفت: تولد #MeToo جنبش است.

چه شد مورد ستایش قرار داد به عنوان “باور زنان” در طول عدالت برنت Kavanaugh تایید جلسات زمانی که اتهام تجاوز جنسی وارد شد در برابر او تبدیل شده رقیق به “اجازه دهید او صحبت می کنند (بنابراین ما پس از آن می تواند انجام شود با شما)” در مورد متهم سیما اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تارا Reade. آن را واقعا سر حال چرخش است.

اجازه بدهید من روشن است: من خودم را فمینیست و مدافع حقوق بازماندگان تجاوز جنسی مرد باشند یا زن. اما من هم یک قهرمان از حقوق دادرسی برای متهم پس از یک بار خدمت در هیئت مدیره از جنوب کالیفرنیا اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

برخی از قدرتمند ترین زنان که خواستار Kavanaugh را متهم باور اندود شده اند تا برای اعلام حمایت خود را از معاون رئیس جمهور بایدن.

“من راضی” قدرتمند ترین زن در ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی intoned هنگامی که از او خواست افکار در بایدن در پاسخ به این اتهامات است.

در عین حال در طول Kavanaugh امر او در توئیتر خود نوشت “دکتر Blasey فورد با شما هستیم. #باور بازماندگان است.” به وضوح پلوسی برگزار شد Kavanaugh به استاندارد های مختلف از او برگزاری بایدن.

در مورد Kavanaugh دیابت کریستن جیلیبرند — که همچنین منجر به اتهام به اخراج سابق بهداشت ، Al Franken از دفتر دلیل سوء رفتار جنسی اتهامات و عکس اعلام کرد که “زنان در حال تماشای به عنوان قدرتمند ترین افراد در این کشور كافر انزجار و به حداقل رساندن تجارب خود را.” اما Gillibrand هنوز اعلام حمایت بایدن این ادعا که Reade “(آمد) جلو او صحبت کرده است و آنها انجام داده اند بررسی … و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن.”

امروز کسانی که قبلا باور خواهر هیلاری کلینتون ctq کامالا هریس و استیسی آبرامز ایستاده با جو نه تارا.

بدون شک هسته “معتقدند زنان” جنبش به خطر افتاده و در معرض شده است برای آنچه در آن همیشه واقعا این بود: آن را بر اساس اینکه آیا یک D یا R زیر نام خود را. در کتاب من یک خوک است که هنوز هم یک خوک — صرف نظر از این حروف است.

Kavanaugh را متهم بود در آغوش گرفت — اما این مبارزه بود و در مورد تصمیمات مؤثر بر حقوق باروری در دیوان عالی کشور است. در حال حاضر ریسک بالاتر — کنترل سیاسی از ریاست جمهوری و احتمال حداقل یک یا دو قرار ملاقات جدید به همان دادگاه است.

درست به اصول بازیگر و #MeToo فعال Rose McGowan ناودان دموکرات لیبرال رسانه ها و هالیوود نخبگان خود را دو برابر استاندارد است. گفت: او در یک سری از پست های “من همیشه گفتم این بود که حزب دموکرات بودند که بچه های خوب و … اما در حال حاضر من می دانم که بیش از حد.”

“من احساس می کنم واقعا یک حس از دست دادن امشب … جمهوری خواهان همواره رنگ به عنوان بچه های بد, و من همیشه دیده می شود آنها را بیشتر به عنوان یک فرقه اما در حال حاضر من می دانم به طوری دموکرات ها و رسانه ها. ماکرو و میکرو” McGowan ادامه داد. “این است که عمیق تر از یک پوشش.”

براوو برای شجاعت. و شجاعت به معنی تمایل به کسانی که در قدرت. آن است که کسانی که با قدرت می خواهند قدرت بیشتر که نفاق آغاز می شود.

اما ما نمی توانیم آن را به هر دو روش. باور یک اتهام تجاوز جنسی نباید مبتنی بر ایدئولوژی سیاسی شاکی و متهم و نه پیامدهای سیاسی. و نه می تواند آن را به سادگی بر اساس جنسیت. زمانی که من در خدمت آیتالله سیستانی هیئت مدیره و بعد از آن ریاست عمومی امنیت کمیته ایالتی کالیفرنیا در سنای من برگزار شد دو باورهای بنیادین:

1) همیشه به برائت

2) عطا کند و انتظار می رود با توجه روند — برای هر دو بازمانده و متهم

من هنوز هم پایبند آن اعتقادات — صرف نظر از D یا R که به دنبال آن نام. وجود دارد یک دلیل یکی از کتاب های مورد علاقه من است “کشتن مرغ مقلد.” در طول Kavanaugh غوغا من اغلب احساس پستی نسخه از این کتاب به همکار دموکرات و درخواست از آنها آنچه را که آنها باید فریاد زد در خارج از دادگاه به عنوان Atticus فینک راه می رفت و به دفاع تام رابینسون.

عدالت را می توان گریزان در امریکا است. اما مانند بانوی عدالت خودش ما باید تبدیل به یک کمی بیشتر نابینایان به منظور کشف حقیقت است.

گلوریا رومرو بود که رهبر اکثریت دموکرات مجلس سنا ایالتی کالیفرنیا و استاد مطالعات جنسیتی در Cal State University, Los Angeles. @GloriaJRomero

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر