دهلی نو: سرزنش مردم در مترو مانند دهلی و بمبئی به صورت زیر نمی lockdown دستورالعمل به درستی اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan گفت که یکی از دلایل اصلی این شهرستانها در حال انجام به خوبی در کنترل گسترش از coronavirus در مقایسه با دیگر شهرستانها در کشور است.

“من یک احساس است که مردم در این شهرها را به دنبال ندارد lockdown اصول کاملا به اندازه کافی” گفت: سی ان ان-News18 در مصاحبه پس از اینکه از او خواسته در مورد اینکه چرا عمده مراکز شهری حساب برای یک سهم شیر از هند موارد است. “روستایی (هند) دارای رفتار بسیار بیشتر مسئولانه از شهری هند” او اضافه شده است.

بمبئی به تنهایی گزارش شده بیش از 20 درصد از هند به طور کلی موارد است. کلی مورد تعداد در پایتخت مالی می ایستد در 8,613 در حالی که مرگ و میر است 343. دهلی نو تا کنون گزارش 4,549 تایید موارد پس از یک رکورد تک روز پیاده روی از 427 موارد در روز یکشنبه.

وزیر با این حال اذعان کرد که برخی از این شهرهای بزرگ نیز به عهده حداکثر فشار از مسافران بین المللی و است که می تواند به کمک بیشتر موارد وجود دارد.

“آنها همچنین بزرگ محله های فقیرنشین که در آن نه عملا ممکن است برای اجرای دستورالعمل های اجتماعی فاصله و مستند اصول به شیوه ای مناسب,” او گفت:. وی با تمجید از پاسخ به بحران در مناطق روستایی و گفت: او یک “احساس است که این کارگران مهاجر هستند نه آنقدر علت نگرانی برای Covid-19 زیرا آنها احتمالا هرگز در تماس با کسانی که این بیماری از سرزمین های خارجی به دلیل وضعیت اجتماعی و اقتصادی.”

توضیح برای کمتر مورد در روستاها و یا کارگران مهاجر بودن حامل ویروس به حساب نمی واريانس در تست نرخ در مراکز شهری و مناطق روستایی است. هند به طور کلی تست میزان در حدود 694 میلیون هم یکی از کمترین ها در جهان و تست آمار و ارقام توسط دولت متفاوت است.

Dr Harsh Vardhan با اشاره به این که هند را آزمایش کرده است بیش از یک میلیون نفر در حال حاضر و تعداد موارد مثبت است که به مراتب پایین تر از دیگر coronavirus-آمار کشور در همان مرحله است. دولت تا به حال گفت: هند گزارش داد حدود 40,000 تایید موارد پس از یک میلیون آزمون در مقایسه با 73,000 در آلمان 1.6 لاخ در ایالات متحده آمریکا و 2 لاخ در اسپانیا.

“ما برنامه ای برای تست 1 لاخ نفر در هر روز است. کسی با علائم باید آزمایش می شود. ما در حال آزمایش در یک شیوه ای عاقلانه و نتایج برای خود صحبت می کنند. این است که به خوبی طراحی استراتژی,” او گفت:. وزیر گفت که دولت داده نشان می دهد که بیش از 11,000 بیماران بهبود یافته اند و “اکثریت هستند و دوره نقاهت را به خوبی”. او گفت: سی ان ان-News18 که کمتر از 1 درصد از بیماران در یک, 2 درصد نیاز به تامین اکسیژن و 2-3 درصد در Icu.

هدف اصلی از وزارت او گفت: برای کنترل ناخواسته كمربند. “Covid-19 عفونی است و سریع گسترش می یابد. نگرانی من این است که برای گرفتن هر کس با عفونت اولیه و مطمئن شوید که آنها در حال آزمایش است. اگر مثبت آنها باید معطوف به یک بیمارستان,” او گفت:. او همچنین اصرار داشت که هند در مرحله 3 از انتقال ویروس و یا هیچ جامعه انتقال صورت گرفته است. رفتن با تعریف سازمان جهانی بهداشت گفت: دولت نجات کشور از رفتن به جامعه انتقال است.

“ما در هند به بررسی تعدادی از مکان ها در یک تعداد موارد تصادفی نیز انجام شده است و ما نمی تواند پیدا کردن تعداد قابل توجهی از افرادی که این بیماری که به تماس با ردیابی ما نمی تواند انجام دهد با موفقیت. دوباره تکرار کرد و ما نجات کشور از رفتن به مرحله 3 از انتقال.

وزیر همچنین وزن در موضوع گزینه های درمان و گفت: استفاده از آزمايش ضد ویروسی داروی Remdesivir است که بزرگترین امید در برابر Covid-19 است که مورد بحث در بالاترین سطوح دولت.

“دانشمندان در ICMR و CSIR نیز تعمق بر این موضوع است. در حال حاضر ما در موقعیت به شرکت در این که همبستگی محاکمه. ما شده اند با توجه به برخی از 1000 عجیب و غریب دوز توسط چه کسی. ما قادر خواهید بود به استفاده از آنها در آزمایش های بالینی بر روی برخی از بیماران در برخی از کشورهای هند” او گفت:.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de