بمبئی: در ماهاراشترا دولت به دنبال وضوح از راه آهن بیش از آن است که آیا تحمل 85 درصد از هزینه حمل و نقل از کارگران مهاجر از رفتن به خانه در میان مستند صفحه اصلی وزیر امور خارجه روز چهارشنبه گفت:.

این کارگران ندارد شغل و راه آهن باید شارژ قطار کرایه از آنها Deshmukh گفت: در یک پیام ویدئویی.

بی جی پی در روز دوشنبه گفت: این راه آهن تا یارانه 85 درصد از کرایه بلیط برای قطار ویژه اجرا برای حمل و نقل کارگران مهاجر و دولت مجبور به پرداخت باقی مانده 15 درصد است.

“از طرف دولت ماهاراشترا, من به دنبال وضوح از راه آهن هند آن است که آیا واقعا تحمل 85 درصد هزینه بلیط قطار. هیچ مقام رسمی سفارش دریافت شده از راه آهن تا کنون” Deshmukh گفت.

همه می دانند که این کارگران مهاجر هیچ شغل گذشته 40 روز و آنها از جان گذشته برای بازگشت به خانه او اشاره کرد.

“این راه آهن باید انجام دور با شارژ هزینه بلیط از کارگران مهاجر, او گفت:.

تا کنون حدود 36,000 کارگران مهاجر را ترک کرده اند از ماهاراشترا برای بومی خود را در مکان های رسمی زودتر گفت.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز دوشنبه گفت: حزب دولت واحد را تحمل هزینه سفر ریلی از نیازمندان کارگران مهاجر سرگردان در محل کار خود با توجه به کروناویروس ناشی مستند و به دنبال بازگشت به خانه.

او همچنین متهم به دولت مرکزی و راه آهن از به طور کامل نادیده گرفتن خواسته های ساخته شده توسط کنگره برای حصول اطمینان از امن و رایگان سفر از کارگران مهاجر و کارگران به خانه های خود.

Rebutting کنگره’ انتقاد بی جی پی) گفت: این راه آهن تا یارانه 85 درصد از کرایه بلیط برای قطار ویژه اجرا برای کارگران مهاجر و دولت مجبور به پرداخت باقی مانده 15 درصد است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de