حیدرآباد: در حیدرآباد فرودگاه بین المللی رفتار خود را همیشه اول تجاری باری خدمات از روسیه با فرود از Aeroflot Airlines پرچم حامل و بزرگترین خطوط هوایی فدراسیون روسیه در تاریخ 5 مارس. این Aeroflot باری – SU 7012 (Arrivals)/ SU 7013 (خروج) آمد و از مسکو فرود در فرودگاه, حیدرآباد در تاریخ 5 مارس در 11.17 هستم و رفتگان در مه 6, 12.03 هستم.

  • یکی از قدیمی ترین باری – ‘Aeroflot’ زمین در حیدرآباد فرودگاه بین المللی
  • Uplifts تقریبا. 50 تن از داروسازی از حیدرآباد به مسکو

این اولین بار است که یک تجاری B777 مسافری به باری (P C) پرواز فرود در فرودگاه, حیدرآباد, فرودگاه بین المللی برای بالا بردن دارو به مسکو است. این هواپیما انجام شده عمومی داروسازی (approx. 20 نوع مختلف از داروها و واکسن) و در زمان خاموش با یک بار کامل حدود. 50 تن هر دو در شکم و همچنین بسته های باری-بر روی صندلی. این یکی از نوع خود گسترده بدن ‘P به C’ پرواز باری جنبش حیدرآباد.

در حال حاضر این سرویس از Aeroflot باری است که محدود به Covid-19 مستند دوره است. حیدرآباد فرودگاه بین المللی است که به دنبال به طور منظم هفتگی فرکانس این کشتی باری که در آن کار می کند را فعال اتصال مستقیم از حیدرآباد به روسیه و دیگر کشورهای مستقل مشترک المنافع (کشورهای مستقل مشترک المنافع) کشور. کشورهای مستقل مشترک المنافع که عمده تقاضا برای دارو و این باری می تواند باز کردن مستقیم دروازه ورود به کشورهای مشترک المنافع است. این بخش همچنین دارای یک تقاضا برای هوافضا, مهندسی و عمومی حمل و نقل.

Aeroflot شده است عامل از سال 1923 و آن را به یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی فعال در جهان است. Aeroflot است که مقر آن در مرکز اداری Okrug مسکو با آن توپی که فرودگاه بین المللی Sheremetyevo. هواپیمایی پرواز به 146 مقصد در 52 کشور به استثنای codeshared خدمات.

در طول Covid-19 مستند GMR حیدرآباد حمل و نقل هوایی به کار گرفته همه نوع کالا از جمله ضروری و محصولات فاسد شدنی همراه با majorly Covid19 تسکین, مواد, داروسازی, مهندسی, آن, هوافضا شدنی و کنسول باری. در این دوره از شروع مستند تا به امروز این فرودگاه به کار گرفته شده تقریبا. 5500 تن از محموله.

به تازگی GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی نیز به کار گرفته اتیوپی باری برای اولین بار پرواز مستقیم اتصال حیدرآباد به آفریقا. این اتصال جدید آورده یک تجارت جدید لین برای حیدرآباد با بازارهای آفریقا و فراتر از آن اعمال نفوذ قوی محموله شبکه ای از خطوط هوایی اتیوپی.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de