آناند: دو پلیس و یک راننده آمبولانس مجروح شدند که اراذل و اوباش به اتهام حمله آنها را متوقف مدنی تیم از انجام آخرین مراسم از COVID-19 قربانی در کوره های جسد سوزی در گجرات آناند منطقه, مقامات روز سه شنبه گفتند.

این حادثه صورت گرفت در وللبه-ویدینگر شهر در روز سه شنبه شب پس از آن 56 مردم ساکن در نزدیکی الکتریکی کوره های جسد سوزی دستگیر شدند معاون سرپرست پلیس B D Jadeja گفت.

“نزدیک به 100 مردم محلی ساکن در نزدیکی کوره های جسد سوزی در Travis نگر منطقه احاطه شده یک سچین مدنی تیم رسیده است که وجود دارد در سه شنبه شب با بدن یک فرد فوت شده از coronavirus در یک بیمارستان در کرمسد,” او گفت:.

آنها خواسته های مدنی پرسنل به بدن در جایی دیگر مدعی هولوکاست را گسترش coronavirus در منطقه Jadeja گفت.

قبل از پلیس رسیده نقطه ای اوباش مسلح با چوب و سنگ به اتهام حمله به راننده آمبولانس که در آن بدن نگه داشته بود. مردم محلی نیز شکست پانل پنجره یک خودرو متعلق به پاسداری شهرداری و پلیس sub-بازرس T R Gadhvi گفت.

“هر چند مقامات در تلاش برای متقاعد کردن مردم است که آنها پس از تمام پروتکل های ایمنی و دستورالعمل های coronavirus اوباش گوش نکرد. هنگامی که پلیس رسید نقطه آنها نیز با پرتاب سنگ به نیروهای امنیتی” او گفت:.

“سر پاسبان و یک خانه نگهبانی دریافت آسیب به سر” Gadhvi گفت پلیس lobbed یک teargas پوسته و باتوم به اتهام اوباش برای متفرق کردن آنها به دنبال آن وضعیت بود و بعد از آن تحت کنترل در آورد.

راننده آمبولانس نیز صدمات پایدار در حمله Jadeja گفت.

پنجاه و شش نفر از این منطقه دستگیر شدند و رزرو به اتهام شورش حمله جنایی توطئه تلاش برای قتل و تحت مقررات مدیریت بحران, قانون Gadhvi گفت.

مدنی تیم بعد از انجام آخرین مناسک COVID-19 قربانی در کوره های جسد سوزی او اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de