Ahn Young-Joon AP

مردم تماشای تلویزیون نمایش یک فایل تصویری از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک برنامه خبری در سئول ایستگاه راه آهن سئول, کره جنوبی در روز شنبه.

کیم جونگ سازمان ملل متحد است (ظاهرا) زنده و (احتمالا) هست. کره شمالی دیکتاتور به نظر می رسد در دولت صادر شده و عکس بیش از آخر هفته که در آن او نشان داده شده است برش روبان در یک کارخانه کود در خارج از پیونگ یانگ. او نه حداقل کمی مرده است.

این توسعه کمی بی دست و پا برای سی ان ان و دیگر رسانه های خبری در سراسر جهان و همچنین چند سازمان های اطلاعاتی که تا به حال صرف چند هفته گذشته در یک دیوانگی بیش از کیم سلامت و یا عدم آن.

با توجه به داستان در غیر این صورت قابل اعتماد جریان اصلی انتشارات کیم درگذشت. با توجه به روزنامه نگاران او را “در معرض خطر” احتمالا به عنوان یک نتیجه از یک botched عملیات. دیگران تقسیم کرد و گفت او در کما یا مرگ مغزی.

و یا آن را به عنوان معلوم نیست.

http://www.washingtonpost.com/video/world/north-korea-releases-video-of-kim-jong-un-public-appearance/2020/05/02/106d1752-53f7-4e92-b403-4751cd557908_video.html

اگر چه آن را سخت بدانید که هر چیزی را با اطمینان در مورد کره شمالی کود-گیاه عکس نشان می دهد که گزارش در مورد کیم بیش از چند هفته گذشته بود که یک توده درهم و برهم از اطلاعات غلط و غیر-اطلاعات نیمی از حدس و گمان و آشکار حدس زدن.

در سراسر جهان گزارشدهی نادرست به نظر می رسد که آغاز شده با کره جنوبی وب سایت است که اذعان کرد که این mistranslated یک منبع ناشناس به حساب کیم سلامت.

اولین داستان در مورد کیم اتهام مسائل مربوط به سلامت منتشر شد کره جنوبی-وب سایت مبتنی بر Daily NK که نظارت بر اخبار و شایعات بی اساس و شایعات از کره شمالی.

Daily NK داستان در 20 آوریل گفت که کیم بود و دوره نقاهت بعد از یک نامشخص “قلبی عروقی روش” ظاهرا به عنوان یک نتیجه سنگین سیگار, چاقی و خستگی و این که او بنا در وضعیت با ثبات است.

اما رابرت Lauler انگلیسی-زبان سردبیر Daily NK گفت: در روز سه شنبه که به زبان انگلیسی ارائه “قلبی عروقی و روش” از سایت این داستان در کره بود نادرست ارائه شده به عنوان “جراحی قلب” به مراتب جدی تر تعبیر و یکی که در بر داشت راه خود را به سایر اخبار گزارش.

Daily NK است و پس از تصحیح اصلی آن به زبان انگلیسی داستان به می گویند “قلبی عروقی روش” او گفت:.

وجود دارد برخی از سطحی زمینه را برای نگرانی در مورد کیم, حتی اگر داستان مبهم در مورد آنچه که دقیقا سلامت خود شد. آن اشاره کرد که کیم تا به حال دیده شده است و در پس مارس 11 و مهم تر تا به حال موفق به نشان می دهد تا به صورت سالانه مراسم در 15 آوریل مارک “روز خورشید” سالگرد تولد کیم ایل سونگ کره شمالی را تاسیس دیکتاتور “رئیس جمهور ابدی” و کیم پدربزرگ.

مقامات کره جنوبی علنا عنوان و حتی مورد مناقشه Daily NK داستان. آنها گفتند که تا به حال دیده می شود “هیچ فعالیت غیر معمول” در پیونگ یانگ — هیچ نامنظم نیروهای جنبش هیچ سنبله در ارتباطات هیچ برنامه از funereal موسیقی — است که نشان می دهد چیزی بود که با 36 سال سن کیم.

با این وجود بین المللی بازی های تلفن بود.

Daily NK را ناقص گزارش به زودی در بر داشت جای پای محکم در غرب از طریق سی ان ان که گزارش شده در مارس 21 که ایالات متحده نظارت “هوش” است که کیم در “خطر” پس از عمل جراحی. داستان با اشاره به چند منابع بی نام: یک مقام آمریکایی “با لينک مستقيم دانش” یک “منبع دوم آشنایی با هوش” و “یکی دیگر از آمریکایی ها.” دومی گفت: نگرانی در مورد کیم سلامت معتبر هستند “اما شدت سخت است برای ارزیابی کنند.”

سی ان ان: سخنگوی ایستاده بود و گفت که این گزارش آن را “سر راست است.” داستان سرب نویسنده CNN, لنگر, Jim Sciutto کاهش یافته است به نظر.

سپس داستان منفجر شد. سی ان ان مقاله مجموعه بین المللی بازی از شایعات بی اساس با گزارش های خبری در مورد کیم ردی از هر احتمال است.

[بحث در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد بودن بیمار و یا حتی بدتر — — درست است ؟ پیونگ یانگ مملو بیش از حد.]

کیم مرده بود TMZ اعلام کرد تحت “اخبار” بنر. (مشهور اخبار سایت hedged کمی پرتاب یک “گزارش” به داستان و تیتر و اجازه می دهد که کیم ممکن است صرفا بود “او در بستر مرگ با هیچ امیدی برای بهبودی.”) Kim شد, مرگ مغزی, MSNBC میزبان کتی Tur اظهار داشت در توییتر با استناد به “دو آمریکا” گرچه او بعدا حذف شده و عذرخواهی برای صدای جیر جیر. وجود دارد گزارش می دهد که کیم در کما. یا این که یکی از کیم سپاه پاسداران بودند او را به گلوله بست.

به زودی یک semisatirical برچسب روند در توییتر: #KIMJONGUNDEAD.

عدم اطمینان در مورد کیم سرعت leapfrogged به عدم اطمینان در مورد جانشین او. ظاهرا او خواهر کوچکتر کیم یو جونگ در خط به او موفق, the Daily Beast این باورند هر چند نظرات کمک کننده برای واشنگتن پست در زمان با اين موضوع.

به این تیره باتلاق waded رئیس جمهور تهمت که ارائه شده است . . . بیشتر عدم قطعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب سیاهی دوستی خود را با کیم و به طور منظم تماس رسانه های آمریکایی سازمان “خبر جعلی” گفت: در طول یک جلسه در تاریخ 23 آوریل که سی ان ان گزارش “نادرست است.” اما او نمی گویند که چگونه. و سپس او ضمنی او تا به حال هیچ ایده: “من رابطه خوبی با کیم جونگ سازمان ملل متحد, و من امیدوارم که او خوب است.”

چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او یک “ایده بسیار خوبی است” در مورد کیم سلامت اما “من نمی توانم در مورد آن صحبت کن.”

و بنابراین جهان منتظر به یاد بگیرند که اگر یک سرکش و غیر قابل پیش بینی های هسته ای مسلح دولت هنوز هم به حال خود ارثی رهبر و یا ممکن است سقوط به یک قدرت مبارزه است.

به این سوال پاسخ داده شد در روز شنبه با کره شمالی از انتشار یک لبخند بر لب کیم افتتاح یک کارخانه کود.

کارشناسان در کره شمالی این را به عنوان یک تعلیم لحظه ای برای رسانه های ایالات متحده. در میان takeaways:

● اعتماد ندارند بررسی کنید. در حالی که آن را سخت بدانید که حتی در بهترین زمان آنچه که در داخل کره شمالی شایعات در مورد کیم پدید آمده در حتی بیشتر به چالش کشیدن محیط زیست — زمانی که این کشور بود و حتی بیشتر محکم مهر و موم کردن بیش از حد معمول به دلیل coronavirus. که باید با قرار دادن رسانه ها و حتی بالاتر گارد برای اطلاعات گفت: Jean H. Lee مدیر کره برنامه در مرکز ویلسون در واشنگتن و سابق پیونگ یانگ رئیس دفتر برای اسوشیتد پرس.

کره جنوبی, اخبار رسانه نیست همیشه قابل اطمینان ترین منبع حتی در شرایط عادی او گفت:. “من هرگز برداشت یک داستان [از کره جنوبی گزارش های خبری] تا زمانی که من چک شده و تایید آن را در خود من” گفت: Lee. “وجود دارد یک الگوی کره جنوبی گزارش های رسانه ها که نادرست است. من همیشه دقیق در مورد گسترش اطلاعات که نبود تایید.”

● هوش نیست که هوشمند نشان می دهد یونگ H. پاکستان یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز در واشنگتن است. این تردید داستان را بدست کشش حداقل در رسانه های آمریکایی اگر unnamed “مقامات ایالات متحده” با اتکا توسط CNN و MSNBC تا به حال ارائه برخی از پشتیبانی از آن, او گفت:.

“بینش کیم سلامت . . . خواهد بود که سخت ترین برای رسیدن به دلیل کره شمالی مقاوم و ضد جاسوسی شیوه” گفت: پاکستان یک تحلیلگر سابق سازمان سیا است که نویسنده از “تبدیل شدن به کیم جونگ سازمان ملل متحد: یک تحلیلگر سابق سازمان سیا را بینش کره شمالی مرموز جوان دیکتاتور.” “این سخت است به طور کلی برای به دست آوردن دسترسی به چیزی به عنوان حساس به عنوان یک رهبر بهداشت و درمان در کره شمالی و یا در جای دیگر.” با توجه به حساس هر گونه اطلاعات خواهد بود “این امر می تواند عاقلانه” برای غربی و سرویس های اطلاعاتی به نشت اطلاعات بود که در وهله اول.

● رئیس جمهور کمک نمی کند یا با ظاهر برای دادن اکسیژن به شایعات. “راه تهمت و ارائه اطلاعات به ندرت کمک می کند تا به وضوح و یا صلح از ذهن به یک وضعیت” گفت: جنی شهر یک همکار در Stimson مرکز واشنگتن فکر می کنم تانک و معاون 38 شمالی یک وب سایت است که تجزیه و کره شمالی.

او اشاره می کند که این احتمال وجود دارد که تهمت بود با همتایان اروپایی خود در مورد کیم, اینکه چقدر اطمینان وجود دارد که در چنین جلسه ناشناخته است. در هر صورت “سوال در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت باید پیش بینی شده و [رئیس جمهور] و دقیق پاسخ گردد برای او به تعادل چه او می دانست آنچه که او می تواند می گویند در راه است که القا اعتماد به نفس بیشتری در دولت توانایی پاسخگویی به تحول وضعیت” شهر گفت.

پاورقی: همانطور که در آوریل 30, دو روز قبل از کیم دوباره ظهور در مکان های عمومی, Daily NK — منبع اصلی از کیم شایعات — ضربه بود تا ارزیابی خود را از وضعیت خود از بیمار به مرده. آن را اذعان کرد که این تنها یک شایعه بیش از حد ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de