توسط لری NEUMEISTER مارینا وینو و لایحه بارو

نیویورک — نیویورک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه باید محل را در تاریخ 23 ژوئن به دلیل لغو آن خواهد بود خلاف قانون اساسی و محروم خارج نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و اندرو یانگ از نمایندگی مناسب در کنوانسیون دموکراتیک یک قاضی حکم سه شنبه.

ایالات متحده منطقه قاضی Analisa تورس در منهتن حکومت پس از وکلا برای ساندرز و یانگ استدلال دوشنبه که آنها در غیر این صورت خواهد بود صدمه غیر قابل جبرانی.

قاضی گفت: وجود زمان کافی قبل از اولیه به طرح نحوه انجام آن با خیال راحت. او اذعان کرد که دلیل آن لغو شد — برای جلوگیری از گسترش COVID-19 — مهم بود منافع دولت اما گفت که او متقاعد نشده آن را توجیه نقض حقوق به خصوص از آنجا که هر رای دهنده می تواند با استفاده از یک absentee ballot. او اشاره کرد که دیگر هیچ دولتی تا به حال لغو اصلی خود را.

تورس نوشت که از بین بردن انتخابات ریاست جمهوری رقیب از اولیه انتخابات محروم آنها از آرا برای حزب دموکرات را نامزدی. او گفت: آن را نیز کاهش نمایندگان را بر روی پلت فرم و توانایی خود را به واکنش نشان می دهند به غیر منتظره کنوانسیون تحولات است.

همچنین “محروم دموکراتیک رای دهندگان از این فرصت برای انتخاب نمایندگان است که می تواند فشار نقطه نظر خود را در آن فروم,” او گفت:. “از دست دادن این متمم اول قانون اساسی حقوق سنگین است مشکلات.”

دموکراتیک اعضای هیأت دولت در انتخابات رای دادند و در هفته گذشته به انصراف از ریاست جمهوری اولیه حتی اگر نیویورک هنوز برنامه ریزی برای برگزاری آن کنگره و دولت-سطح مقدماتی ژوئن 23.

آنها ذکر شده ترس coronavirus می تواند در میان اضافی 1.5 میلیون رای دهنده که نشان می دهد تا برای یک انتخابات که در آن معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر تایید شده توسط نامزد اصلی او مواجه شده است.

واقعیت این است که ابتدایی بود برای رفتن به رخ می دهد در تاریخ 23 ژوئن به هر حال به دلیل دیگر بحث نژادها از جمله تعدادی از کنگره مقدماتی چراغ تورس به سوال روز دوشنبه به همین دلیل اولیه نبود لغو کامل اگر امنیت یک نگرانی است.

خواسته واکنش نیویورک دولت حزب دموکرات صندلی جی جاکوبز گفت: “ما در حال بررسی آن است.”

Jacobs به نام به حال برگزاری اولیه “غیر ضروری” با تعلیق ساندرز’ کمپین و گفت: کاهش مشارکت مردم می تواند به کاهش نیاز به بسیاری از نظرسنجی کارگران است.

دولت هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی جان Conklin گفت: “نظری در این زمان. وکلای ما در حال بررسی این تصمیم است.”

بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به نظر. کمپین نگه داشته است فاصله خود را از این وضعیت عدم تمایل به تبدیل شدن به درگیر در یک مبارزه جدید بیش از نزدیک به 300 نمایندگان به تابستان کنوانسیون و گفت: این کمپین نیست برای درخواست اولیه به گیریم.

بایدن شد presumptive نامزد زمانی که برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در ماه گذشته اما ساندرز تا به حال ساخته شده روشن است که او می خواست برای ادامه جمع آوری نمایندگان از باقی مانده مقدماتی از جمله در نیویورک به حداکثر رساندن نفوذ خود بر حزب پلت فرم و دیگر تصمیمات در کنوانسیون دموکراتیک در این تابستان.

بایدن انتخاباتی نمی خواهید به دیده می شود به عنوان پله در ساندرز’ تلاش برای انجام این کار در یک کشور مانند نیویورک که در آن سناتور ورمونت حفظ زیر قابل توجه.

ساندرز’ متحدان جشن حاکم است.

“اعتبار برای اندرو یانگ و همه گروه های مردمی شده اند که حمل بر مبارزه برای دموکراسی در نیویورک گفت:” لری کوهن که صندلی ما انقلاب مردمی سازمان چرخید از ساندرز’ 2016. “رای توسط ایمیل پاسخ به همه گیر” کوهن ادامه داد: “نه لغو ریاست جمهوری اولیه که بیش از 80 درصد از دموکرات ها دیگر انتخابات همان روز است.”

ساندرز’ نمایندگان در بیانیه ای فرستاده شده توسط وکیل آرتور شوارتز که استدلال قبل از تورس به نام تصمیم “یک پیروزی فوق العاده ای برای روند دموکراتیک در اینجا در نیویورک یک دولت بسیار نیاز به چیزی برای تشویق کردن در مورد.”

وکیل جف Kurzon نمایندگی یانگ کنگره و نامزد جاناتان هرتزوگ گفت: “خدا را شکر که قاضی تایید قوانین و حفاظت از حق رای دادن.

“ما در حال اخراج کردن و بالا و آماده برای رفتن رای دادن در ژوئن 23!,” او در یک ایمیل.

آسوشیتد پرس نویسنده لایحه بارو گزارش از آتلانتا و مارینا وینو گزارش از آلبانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de