بمبئی, مه 6 (PTI) شیو سنا در روز چهارشنبه انتقاد متحده که اصرار بر coronavirus تست از کارگران مهاجر قبل از مصرف آنها را تشریح آن است که یک “بی رحمانه و غیر انسانی” ایستاده است.

سرمقاله در شیو سنا سخنگوی ‘Saamana نیز انتقاد بی جی پی به رهبری, Uttar Pradesh, دولت, گفت: آن را آورده و از دانش آموزان از کوتا در راجستان بدون هر گونه آزمایش “پس از آنها غنی” در حالی که بلیت قطار متهم شدند از فقرا.

این Sena ستایش کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی تصمیم او درخواست دولت حزب واحد به تحمل هزینه قطار کرایه از کارگران مهاجر در بازگشت به خانه.

کارگران از اوتار پرادش بیهار Odisha, Andhra Pradesh مهاجرت بیشتر به ماهاراشترا و گجرات آن اشاره کرد.

“تا دیروز این کارگران بودند که رای بانک از احزاب سیاسی و رهبران به عنوان اگر بمبئی و ماهاراشترا ساخته شده در کار سخت از این کارگران مهاجر.

این افراد در حال فرار در زمان بحران و سیاسی خود را به مربیان تبدیل شده است آنها را دور,” سنا گفت.

این ادعا thatthe, Uttar Pradesh دولت ساخته “u-turn” در نظر گرفتن بازگشت کارگران مهاجر قرار داده و شرایط سخت برای آنها از جمله این که آنها آزمایش می شود برای coronavirus قبل بازگشت.

“این غرفه از کشورهای بی رحمانه است و علیه بشریت” به سنا گفت:

آن را نیز متهم, Uttar Pradesh دولت “غنی-فقیر تعصب”.

“صدها اتوبوس فرستاده شد به کوتا برای آوردن دانش آموزان به, Uttar Pradesh بدون هیچ گونه تست از آنجایی که آنها ثروتمند بودند. برای ضعیف راه آهن بلیط, کرایه بودند به اتهام” مراتی روزانه گفت.

به سنا گفت: کارگران مهاجر گیر در نقاط مختلف ماهاراشترا باید به صورت یک مصیبت جدید در حال حاضر.

ماهاراشترا پس از نگاه آنها خوب است اما آنها می خواهند برای رفتن به خانه در حالی که خود دولت آماده است به آنها را.

آن را ستایش کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی تصمیم او درخواست دولت حزب واحد به تحمل هزینه قطار کرایه از کارگران مهاجر در بازگشت به خانه.

این انجام شد به دلایل بشر دوستانه به سنا گفت.

“کارگران مهاجر هستند گربه ها و سگ ها. اما بومی خود را در کشورهای در حال نشان دادن انسانیت” آن را گفت.

به سنا گفت: اتحادیه وزیر Nitin کرد به درستی اشاره کرد که “کارگران مهاجر ممکن است فرار از ماهاراشترا اما آنچه که آنها غذا خوردن در دولت خانه خود را”.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de