هند مجموعه ای برای شروع یکی از بزرگترین عملیات نجات

دهلی نو: ارسال کشتی ها و هواپیماهای خود را به سرخپوستان رشته در خارج از کشور هند به کشتی سوار در یکی از بزرگترین عملیات نجات در جهان است.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در شنبه اعلام کرد که هوای تهران عمل خواهد 64 پرواز به 12 کشور را بیش از 14,000 رشته مردم در 7 روز از تاریخ 7 مه.

مسافران مورد نیاز خواهد بود به پرداخت یک مقدار ثابت برای خدمات کشتی به عنوان مثال یکی از راه همه را شامل کرایه بین شیکاگو به دهلی نو خواهد شد در شارژ 100,000 تومان, در حالی که برای داکا-دهلی نو در 12,000 تومان و مانیل-دهلی نو در 30000 تومان.

پرداختن رسانه ها از طریق ویدئو کنفرانس گفت که در طول هفته اول ماموت نجات هوایی عملیات 14 ، 800 زمین اتباع هند خواهد بود به ارمغان آورد در حالی که تعداد کل افراد به عودت و برگشت به هند در کل این عملیات می تواند بیش از 190,000.

از نظر عملیاتی جنبه هوایی هند را به کار گیرند 40 پرواز در حالی که هوایی هند اکسپرس پرواز 24 خدمات به کشورهایی مانند مالزی, سنگاپور و فیلیپین و بنگلادش و عمان, بحرین, قطر, کویت, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, ایالات متحده و انگلستان است.

پوری گفت که نه تنها نقش اما هواپیمایی که از فرودگاه و دولت بسیار حیاتی است پس از این مقامات باید برای مدیریت بازگشت مسافران است.

در بخش خود, دولت, دولت ملزم به ارائه مناطق قرنطینه برای بازگشت سرخپوستان.

پوری گفت که در هفته اول پرواز را پشت سرخپوستان به 10 متحده و اضافه کرد که خدمات به بیش متحده می تواند آغاز شده و در هفته آینده بسته به سرعت که در آن امکانات آماده برای میزبانی این عودت کننده گان.

او در ادامه گفت که مسافران مورد نیاز خواهد بود به پرداخت یک مقدار ثابت برای این پروازها پس از موقعیت های مالی از هوایی هند است که مخاطره آمیز است که شرکت هواپیمایی نیاز به تزریق تومان 500-600 تومان کرور روپیه در هر ماه آن را به شناور باقی می ماند.

علاوه بر این وزیر گفت که شرکت خصوصی هواپیمایی در هوا نجات برنامه گرفته خواهد شد پس از هفته اول عملیات.

پوری افزود که او آگاه از محدودیت های مالی مواجه شده بودن این صنعت است. اما او را فاش نمی کند هر گونه جدول زمانی برای از سرگیری عملیات داخلی اما گفت که این باز خواهد شد تنها پس از دیدن “رفتار ویروس” و سطح زمین و آماده سازی برای رسیدگی به هر وضعیت.

به تازگی و با وجود آن موقعیت مالی مخاطره آمیز ملی مسافری حامل پدید آمده است به عنوان یکی از معدود شرکت های هواپیمایی در جهان است که باید تخلیه بیش از 9000 مسافر در طول COVID-19 بحران است.

شرکت هواپیمایی تا تاریخ انجام گسترده عملیات پرواز به چین و ژاپن و اروپا برای بازگرداندن رشته سرخپوستان بیشتر دانش آموزان و زائران. علاوه بر این شرکت هواپیمایی شده است ابزاری در بازگرداندن اتباع خارجی به اسرائیل و انگلستان و آلمان است.

علاوه بر این, هوایی هند و شرکت تابعه آن داد درجه رسیده است و در هر گوشه ای از کشور برای تامین ضروری تجهیزات پزشکی.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر