دهلی نو: Holisol تدارکات در همکاری با Evoxyz نرم افزار را توسعه داده است یک تکنولوژی مبتنی بر راه حل موثر برای تمرین های اجتماعی فاصله گرفته در تحقق مراکز.

راه حل جدید است که بر اساس ‘تکنولوژی بلوتوث’ کمک می کند که در نظارت بر ایمنی هنجار های اجتماعی فاصله بین همکاران در محل کار.

به عنوان بخشی از سیستم ما اجرا بر اساس برچسب کارت شناسایی برای همکاران و بلوتوث خوانندگان داخل تسهیلات برای دریافت داده ها از برچسب ها.

در صورت نقض این سیستم را افزایش زنگ در نرم افزار تلفن همراه از همکاری کارگر و به طور همزمان هشدار سرپرست سایت & manager. سیستم سیاهههای مربوط و حفظ گزارش های دقیق اجازه می دهد نظارت مستمر تجزیه و تحلیل و بازخورد. این داده ها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با قابل اعتماد ردیابی در صورت نیاز.

یک دادگاه موفق شده است در یکی از Holisol را تحقق مراکز در دهلی نو و در حال حاضر آنها در حال آماده سازی خود برای رول کردن آن در خود امکانات دیگر در هند.

هر Rahul S Dogar از بنیانگذاران Holisol تدارکات “در این زمان بی سابقه ایمنی ما از همکاران این است که نخست اهمیت برای ما است. با کمک این تازه توسعه تکنولوژی ما قادر خواهد بود برای اطمینان از ایمنی ما کارگران شرکت توسط تمرین های اجتماعی فاصله.” “من باور دارم که نیاز اجتماعی فاصله است که در اینجا به ماندن برای مدت طولانی. استفاده از تکنولوژی کمک خواهد کرد ما را به یاد ما همکاران به حفظ آن را برای خود و دیگران ایمنی. ما بسیار خدا را شکر به ما شریک فناوری Evoxyz به درک نیازهای ما و به سرعت پیکربندی تکنولوژی خود را به ظرف کردن این راه حل است. ما را از استقرار این تکنولوژی برای همه ما عملیاتی سایت از جمله دفاتر ما هنگامی که آنها پس از بازگشایی مستند و خوشحال به ارائه آن به دیگران که علاقه مند هستند. مبارزه با COVID-19 یک هدف مشترک برای همه” را به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط Rahul.

در مورد Holisol: Holisol پیشرو در زنجیره تامین سازمان تامین ‘Tech-فعال پایان به پایان راه حل های زنجیره تامین’ برای کسب و کار مشتری. Holisol با این نسخهها کار در گزاره ارزش طراحی-پیاده سازی-مدیریت E2E تدارکات برای ارائه به مشتریان یک تجربه کاری خود را گسترش تیم با مقرون به صرفه استراتژیک و عملیاتی تخصص.

که مقر آن در دهلی نو Holisol یک نیروی کار +250 زنجیره تامین علاقه مندان که به طور مداوم ایجاد ارزش از طریق رهبری و نوآوری و روابط.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.holisollogistics.com.

در مورد Evoxyz: Evoxyz یک تکنولوژی راه اندازی و تاسیس شده در سال 2014 توسط مجموعه ای از مردم پرشور در مورد تکنولوژی و استفاده از آن برای ایجاد تاثیر اجتماعی. بر اساس Gurugram تیم خستگی ناپذیر کار برای فعال کردن توسعه راه حل های نوآورانه برای افزایش بهره وری و صرفه جویی در هزینه و فعال کردن علل اجتماعی مانند کودک ایمنی و در حال حاضر دست زدن به بیماری های همه گیر مانند COVID-19.

تحولات 1.0 گل سرسبد ما پلت فرم که دارای قابلیت های منحصر به فرد ردیابی محل از طریق بلوتوث با استفاده از تکنولوژی Evotag wearables و گوشی های هوشمند است. راه حل های ساخته شده بر روی این پلت فرم در حال مستقر در متنوع صنعت حوزه بر اساس نیازهای خود است. این تماس-کمتر Evotag فن آوری است که استفاده می شود به عنوان یک ایمنی توانمند در شرکت برای ردیابی انسان دارایی و تولید هشدار به طوری که حق ارتباط است فرستاده شده به افراد مناسب در زمان مناسب است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de