حیدرآباد: در تلاش برای نگه داشتن جشن های رمضان زنده به خصوص در یک شهرستان است که در مستند چند تن از اعضای جامعه هندو در حیدرآباد مشغول ارائه ملزومات به لحاظ اقتصادی ضعیف تر افراد از جامعه مسلمان در اینجا به طوری که آنها را با مشکلات در طول ماه رمضان.

یکی از داوطلبان Edla Haribabu Yadav ساکن Musheerabad در حالی که صحبت کردن به آنی گفت: “از آنجا که این مستند به مردم فقیر در حال گرفتن مواد غذایی مناسب. پس مارس 24 با خود ما و بودجه ما شده اند توزیع مواد غذایی و اقلام مواد غذایی مانند برنج و دال, گندم, چای, پودر, پودر فلفل, زردچوبه, پودر و روغن و برخی موارد دیگر است.”

در نظم اجتماعی را حفظ فاصله یک رمز داده شده است به هر خانه. “ما به هر خانه و توزیع نشانه است که در آن یک زمان خاص ذکر شده است. آنها می آیند و جمع آوری ملزومات هر زمان ذکر شده بدون ایجاد راش” داوطلب گفت.

“هیچ جامعه تعصب در اینجا ما در حال توزیع کیت برای همه در اینجا در Musheerabad. اگر آنها نیاز به هر نوع کمک به ما آماده برای کمک به. ما برنامه ریزی شده به آن را انجام دهد تا مارس 17; توسط فضل خدا امیدواریم در ادامه بعد از آن به عنوان” Yadav اضافه شده است.

سلطانه یکی از Musheerabad و یکی از دریافت کنندگان ملزومات گفت: “توزیع ملزومات حساب رمضان بسیار خوب است. من خیلی خدا را شکر به افرادی که در زمان این ابتکار است.”

Asyia یکی دیگر از ساکنان Musheerabad انعکاس مشابه ضریب اطمینان گفت: “هری ببو و همسرش Laxmi به ما کمک زیادی در این ماه رمضان. آنها برآورده ساختن نیازهای هر کس و تا کنون چقدر ما از آنها تشکر می کنم آن را نمی خواهد به اندازه کافی. در این مستند بسیار کمی وجود دارد که افرادی که در حال مراقبت از نیازهای. من درخواست همگان را به دعا برای آنها است.”

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de