بروکسل — اتحادیه اروپا هشدار داد در سه شنبه عظیم ضربه به اقتصاد اروپا از coronavirus مستندات و گفت انقباض در این سال می تواند بدترین ها در این قاره پس از جنگ جهانی دوم تاریخ است.

E. U. سیاستگذاران ارائه شده تیره و تار پیش بینی, پیش بینی است که حتی اگر دست زدن به بحران می رود هموار و جوامع نیازی به شاتر دوباره در حال حاضر که بسیاری از آنها شروع به کاهش محدودیت های اقتصاد اتحادیه اروپا انتظار می رود که به کوچک شدن با 7.4 درصد در سال 2020 است. مقایسه اقتصاد اروپا کاهش یافته است و تنها 4.4 درصد در سال 2009 بدترین سال از بحران مالی جهانی.

پیش بینی ساخته شده روشن است که همه گیر است محو اروپا را بازیابی کند که از بحران است. پس از یک جزئی bounceback سال آینده بلوک اقتصاد هنوز هم می شود 3 درصد پایین تر از پیش بینی سطح پایان 2021.

“این در حال حاضر کاملا روشن است که E. U. وارد شده عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ خود” گفت: Paolo Gentiloni بالا E. U. اقتصادی رسمی ترسیم یک تصویر ترسناک از افزایش بیکاری و نقش برآب فرصت.

با وجود این انتظار که اقتصاد را با رشد 6.1 درصد در سال آینده پیش بینی کرد که اگر عفونت دوباره افزایش سه درصد می تواند اصلاح کردن اقتصاد در این سال وخیم تر شدن بحران و حتی بیشتر. اگر E. U. کشور موفق به هماهنگی اقتصادی خود را پاسخ Gentiloni گفت: این بحران همچنین می تواند تشدید.

عمیق تقسیم پدید آمده در میان E. U. اعضا در مورد نحوه مبارزه با بحران است. کشورهای جنوب اروپا شده اند که سخت ترین ضربه توسط ویروس تحت فشار قرار دادند برای نقل و انتقال پول از پول قوی تر سازمان ملل در بلوک و برای یک تلاش جمعی برای دفع رکود است. شمالی کشور از جمله هلند و آلمان شکاک تر هستند.

[E. U. حملات مقابله به کمک سخت ترین ضربه از کشورها به عنوان coronavirus گونه تهدید به شکستگی بلوک]

بینی همچنین روشن ساخته است که پیامدهای اقتصادی همه گیر خواهد شد نابرابر گسترش در سراسر اروپا است. اسپانیا و یونان و ایتالیا خواهد بود walloped با بحران های گردشگری وابسته به اقتصاد کاهش بیش از 9 درصد در سال جاری و دوره نقاهت بیشتر به آرامی از عناصر بخش گردشگری ممکن است دائمی رسید. فرانسه را نیز یک ضربه با کاهش 8.2 درصد در حالی که آلمان خواهد بود نسبتا بهتر کاهش 6.5 درصد است. لهستان خواهد بود که حداقل متاثر از کشور در اروپا با افت 4.3 درصد است.

نابرابر ضربه ممکن است یک پاسخ هماهنگ سخت تر میان E. U. سازمان ملل با برخی از کشورها احساس بحران بیشتر کاملا از دیگران است. بلوک نیز تا حدودی صالح در سال 2008 و به خصوص در زمان بحران یورو آغاز شده است که دو سال بعد زمانی که یونان نیاز به چند کمک مالی به نگه داشتن شناور در میان اختلاف عقیده در مورد چگونه سخاوتمندانه کشورهای دیگر باید باشد.

بر خلاف ایالات متحده است که می تواند چاپ و قرض گرفتن مقدار تقریبا نامحدودی از پول برای تامین مالی آن اهداف کشور است که با استفاده از ارز یورو محدود تر در پاسخ های خود را زیرا آنها کنترل بر بانک مرکزی اروپا به جای هدایت سیاست پولی در سطح ملی.

E. U. ارقام شامل یک طرح برای اقتصاد ایالات متحده است که پیش بینی 6.5 درصد انقباض در این سال نشان می دهد که اروپا در رکود می تواند بدتر. اما حتی اگر رشد اقتصادی است که انتظار می رود برای یک سخت تر از ضربه در E. U. نسبت به ایالات متحده و اروپا است که پیش بینی شده به انجام بهتر در حفظ شغل Gentiloni گفت.

E. U. بیکاری انتظار می رود که از 6.7 درصد در سال 2019 به 9 درصد در این سال است. هر چند که یک ضربه بزرگ ایالات متحده آمریکا, چهره های حتی سنگین تر یکی. تحلیلگران تخمین می زنند که نرخ بیکاری در ایالات متحده در حال حاضر بیش از دو برابر شکوه از 10 درصد است.

تفاوت در اروپا است که بسیاری از دولت ها را انتخاب کرده اند به حمایت مالی خصوصی حقوق برای جلوگیری از اخراج. این تصمیم اگر چه هزینه ای می تواند کمک به نگه داشتن اقتصاد در محل اگر بحران برطرف نسبتا به سرعت.

کوئنتین Ariès کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

Coronavirus بازدید کشورهای اروپایی اما دولت کمک سپر کارگران

ایتالیا و شل در اروپا طولانی ترین coronavirus مستند

رهبران اروپایی هشدار می دهند coronavirus می تواند منجر به فروپاشی اتحادیه خود را

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de