ما به عنوان خوانده شده گزارش خشونت علیه Covid-19 سلامت کارگران به نظر می رسد déjà vu. “چرا تنها فلج اطفال قطره ؟ چرا شما نگران سلامتی ما تا این حد ؟ من نمی خواهد اجازه دهید شما را استریل فرزند من. ما لازم نیست که تامین آب در جاده ها و تخلیه شکسته می شوند. ما در حال زندگی در جهنم و اجازه دهید ما می میرند.”

ما در مواجهه با این سوال بی حد و حصر در زمان همکاری با سازمان بهداشت جهانی در حالی که حمایت از هند ریشه کنی فلج اطفال مبارزه است.

فلج اطفال موارد گزارش شده در هند در سال 2009 شد 741. این رقم نگران کننده است به دلیل آن را بزرگترین تعداد فلج اطفال را تحت تاثیر قرار مردم در هر نقطه در جهان است. اما خلاقانه مبارزه با هند راه اندازی شد با همکاری فعال از جهانی طرح ریشه کنی فلج اطفال را تهدید شد و تحت کنترل در آورد در عرض دو سال. اما هند در زمان خود را به اعلام پرداخت. آن را در سال 2014.
با خاطرات دردناک از عقیم سازی اجباری در طول مبارزات اضطراری دوره شایعات شناور بودند در مورد واکسن فلج اطفال در حال پنهان وسیله ای برای استریل کردن کودکان است. بسیاری از فقیر و توسعه نیافته و جوامع مسلمان در نظر گرفته تحریم واکسیناسیون مبارزه است.

برای مقابله با این چالش است که می تواند از خط خارج بحرانی بین المللی بهداشت و درمان و برنامه و سیاستگذاران در دولت هند که یونیسف و شرکای دیگر آمد تا با منحصر به فرد “محروم استراتژی’. با توجه به انتظار طولانی مدت از ضد فلج اطفال دیسک و واکسیناسیون بودن یک جامعه گرا فعالیت همه اعضا موافقت به پرداخت توجه به ارتباط و گفت و گو با جوامع است. وجود دارد به اتفاق آرا توافقنامه ای که با استفاده از نیروی بزرگ بدون آن ممکن است به نظر می رسد به کار در کوتاه مدت آن را فاجعه بار است در دراز مدت.

در حالی که استراتژی نورد تعدادی از کارشناسان در ارتباط دین و جامعه شناسی پیوست. موسسات با اعتبار در میان جامعه مسلمان مانند دانشگاه اسلامی علیگر و جامع Millia اسلامی و غیره بودند طناب در. الف مثل Darul شود دئوبند, Darul شود Nadwatul خوابيد و غیره در میان دیگران با صدور بیانیه در حمایت از. اجتماعی و مذهبی رهبران ملی و محلی پست آمد و با هم به حمایت از مبارزات انتخاباتی. اجتماعی بسیج شبکه خوب بود محلی نفوذ; از طریق آن جامعه داوطلبان تضمین رسیدن پیام به مخاطب حق در موثر ترین شیوه ممکن است.

موفقیت محروم استراتژی دروغ در آن به عنوان یک استراتژی فراگیر برای ایجاد پذیرش در جامعه در حالی که در همان زمان با توجه به هر یک از خانواده و فرد به عنوان یک مورد منحصر به فرد. همدلی و گو و پشتکار شد اصول اساسی. با قوی واکسن های علمی و ویژگی های ذهن منسجم و تلاش و جامعه در مبارزات انتخاباتی در نهایت منجر به هند تبدیل شدن به فلج اطفال در سال 2014.

در طول زمان بیماری همه گیر از COVID19 مسلمانان دوباره در کانون توجه. داشتن مواجه فقر و بی سوادی و خشونت هدفمند جوامع مسلمان به طور عمده کسانی که زندگی در شهری محله های یهودی نشین و پر جمعیت زاغه طبعا باید مسائل اعتماد. فلج اطفال ایمن سازی با وجود اینکه فقط دو قطره بود به چالش کشیدن. COVID از سوی دیگر دارای پیچیدگی بیشتر در نظر غربالگری و جداسازی و قرنطینه. دید از اجرای قانون در خارج از خانه است به اندازه کافی برای تولید مقدار زیادی از اضطراب در جامعه است. یادگیری از ریشه کنی فلج اطفال در مبارزات انتخاباتی و با توجه به نیاز جدی جامعه گرا تلاش یک استراتژی جامع مورد نیاز است برای شناسایی و مقابله با این مشکلات است.

همه ما باید انجام دهید به خوبی به یاد داشته باشید که هر COVID-19 مورد است که قربانی خود/خود را با یک شانس و یا توسط برخی از اشتباه و هیچ عمدی یک. مذهبی و یا اجتماعی تعصب پاسخ گوی رسانه ها و افراد به شدت دندانه مبارزه نه فقط در برابر این ویروس بلکه در برابر هر جامعه بر اساس برنامه سلامت. این انگ زدن ممکن است منجر به ضعیف خود گزارش انداختن اثربخشی جداسازی و قرنطینه استراتژی است. در زمان COVID-19 بار تبعیض و تعصبات ریخته اند بیش از شکستن مرزهای طبقه مذهب یا وضعیت. از این رو نیاز به قوی و فراگیر ارتباط استراتژی حمایت با اجرای علم است که نیاز به ساعت.

بنابراین درس های آموخته شده در طول ریشه کنی فلج اطفال کمپین معتبر هستند و باید بازبینی در استراتژیسازی مبارزه با کرونا ویروس. این جنگ پیش بینی شده است به آخرین طولانی; از این رو ارتباطی ابتکار برای حفظ جامعه محلی رهبران و اثرگذارندهها به خوبی آگاه از طریق ارتباط موثر ضروری است به پهلو هر گونه شایعه در جوانه.

گنجاندن مردم محلی در تیم بهداشت حرفه ای که بازدید از این منطقه برای مورد تشخیص و ردیابی تماس خواهد کمک در کاهش ترس و می تواند دستیابی به همکاری بهتر از جامعه است. یک پایگاه داده محلی mohalla سطح اثرگذارندهها و اعضای شبکه های ارتباطی که بازی یک بخش اساسی در ریشه کنی فلج اطفال کمپین موجود است و می تواند مورد استفاده توسط مقامات بهداشت عمومی برای دریافت پیام خود را منتقل به جامعه گسترده تر.

این زمانی است که همه ذینفعان باید دست در دست با صداقت کامل مراقبت و همدلی است. ما همه با هم هستیم در این!

توسط دکتر Javvad سوری

دکتر Javvad سوری, MBBS, MPH بهداشت عمومی ، او با سازمان بهداشت جهانی به عنوان نظارت افسر پزشکی در غرب در طول برنامه ریشه کنی فلج اطفال.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de