Bummed بیش لغو تعطیلات در طول COVID-19 همه گیر? تصور کنید که بدبختی از دور انداختن ده ها هزار نفر.

به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کارناوال شرکت بزرگترین تفریح, سفر, شرکت, Arnold دونالد اتحاد مورد نیاز را ناخوشایند و بی سابقه تصمیم گیری در این ناخوشایند و بی سابقه بار. کسانی که تصمیم گیری را تا به حال تأثیر عمده ای در جنوب کالیفرنیا که در آن دو شرکت برندها — کارناوال و شاهزاده خانم — اختصاص 60 درصد از تمام LA-منطقه cruises سال گذشته است.

محتمل ترین حرکت کارناوال شرکت کاپیتان بود برای قرار دادن عملیات در حوض خشک. که یک عمل که تمدید به یک ماه پنجم با توجه به تازگی دوباره راه اندازی به طور مستقیم تاثیر می گذارد 325,000 مردم روزانه. که چگونه بسیاری از مهمانان و خدمه بادبان در کارناوال شرکت 105 کشتی ها در هر 24 ساعت — “در جریان عادی عملیات” شرکت مطمئن ساخته شده به نقطه.

عادی خواهد شد که نگاه های مختلف پس از بحران کنونی عبور می کند به گفته دونالد اشاره کرد که تغییرات به تجربه کروز بستگی دارد تا حد زیادی در تراز جهانی در اطراف اپيدميولوژی COVID-19.

“ما باید صبر کنید و ببینید” دونالد گفت: در یک مصاحبه تلفنی از سنت لوئیس اقامت. “چه خواهد شد متفاوت خواهد بود و بر اساس آنچه که ما یاد بگیرند که بیش از چند هفته آینده در مورد آنچه که واقعا در کاهش گسترش COVID-19. امروز, وجود دارد, جنجال در اطراف همه چیز در تست درجه حرارت اسکن. … پس به جای عجله برای یک دسته از نوری چیزهایی که خوب نگاه کنید ما در حال رفتن به اجازه دهید پزشکی و علوم جوامع تعیین آنچه باید قرار داده می شود به پروتکل و یا رژیم های است که واقعا کمک به کاهش گسترش این ویروس خاص.”

کارناوال شرکت مدیر عامل آرنولد دونالد نشان داده شده است در میامی. (حسن نیت ارائه میدهد از کارناوال شرکت)

هنگامی که کشتی های کروز بازگشت به خدمات مسافر — انگشتان یک کتک صنعت سفر و کابین-تب جامعه در حال عبور است که حداقل برخی از تابستان می تواند سالم — حداقل خدمه را در تعامل عمیق تمیز کردن با یک حرفه ای پزشکی در هیئت مدیره خواهد بود و مسافران خواهد بود خاطر نشان کرد به بهداشتی کردن دست خود را در ایستگاه های قرار داده شده در مناطق رایج است. کسانی که اقدامات همراه با خوب انتظار-بهداشت شیوه های استاندارد عملیات و چگونه صنعت کروز مبارزه نورو ویروس ابولا, سارس, MERS و دیگر شیوع برخی با موفقیت بیشتری نسبت به دیگران.

به عنوان یک رمان ویروس COVID-19 قلمرو جدید است برای یک صنعت است که رشد در نظر گرفتن مسافران به مکان های عجیب و غریب. عمده شیوع بیماری بودند روی دو کارناوال شرکت متعلق به کشتی ها; الماس شاهزاده و شاهزاده خانم اختصاص بیش از 800 کل COVID-19 موارد و 10 مرگ و میر. برنامه ریزی کشتی در شاهزاده خانم’ 18 کشتی بودند به طور داوطلبانه متوقف شده در مارس 12, یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی مشخص COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر. بیست و چهار ساعت بعد رهبری کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (CLIA) بقیه از این صنعت اعلام کرد و آن را زیر کت و شلوار.

به سرعت در حال گسترش بیماری در بر داشت راه خود را روی حدود 50 بیشتر کشتی های کروز بین اولین گزارش, پردازنده, مورد, در اوایل فوریه و صنعت shutdown.

“صنعت داوطلبانه قرار دادن مکث در cruising قبل از هر کس دیگری بود — قبل از هتل ها و رستوران ها — قبل از هر چیز دیگری” دونالد گفت. “وجود دارد بسیار کمی دانش در فوریه و مارس. ما خطاب به شدت آن است.”

صنعت اصلی قاب زمان برای از سرگیری عملیات در اواسط ماه آوریل تمدید شده است چند بار. “هیچ بادبان” منظور صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که در اثر از طریق جولای 24 یا تا زمانی که COVID-19 همه گیر اعلام شده است بیش از. کارناوال کروز خط با نام تجاری با امضای قرمز و سفید و آبی بالدار قیف در آن “سرگرم کننده کشتی” فقط تحت فشار قرار دادند و از سرگیری آن در آمریکای شمالی سرویس دوباره. کارناوال را مرحله به مرحله راه اندازی مجدد در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع در اوت. 1 با هشت کشتی از میامی و بندر کاناورال (در نزدیکی اورلاندو), Fla. و گالوستون تگزاس. در جای دیگر دکمه راه اندازی مجدد نمی شود هیچ زودتر از سپتامبر. 1 از جمله در جنوب کالیفرنیا که در آن کارناوال غالب بازار است.

کارناوال در مارس 4 اعلام می توانست یک اثر دومینو در برنامه های رقبا و خواهر خطوط. Azamara افراد مشهور رویال کارائیب و Silversea امیدوار بودند به سر به عنوان اواسط ماه ژوئن. به دنبال در اواخر ماه ژوئن راه اندازی مجدد شد و کارناوال شرکت در هلند امریکا و شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط همراه نروژی و خواهر خود را از مارک های اقیانوسیه و نایب السلطنه.

West Coast شرايط طوفان

از سرگیری عملیات نمی تواند بیش از حد به زودی به صورت یک صنعت است که به تولید بیش از 150 میلیارد دلار در هر سال در جهانی فعالیت های اقتصادی و پشتیبانی از بیش از 1 میلیون شغل در سراسر جهان با توجه به CLIA. ساحل طولانی بود و سواری فوق العاده ای حرکت قبل از همه گیر در زمان وزش آن بادبان. کارناوال اولین بار از کشتی به بیرون آمدن غرب مستقیما از حیاط در 20 سال تا به حال دریا پاهای فقط سه ماه قبل از خاموش کردن.

منتطر از 4000 مسافر کارناوال, پانوراما, بزرگترین کشتی در ناوگان کارناوال, سرمایه گذاری میلیون ها نفر به دو برابر اندازه آن بلند, ساحل, کروز مرکز. برآورد 650,000 مسافران خام در گنبد خانه سابق “هوارد هیوز’ افسانه ای H-4 Hercules دریایی (“صنوبر غاز”) انتظار می رود برای تقویت اقتصاد محلی با 33 درصد سالانه است.

با وجود این شکست باعث توسط pandemic, مدیر عامل شرکت جنوب کالیفرنیا رهبر بازار همچنان صعودی در این سمت اقیانوس آرام.

“ما هنوز هم هیجان زده در مورد Spruce Goose ترمینال پیشرفته عملیات در سن پدرو با شاهزاده گسترش در ساحل طولانی و معرفی کارناوال پانوراما” دونالد گفت. “هنگامی که زمان می آید ما خواهید بود و آمدیم به بادبان همه ما کشتی که به ساحل طولانی و سن پدرو زیرا مانند هر بازار دیگری در جهان وجود دارد جمعیت زیادی از مردم که تحت نفوذ برای کروز.”

شاخص دیگری که روشن تر روز باقی مانده برای موبایل منطقه است کارناوال تعهد به چند میلیون دلار بندر توسعه پروژه در Ensenada, شایع ترین توقفگاه بین راه بندر در ساحل, برنامه های سفر. برنامه ای برای مقدار مورد نیاز خط ساحلی جاذبه است که به احتمال زیاد شامل خرید ناهار خوری و تفریحی گزینه گردیده با توجه به همه گیر. یک سخنگوی این شرکت اما تایید کرد که کارناوال در نظر دارد برای ادامه این پروژه هر چند هیچ وقت قاب ارائه شد.

شاهزاده خانم و کارناوال کشتی را به یک تماس در Grand Turk قبل از همه گیر. (عکس از دیوید Dickstein)

به عنوان محور 2020, کالیفرنیای جنوبی کروز صنعت به نظر می رسد به یک rosier چشم انداز از دیگر West Coast هاب. سه مکزیک محدود کارناوال کشتی به پایان خواهد رسید و خود را به خواب نیمروز قبل از پایان تابستان اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده و سقوط می آیند سن پدرو باید استقبال بازگشت مسافران در چهار شاهزاده کشتی ها به مقصد هاوایی و آسیا و آمریکای جنوبی و دیگر مناطق. لس آنجلس بندر نیز می توانید از بازگشت از هلند و امریکا نروژی السلطنه و اقیانوسیه و Seabourn این پاییز. در حدود همان زمان, سن دیگو باید شنیدن شاخ انفجار از دیزنی مشهور و دیگران.

به شمال 7 ماه پیش بینی به نظر می رسد به تماس برای دریاهای خشن. تأثیر عمده ای در بنادر سانفرانسیسکو و سیاتل و ونکوور در حدود 70 درصد از تابستان سفرهای دریایی در آلاسکا لغو شد با توجه به COVID-19 همه گیر از دست دادن بیش از 800,000 مسافران با توجه به CLIA. سان فرانسیسکو در حال حاضر شعرم از کارناوال کروز خط اعلام در ماه آوریل که همه سفر دریایی به و از وجود دارد — برای اولین بار در این شرکت 48-سال سابقه — لغو طریق پایان سال است. دونالد اشاره کرد که شهرستان های خلیج است که هنوز هم در کارناوال رادار بنابراین شاید 2021 به مناسبت اولین سرگرم کننده کشتی ها وجود دارد.

مرور از طریق مه

ذاتی با سابقه-تنظیم زمان زیادی ناشناخته پر واضح را از دست داده در دونالد. وقتی پرسیده شد که چه موفقیت را نگاه خواهم برای صنعت کروز پس از همه گیر و زمانی که آن می توان ادعا کرد او در جواب با یک ضمنی ستاره.

“موفقیت به نظر می رسد خوشحال مشغول اعتماد به نفس مهمانان داشتن زمان زندگی خود را پر کردن فوق العاده خاطرات — که خدمه خوشحال است درگیر و تجلیل ما بالاترین مسئولیت های که رعایت و حفاظت از محیط زیست و بهداشت و ایمنی و رفاه مهمانان ما از مردم و مکان ما را لمس کنید و البته مردم ما shoreside آمده و کشتی.”

پس از آن آمد “اما”.

“اما” دونالد ادامه داد: “عملی واقعیت این است که جهانی همه گیر. این است که بسیار بزرگتر از کروز — بزرگتر از حتی سفر و گردشگری به عنوان یک کل دسته. ما باید به آنچه برای جامعه به وضوح زمانی که مردم راحت هستند با جمع آوری اجتماعی است که یک سفر دریایی با تعریف که ایجاد امکان برای کروز.”

با واکنش های کروز به وابسته بودن به نگرش جامعه در مورد گردهمایی اجتماعی دونالد با خوشحالی به دیدن گام به سوی بازگشت به مردم و مونتاژ.

“شما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در سراسر جهان در حال حاضر,” او گفت:. “تعدادی از مکان های باز مانند هانتینگتون بیچ است که بحث بر سر اینکه آیا باید آن را باز کرده اند یا نه و نمونه های دیگر. شما می توانید ببینید جامعه شروع به حرکت به سطح برخی از گردهمایی اجتماعی است.”

اگر چه بسیاری از جهان است که در مراحل ابتدایی از پایان اجتماعی فاصله دونالد گفت: اوایل تلاش های ارائه کروز صنعت با هدایت به عنوان روش در سراسر جهان مقایسه شده است.

“اگر مردم حاضر به رفتن به کنسرت یا فوتبال یا ترمینال فرودگاه و یا ایستگاه های مترو, سپس شما باید پیش شرط از آنها را که مایل به رفتن در یک سفر دریایی,” او گفت:. “کروز است به جا در با چگونه جامعه به طور کلی دیدگاه های اجتماعی جمع آوری.”

Harking به کارناوال شرکت در بالاترین مسئولیت سلامت و ایمنی آن مهمانان و خدمه در تمام برندهای دونالد بر اهمیت علمی و پزشکی جوامع هماهنگی در مورد بهترین راه برای حرکت به جلو با حداقل خطر گسترش ویروس.

“با استفاده از آن به عنوان اساس ما پس از آن قادر به بحث در مورد کروز,” او گفت:. “ما به شما در پیدا کردن تعادل مناسب به عنوان جهان حرکت رو به جلو است. آن را فقط برای رفتن به یک کمی راکی جاده تا زمانی که ما انجام می دهیم.”

این یک جاده سنگی با خطوط حمل و نقل یافت نشد در هر نمودار دریایی.

“این است که یک بار در طول چند صد سال نوع رویداد است که در راه های بسیاری است که ویرانگر” دونالد گفت. “من فکر نمی کنم کسی انتظار ترین جهان برای رفتن به خاموش کردن. ماندن در خانه و سرپناه در محل, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید خط پایین این است که آن را به حال یک تاثیر جهانی از نظر واکنش به این بیماری همه گیر.

“میلیون ها و میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم از شغل و دولتها نوشتن بی سابقه چک در تلاش برای حمایت از شهروندان خود به تجارت می آید به توقف screeching. شده است وجود دارد هیچ چیز مانند آن است که در آن کل جهان می رود ایستادگی کردن. آن را بی سابقه است.”

با وجود بسیاری از علامت سوال های شناور در دریا مدیر عامل شرکت گفت که او با اعتماد به نفس است خود را در صنعت باز خواهد گشت مانند travian. ir: به یک بوفه خط. او اشاره کرد که پایگاه بزرگی از حامیان وفادار که ساخته شده تا بخش عمده ای از 30 میلیون که cruised سال گذشته و او را شاهد افزایش تقاضا برای رزرو از طریق 2021. باز گشت نخواهد بود و بدون چالش های آن, اما.

“من فکر می کنم در اوایل رفتن وجود خواهد داشت به اندازه کافی افرادی که عاشق کروز برای پر کردن کشتی” دونالد گفت. “هیچ سوالی وجود دارد که با مقدار زیادی از توجه رسانه ها در اطراف کروز وجود دارد که مردم انجام داده اند هرگز آن را به داشتن افکار دوم در این نقطه در زمان. اما سازگار تحویل از تجربه و بیش از انتظارات ما بوده است فرمول. صنعت wildly موفق قبل از این و من کاملا با اعتماد به نفس ما را از بازگشت به این سطح از موفقیت در طول زمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de