دهلی: دهلی پلیس سایبر همراه بازداشت مدیر Bois اتاق قفل’ Instagram گروه بود که در حال استفاده برای به اشتراک گذاشتن بدل تصاویر زیر سن قانونی دختران در سایت های رسانه های اجتماعی در انتخابات گفت: در روز چهارشنبه.

ده نفر از جمله افراد زیر سن قانونی از Instagram گروه نیز شناسایی, پلیس گفت:. یکی از نوجوانان در شناسایی جرم خودکشی کرده.

یک نوجوان که او نیز یک گروه عضو دستگیر شد در روز دوشنبه. جزئی نیز سوال و دستگاه های مورد استفاده به شرکت در “توهین آمیز و مبتذل ارتباطات” شده اند ضبط از اعضای گروه شناخته شده به عنوان “Bois اتاق قفل”.

“این CyPAD واحد به دنبال اطلاعات در مورد اتهام گروه و اعضای آن را از Instagram. خود را پاسخ است که در انتظار. این دستگاه از شناسایی اعضای این گروه شده اند ضبط و ارسال برای تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی گفت:” آنیل Mittal اضافی PRO از پلیس دهلی.

نقش دیگر اعضای گروه نیز مسلم و قطعی نیست, او گفت:.

شناسایی اعضا که عمده هستند که مورد بررسی قرار گرفت. جزئی از اعضای این گروه در حال رسیدگی طبق مقررات نوجوانان عدالت عمل مقامات پلیس گفت:. Instagram پیشتر گفته در آن طول می کشد این موضوع را “بسیار جدی” و اجازه نمی دهد که چنین رفتاری. آن را تا به حال گفت: اعتراض مطالب شامل جزئی دختران برداشته شد از پلت فرم به عنوان به زودی به عنوان آن را از آن آگاه ساخته شده.

دهلی کمیسیون زنان (DCW) صادر کرده است توجه به Instagram و پلیس دهلی مصرف اگاهی از این موضوع. برخی از کسانی که درگیر هستند از مدارس مشهور در سرمایه های ملی, پلیس گفت:.

اطلاعات در مورد این گروه به نور آمد پس از یک دختر بچه به اشتراک گذاشته تصاویری از فعالیت های آن است. پس از این گروه آغاز شده که گفته می شود در رسانه های اجتماعی. پلیس گفت: در نظارت بر رسانه های اجتماعی آن متوجه شد که این گروه مورد استفاده قرار گرفت توسط شرکت کنندگان برای به اشتراک گذاشتن پیام های زشت و ناپسند و بدل عکس.

یک مورد در بخش مربوطه از آن عمل و IPC ثبت شده در شنبه, مقامات گفت.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de