Kim Hong-Ji ایسنا

SK Wyverns’ نیک Kingham در عمل در طول بازی این تیم در برابر Hanwha عقاب در اینچئون کره جنوبی. این کشور در لیگ برتر از سر گرفته شد شنبه.


سئول —
حداقل بازی صدا همان.

این چرمی پاپ از حمله به شکارچی میت بود متفاوت تر از قبل. جامد آمار به مرکز میدان هنوز که رضایت کف زدن.

اما کمی دیگر آشنا بود روز سه شنبه به کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ شروع بازی در ورزش-گرسنگی فصل covid-19. وجود دارد هیچ طرفداران — اگر چه وجود دارد cheerleaders همه با پوشیدن ماسک, رقص, به 25000 صندلی های خالی در سئول Jamsil ورزشگاه.

[بیس بال در کره جنوبی — فقط بدون تف لطفا]

در یک روز افتتاحیه بازی KT ویز میزبانی لت غول اول “زمین” بود پرتاب شد. این بود راه می رفت به صفحه اصلی توسط a 9-year-old boy داخل یک پلاستیک بادکنک تزئین شده با درز از یک بازی بیس بال. آن را به سرعت لقب اولین “اجتماعی دور زمین برای اولین بار.”

Coronavirus همه گیر آورده سکوت به استادیوم ورزشی در سراسر جهان از جمله لیگ اصلی بیس بال در ایالات متحده است. طرفداران مشتاق برای یک ورزش ثابت کرده اند لایروبی تا بازی های گذشته به re-سازمان دیده بان و یا تلاش خود را برای سرگرم کردن خود با عجایب مانند play-by-play گوینده روایت زندگی واقعی مانند پیاده عبور از خیابان.

http://www.washingtonpost.com/video/world/professional-baseball-is-back-in-south-korea-as-coronavirus-restrictions-ease/2020/05/05/bda66c31-d2da-475c-869a-170ffb9468b6_video.html

بنابراین کره جنوبی تصمیم به بازی توپ را دریافت برخی از غیر معمول transpacific توجه است. ESPN قصد دارد به پخش کره بیس بال سازمان (KBO) بازی حداقل شش روز در هفته شروع روز سه شنبه. ماه گذشته ژاپن Nippon حرفه ای بیس بال انجمن گفت که شروع ژاپنی نجومی برگزار خواهد شد تا حداقل در ماه ژوئن.

چانگ سونگ-Jun

گتی ایماژ

نمایی از خالی SK مبارک ballpark را در اینچئون در روز سه شنبه.

بیس بال در کره جنوبی نیز یک نماد از خود تهاجمی در سیاست های بهداشت از جمله گسترده تست و coronavirus تماس با ردیابی — که موفق به پهن کردن covid-19 منحنی بدون توسل به مقیاس کامل مستندات. کره جنوبی گزارش صفر داخلی موارد coronavirus برای دومین روز متوالی در روز سه شنبه.

هنوز هیچ چیز در کره جنوبی بیس بال دست نخورده است توسط ویروس. فصل آغاز شده به مدت پنج هفته دیر است. بازیکنان مشمول به یک رژیم روزانه دما چک — از جمله در هنگام بیدار شدن در صبح و قبل از ترک ورزشگاه.

[این Nat را اریک تیمز به یاد می آورد خاطرات از روز در KBO]

گرفتن بزرگ یا خانه اجرا نخواهد بود پس با سپاس و یا از دست دادن. چنین تماس فیزیکی در میان بازیکنان است که به شدت ممنوع (به جز برای تگ یک بازیکن). بدون تف مجاز است در بازی.

داوران و مربیان ملزم به پوشیدن ماسک و بهداشتی دستکش در ورزشگاه. اگر لیگ را می بیند شیوع کروناویروس در میان بازیکنان KBO می تواند به حالت تعلیق در فصل بسته به اندازه از وقوع.

“من مجددا چگونه covid-19 اقدامات پیشگیری از دقت به دنبال در ورزشگاه بیس بال” گفت: شهردار سئول پارک برنده-به زودی در سفر به Jamsil ورزشگاه روز قبل از شروع فصل جدید است.

او ابراز امید برای “بازگشت زود هنگام از مخاطبان” و پیشنهاد خود را تدریجی پذیرش بستگی به کروناویروس وضعیت در کشور است.

“من امیدوارم که این شروع حرفه ای بیس بال می تواند به احیای اقتصاد راکد و در حال حاضر مردم با اعتماد به نفس و انرژی” پارک اضافه شده است.

Lee Jin-Man

AP

Cheerleaders ریشه در یک بازی بیس بال در خالی ورزشگاه در اینچئون در روز سه شنبه.

برای لحظه ای وجود دارد زیادی از سکوت در بازی.

کره ای بیس بال استادیوم معمولا با شعارهای پی در پی و فن singalongs است که دست در دست با cheerleaders تلاش خار خلق و خوی. در روز سه شنبه روز افتتاحیه بازی ها, ویدئوها از طرفداران تماشای بازی در تلویزیون نشان داده شد در بیاد.

KBO کمیسر چانگ سازمان ملل متحد-چان مشخص شده باز فصل جدید با ارائۀ آن به “پزشکی کارگران در خط مقدم covid-19 کنترل” و “مردم کشور ما که به طور کامل به دنبال عفونت-دستورالعمل های کنترل.”

بیشتر بازی های ورزشی را در کره جنوبی در میان ویروس رکود در کشور است. K لیگ را شروع مسابقات فوتبال جمعه. هفته آینده: زنان گلف حرفه ای می شود در جریان است.

ادامه مطلب

ماسک در اینجا به ماندن و یک راه برای بیان خود

نظرسنجی: آمریکایی ها در مخالفت با بازگشایی اکثر کسب و کار

بیس بال است که فرح برای اقتصادی رسید. تنها سوال این است که چگونه بد است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de