این یک بعد از ظهر مانند بسیاری دیگر در BarberHood در لاگونا هیلز در سهشنبه, مه 5.

مشتریان بودند چت با آرایشگران در مورد اینکه آیا لیکرز خواهد برنده مسابقات قهرمانی در این فصل و یا بعد. یک تلویزیون بود و در ESPN با صحبت کردن سر بحث کلیپرز صاحب استیو بالمر خرید از فروم.

این BarberHood بازگشایی در روز جمعه, مه 1 ماه و نیم پس از آن بسته به دنبال این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. فروشگاه صاحبان یکی از اولین در کشور و شهرستان برای بازگشایی این ماه گفت: آنها تا به حال هیچ چاره ای اگر آنها می رویم به پرداخت صورتحساب خود را.

“مالی آن زمان گفت:” ریک چوب که صاحب مغازه با همسرش, کریستین.

  • کریستین چوب, شرکت, صاحب BarberHood در Laguna Hills, CA, sanitizes مناطق کار در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. این فروشگاه یکی از اولین به بازگشایی در طول رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مشتریان حفظ پروتکل های ایمنی در BarberHood در لاگونا هیلز در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. این فروشگاه یکی از اولین به بازگشایی در طول رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آرایشگر جیم Cotellesse کاهش مایک هاموند مو در BarberHood در لاگونا هیلز در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. این فروشگاه یکی از اولین به بازگشایی در طول رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ریک چوب, شرکت, صاحب BarberHood در Laguna Hills, CA, sanitizes خود را در ایستگاه بین موهایشان در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. این فروشگاه یکی از اولین به بازگشایی در طول رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مشتریان حفظ پروتکل های ایمنی در BarberHood در لاگونا هیلز در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. این فروشگاه یکی از اولین به بازگشایی در طول رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ریک چوب, شرکت, صاحب BarberHood در لاگونا هیلز کاهش مو در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. این فروشگاه یکی از اولین به بازگشایی در طول رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

از ظهر روز سه شنبه سلمانی به حال 75 نفر در لیست انتظار برای یک مدل موی کریستین چوب گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: سالن مو به احتمال زیاد نمی تواند مجموعه ای برای باز کردن برای ماه تحت چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کالیفرنیا. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه او با انتقاد از دو Northern California counties که شروع به بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ورزشگاه مراکز خرید و سالن مو گفت: کسانی که در شهرستانهای “هستند با قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

در یک بیانیه ای صادر شده در مارس 1, کالیفرنیا, صدور مجوز هیئت مدیره برای barbering گفت: ممکن است به دنبال اقدامات انضباطی علیه کسب و کار است که اصلا به دنبال ایالتی و محلی پناهگاه در محل سفارشات. سالن مو در نظر گرفته شده است در معرض خطر بالاتر به دلیل کارگران و مشتریان باید در مجاورت نزدیک به یکدیگر با طبیعت کار خود را.

اما کریستین و ریک چوب گفت: آنها صحبت با مقامات محلی و آنها را به پرداخت صورتحساب – از برق به وام مسکن مورد استفاده قرار گیرد به خرید کسب و کار ماه پیش. آنها کاهش یافته است به چه مقدار از آنها مجبور به پرداخت هر ماه اما گفت: “این به اندازه کافی است که بدون باز کردن فروشگاه ما نمی توانیم خودمان را نگه دارید باز است.”

آنها می تواند هر گونه کمک از طریق دولت فدرال چک برنامه حفاظت از وام کریستین چوب گفت. او گفت: او آرایشگران همه می خواستم به بازگشت و کار دوباره.

این BarberHood قرار است در “هر احتیاطی مثل انسان ممکن است” کریستین چوب گفت.

هر یک از مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک, او گفت:. او خریداری KN95 ماسک برای کارکنان خود را از آمازون و پزشکی عرضه شرکت در این نزدیکی هست.

مشتریان را مجبور به نشستن حداقل 6 فوت جدا از یکدیگر به عنوان آنها صبر کنید برای کوتاهی مو. آنها نمی توانند جمعیت, کسب و کار, او گفت: این فروشگاه راه اندازی یک چادر برای مردم را به صبر در خارج وجود دارد بیش از حد بسیاری از در ساختمان است.

برای دلسرد کردن مردم از آمدن از خارج از جامعه مشتریان می توانید تماس بگیرید برای انتصاب. آنها را مجبور به آمدن به فروشگاه و ثبت نام برای یک اسلات در-فرد – هنگامی که آماده کارکنان خواهد شد و متن آن دسته از مشتریان در قرار ملاقات خود را.

کسب و کار سریع در BarberHood در روز سه شنبه. مشتریان پر از فروشگاه پنج ایستگاه به جز زمانی که اعضای هیات مقادیر آنها را با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. یک نفر کاهش یافته است که برای به اشتراک گذاشتن نام خود را گفت او از آناهایم.

“من فقط در اینجا شروع به کار به دنبال تمام دستورالعمل گفت:” جیم Cotellesse یک 77 ساله آرایشگر در مغازه که گفت او شده است برش مو برای نزدیک به 60 سال است. “من می خواهم کار. من نمی مانند گرفتن چربی و لودگی.”

فرانک Tacconelli, 75, از لاگونا هیلز گفت: او اطلاع داده بیش از 30 از دوستان و آشنایان از BarberHood را بازگشایی.

“من بیش از حد عصبی و من خیلی سالم او گفت:” از پشت ماسک خود را. “هنگامی که شما نیاز به یک مدل موی شما نیاز به کوتاه کردن مو.”

مقامات شهرستان نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما کریستین چوب گفت: زن و شوهر صحبت با مسئولان شهرستان شد و گفت: آنها در حقوق خود را به بازگشایی شده است.

کریستین چوب گفت: هیچ یک از دولت رسیده است.

زمانی که رسیده از نظر یک California Department of Public Health نماینده با اشاره به Newsom کنفرانس خبری روز دوشنبه, مه 4 که در آن فرماندار گفت: برخی از فروشگاه ها مانند کتاب فروشی ها و گل فروشی ها – اما نه سالن مو – مه بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در اواخر این هفته.

اگر دولت تلاش می کند به او لغو مجوز کریستین چوب گفت که او و شوهرش را با مشورت یک حقوق مدنی وکیل است که ارائه خدمات خود را بدون پرداخت هزینه به دفاع از تصمیم خود برای بازگشایی خود سلمانی کریستین چوب گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net