آنتونی هرناندز ساخته شده است یک حرفه ای برای فرار از موقعیت های تنگ.

این شعبده را کلاهبرداری شامل گرفتن از دستبند قفل جعبه و 55 طبل گالن آب است.

در حال حاضر او به دنبال فرار از یک بحران ملی ساخته شده است که امرار معاش خود ناپدید می شوند.

هرناندز انجام حرفه ای به عنوان آنتونی سحر و جادو و قبل از رمان coronavirus همه گیر او انجام شده معادل تقریبا دو را نشان می دهد برای هر روز از سال. او و شریک زندگی خود را سحر مورگان گفت: آنها 650 نشان می دهد که یک سال اعم از دو ساعت در لاس وگاس-مانند تولیدات در Welk استراحتگاه سان دیگو به یک بازدید با بیماران در دانشگاه Loma لیندا بیمارستان کودکان.

“در مارس 13, که همه به توقف screeching آمد,” هرناندز گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

این زمانی بود که کسب و کار شروع به خاموش به عنوان مورد COVID-19 شروع به کوه در جنوب کالیفرنیا به سرعت منجر به اقامت در خانه سفارشات از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و بسته شدن تمام سالن های عملکرد.

علاوه بر از دست دادن کار خاموش خواهد شد و به احتمال زیاد هزینه هرناندز یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای او.

خانه اش پایگاه قلعه پارک در کنار رودخانه که در آن او استخدام شد توسط بنیانگذار جوانه Hurlbut در سال 1995 به کار امتیازی ایستاده در بالای یک عملکرد فضا به شکل یک چادر سیرک. پارک تفریحی برنامه ریزی شده بود 25 سالگرد جشن برای او در پایان ماه. اما با کنار رودخانه شهرستان و دولت دست و پنجه نرم کردن با چند مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی که تاریخ می تواند در شک و تردید.

“سخت ترین قسمت برای ما ناشناخته است,” او گفت:.

هرناندز آمد به کنار رودخانه در 18 پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1994. او در اصل از سانتا ماریا در ساحل مرکزی کالیفرنیا جایی که او مطرح شده توسط پدربزرگ و مادربزرگ خود را. هرناندز علاقه مند شد و در سحر و جادو پس از الهام دیوید کاپرفیلد تلویزیون ویژه در سن 12 سالگی.

او دریافت نمی کردن به صاف شروع می شود.

“این وحشتناک بود. من سعی کردم برای فرار از دستبند در زیر یک جعبه مقوا. من سعی کردم به پسر عموی من ناپدید می شوند. این بود که در جشنواره توت فرنگی در سانتا ماریا بنابراین وجود دارد صدها نفر از مردم است. من تو را دیدم این درب تله در مرحله و به من گفت: “ما در حال رفتن به جلو و این پارچه بر شما و شما در حال رفتن به پرش در سوراخ.’ بنابراین ما تمرین است. ما نمی عمل او بیرون می آید.”

پدربزرگ و مادربزرگ او توصیه او را به یک معلم است. او در بر داشت رالف, Adams محلی جادوگر بازنشسته که تا به حال انجام شده خود مانع در تلویزیون نشان می دهد مانند “هالیوود کاخ.”

هرناندز honed مهارت های خود را در طول سال های اولیه خود را در قلعه پارک پس از قانع کننده Hurlbut به او اجازه انجام در بالای صحنه.

جایی که او ملاقات مورگان که دارای یک پس زمینه در پاتیناژ و بازاریابی ورزشی.

“شانزده سال پیش او گفت:” بیایید با هم کار کنند. من شما را و ما را به برخی از سحر و جادو است.’ و ما در زمان خاموش.”

آنها تیمی در سال 2004 افزایش یافته خود را رزرو و جلا عمل.

“مردم فکر می کنم سحر و جادو است که شاخی گفت:” مورگان پیوستن به مصاحبه تلفنی. “بسیاری از شعبده بازان انجام همان شاخی جوک. آن را فقط پیدا کردن موسیقی مناسب حق شوخی به راه راست به در حال حاضر یک ترفند و ساخت آن سرد است.”

خود را به طور منظم مباحث عبارتند از تام مزارع در تاج برای 16 سال و ماریوت استراحتگاه در ساحل نیوپورت و نخل کویر به مدت هفت سال. آنها فکر خود را به اجرا در Welk تئاتر در اسکاندیدو خواهد گذشته یک زن و شوهر از سال, اما آن را به 14.

هر محل می شود سفارشی نشان می دهد.

“آنتونی و من به طور مداوم در تلاش برای پیدا کردن چیزی جدید و این که چگونه ما را نگه داشته ام ما سالن برای مدت طولانی. ما نشان می دهد مانند فرزندان ما. لارنس Welk خواهد شد و یک grand illusion. و ما آن را ترک وجود دارد برای دو سال. و سپس آن را به قلعه پارک و سپس آن را به تام و مزارع و سپس آن را به رفتن به مدرسه را نشان می دهد. و سپس آن را یا بازگشت به لارنس Welk, اما اگر ما به بزرگتر شدن آن خواهیم آن را به فروش و یا تجارت آن را به دیگر جادوگران.”

هرناندز آنها را به نام خانواده را نشان می دهد.

“ما نشان می دهد نه یک kiddie نشان می دهد و هیچ عمده کنایه.”

وی با اشاره به سالمندان در میان بهترین مخاطبان زیرا آنها احترام به هنر است.

هرناندز و مورگان دست مخاطبان خود را. هرناندز در ابتدا فکر کردم او می تواند با استفاده از COVID-19 کردن زمان به کار بر روی خود و توهمات اما این نه بازی که در راه است. زن و شوهر بلافاصله انبار شغل برای جلوگیری از فرو بردن به پس انداز خود را و در حال کار شیفت قبرستان.

آنها امیدوارند که برخی از آنها در تابستان رزرو از طریق آمده حتی اگر مخاطبان کاهش می یابد اجتماعی فاصله.

در ضمن هرناندز هنوز یک کلید به قلعه پارک و بازدید از آن برای تغذیه یک طاووس که در زندگی وجود دارد.

آن باقی مانده است یک مکان جادویی برای او.

“این خانه است. از آن جایی که من تمرین کامل و مرحله. من یک کلید به پارک. از آن جایی که من ملاقات سحر. آن را یک مکان باور نکردنی. و من آن را دوست دارم.”

آنتونی سحر و جادو

اطلاعات: anthonythemagic.com

قلعه پارک: castlepark.com

تام مزارع: tomsfarms.com

Welk رفت و آمد مکرر تئاتر: sandiegotickets.welkresorts.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de