رئیس جمهور نیکولاس مادورو روز دوشنبه گفت که دولت او متوقف شده بود یک “تروریست” حمله به این کشور و کشتن هشت و گرفتن بیش از یک دوجین از پلاتر بیش از دو روز. مادورو گفت: آنها به دنبال برانگیختن شورش و احتمالا او را بکشند. هزاران نفر از ونزوئلا ذخیره اعزام شده بودند به کشور سواحل در یک نمایش قدرت است.

برای سال بحرانزده عوام فریب هشدار داده خارجی توطئه علیه حکومت خود را تکان دادن در شبح خائنانه کودتا و تهاجم امپریالیستی. چنین alarmism اغلب به عنوان یک سرپوش و پوششی برای دولت خود را شکست و فروپاشی اقتصادی که صورت گرفته است در زیر تماشا کنید. اما این بار — به عنوان فیلم منتشر شده توسط مقامات ونزوئلا در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن تعدادی از دستگیر insurrectionist از جمله دو سابق عملیات ویژه ایالات متحده سربازان — مادورو ممکن است یک نقطه.

یکی از چهره های کلیدی در پشت طرح است اردن Goudreau سابق ایالات متحده سبز کلاه بره که اجرا می شود Silvercorp ایالات متحده آمریکا, فلوریدا-بر اساس شرکت های خصوصی امنیتی. از فلوریدا Goudreau اعلام کرد این حمله در کنار سابق ونزوئلا افسر گارد ملی در روز یکشنبه و به خبرنگاران گفت که این عملیات در حال انجام بود و حمایت و تشویق از مخالفان ونزوئلا از جمله رهبر مخالفان ژوئن Guaidó. (Guaidó است رد هر گونه تماس با Goudreau یا امضای هر گونه توافق با او اما مختلف مردم آشنا با این وضعیت ادعا می کنند که وجود تماس مستقیم میان Goudreau و دیگر اعضای اپوزیسیون در سال گذشته.)

“ماموریت اصلی بود برای آزادی ونزوئلا را به تصرف مادورو اما این ماموریت در کاراکاس شکست خورده” Goudreau گفت: خبری بلومبرگ. “ثانویه ماموریت به راه اندازی شورش اردوگاه در برابر Maduro. آنها در حال حاضر در اردوگاه های آنها در حال جذب و ما در حال رفتن به شروع به حمله به اهداف تاکتیکی.”

که ممکن است یک فانتزی. در مصاحبه با همکارانم در دوشنبه Goudreau گفت: دو اسیر آمریکایی ها — شناسایی به ایران توت و لوقا Denman — تا به حال شده است در یک قایق خاموش ونزوئلا سواحل کارائیب اواخر یکشنبه, امید برای استخراج و قبل از آنها کشف و ضبط شد توسط ایرانیها نیروهای. در حال حاضر او می خواهد مقامات ایالات متحده به “شرکت کنید و سعی کنید به این بچه ها پشت” Goudreau گفت واشنگتن پست. “آنها آمریکایی است. آنها ex-Green Berets. بیا.”

گزارش Goudreau عملیات رنگ های عجیب و غریب عکس. برنامه ریزی اولیه جلسات یک سال پیش در کلمبیا درگیر چه یک فرد شرح داده شده به آسوشیتد پرس به عنوان یک “جنگ ستارگان اجلاس ضد مادورو goofballs ها,” سرشار “نظامی فراری متهم به قاچاق مواد مخدر مشکوک سرمایه داران” و سابق حکومت. AP شناسایی Goudreau اصلی تماس با ما و سر دسته اصلی به عنوان Clíver الکالا یک بازنشسته ونزوئلا عمده ای کلی است که در بازداشت در ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر اتهامات عنوان شده علیه.

ناظران نبودند تحت تاثیر قرار توسط تعداد انگشت شماری از مخفی اردوگاه های آموزشی که بر خاست تا در کلمبیا. “شما در حال رفتن را از مادورو با 300 گرسنه ندیده مردان” افرایم Mattos سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم است که آموزش برخی از خواهد بود-رزمندگان در کمک های اولیه گفت: AP.

تعدادی از مبارزان درگیر در botched تهاجم به نظر می رسد به طور قابل ملاحظه ای کمتر از آن و به مراتب کمتر تهدید واقعی به مادورو را نگه دارید و بر روی قدرت از نقض قیام یک سال پیش است که آیا باید Guaidó را دخالت مستقیم.

قسمت فعلی smacks “کیستون پلیس” در دیدار “خلیج خوک ها” Brett McGurk سابق مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت اوباما دیپلمات پیشنهاد در توییتر. دومی حادثه شکست خورده حمله به کوبا در سال 1961 توسط یک نیروی تبعیدیان کوبا مخفیانه با حمایت ایالات متحده است. حافظه آن شد آشکارا مهار با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که تحویل یک آدرس به خلیج خوک ها جانبازان انجمن در فلوریدا در سال گذشته نقطه “گرگ و میش ساعت سوسیالیسم” در این نیمکره است.

“وجود دارد یک نوع تراژدی در دیدار بیهوده عنصر به این در بخشی به دلیل بسیاری از مردم تهمت احاطه شده است خود را با و یا حداقل برون سپاری سیاست خود را به … سرد رزمندگان تکرار این خوبی پوشیده اسکریپت” نیویورک دانشگاه علمی Alejandro Velasco گفت: آمریکایی محافظه کار است.

خلیج خوک ها نیز پایدار لود استعاره برای آمریکا دخالت نفس بیش از حد و خارج از کشور. به همین دلیل تحلیلگران شک برگ برنده دولت به طور جدی نقش مهمی در تشویق این آخر هفته را وابسته به دان کیشوت حمله. “وجود دارد یک نفر در وزارت امور خارجه و یا سازمان سیا چه کسی می گوید بیایید تکرار خلیج خوک ها” اریک Farnsworth, معاون رئيس جمهور از شورای آمریکا و ارشد سابق ایالات متحده دیپلمات گفت: امروز جهان بینی.

این حادثه آیا افشای برخی از مشکلات که ail ونزوئلا مخالفان: اگر چه Guaidó در حال حاضر به خوبی شناخته شده برخی به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده و ده ها تن از کشورهای دیگر به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع او ریاست بیش از یک غیر متمرکز ظروف سرباز یا مسافر از جناح های داخل و خارج کشور است. مخالفان می یابد و هر دو آن را “دشوار به حفظ پیام و انضباط” فرانس وورس گفت و “بدجور آسان برای رژیم به نفوذ.” در این مورد مقامات رژیم افتخار دانستن در مورد این طرح به خوبی در پیشبرد.

برای Maduro, حادثه خوش آمدید حواس پرتی. تانک قیمت نفت و coronavirus همه گیر قرار داده اند و حتی بیشتر او را تحت فشار با کمک سازمان ها و مخالفت مقامات هشدار از خطر این کشور را در حال حاضر enfeebled نظام سلامت سقوط در زیر گونه های جدید.

آن را یک “راحت روایت” فرانس وورس گفت. “چه بهتر از راه برای تجمع یک کشور که تخت در پشت خود را نسبت به افشای حمله از امپراتوری؟”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de