آنها کردیم تا باستان ماشین آلات در آسیاب است که به روز شده از طریق سال است طراحی شده توسط یک توربین آبی پس از سال 1904. در سال های اخیر از آن استفاده شده است به طور انحصاری به عنوان یک موزه است که چرخ کوچک زینتی کیسه آرد برای بازدید کنندگان در شهر کوچک ستورمینستر نیوتن در Dorset county است.

“هنگامی که covid-19 زده همه از مغازه های محلی فرار از آرد بسیار به سرعت گفت:” Loosmore, 79 بازنشسته هنر معلم است که مشغول به کار در آسیاب برای 25 سال است. “ما تا به حال یک سهام خوب-کیفیت گندم فرز و ابزار و مهارت به خرد کردن آن به آرد بنابراین ما فکر می کنیم می تواند کمک کند.”

در ماه گذشته با آسیاب عامل تمام وقت در شهر کشاورزی از 5000 نفر او تخمین می زند که آنها را زمین بیش از یک تن دانه و صعود چند صد کیسه آرد. سه کیسه پوند به فروش می رسد در هزینه به محلی بقال و نانوا که سپس آنها را به فروش برساند گفت: Bittner با تمام درآمد حاصل از بهره گیری آسیاب نگهداری.

“ما شده ایم هولناک با درخواست آن را به فروش آنلاین و یا در مقادیر زیاد اما ما یک کسب و کار تجاری” گفت: Bittner, 63, یک هنرمند که شروع به یادگیری هنر فرز 18 ماه پیش و برنامه را به عنوان سرپرست زمانی که Loosmore بازنشسته در سال آینده.

Bittner که جهان سفر کرده اما در حال حاضر زندگی در خانه که در آن او متولد شد و در نزدیکی آسیاب گفت: او همواره کشیده به ساختار تاریخی در امتداد رودخانه Stour.

“این شگفت انگیز بوده است به کار در کنار بلوط پرتوهای شده اند که در داخل آسیاب پس از 14 قرن که احتمالا [درختان] محلی در حال رشد در 10 و 11, قرن,” او گفت:. “اگر چه وجود داشته است و سازگاری و تغییرات این gnarled, پیر چوب هنوز هم نگه داشتن سقف در محل.”

Loosmore یک پسر بچه بود زمانی که او برای اولین بار دیدم داخل کارکرد باستانی آسیاب که در آن پدر بزرگ خود را, هری الکینز (آرکانزاس) مشغول به کار به عنوان یک میلر برای بیش از 50 سال است.

“این خوب است برای دیدن محل آورده بازگشت به زندگی,” او گفت:.

Loosmore گفت: آسیاب است که مدیریت توسط ستورمینستر نیوتن میراث اعتماد ارزشمند است توسط مردم محلی که داوطلب در هر سال به کیسه آرد برای بازدید کنندگان موزه و کمک به تعمیر و نگهداری.

اگر نه برای همه گیر او گفت: گردشگران و گروه های مدرسه خواهد بود توقف هر هفته برای یادگیری در مورد آسیاب تاریخ منحصر به فرد و به خانه یک کیسه یا دو تا از تازه زمین آرد.

چوبی آب به آسیاب خرما به 1016, او گفت:, و است که در کشاورزی سوابق در Domesday کتاب “بررسی” از انگلستان و ولز نوشته شده در 1086 منظور از ویلیام فاتح.

“به نظر می رسد که آسیاب به روز شد در طول الیزابت بار در سال 1566 و کار با ماشین آلات به روز شد در سال 1904” Loosmore گفت.

هنگامی که آن را بسته در سال 1970 پس از فرز حیوان خانگی مواد غذایی برای مدت زمان آسیاب سکوت کرده بود برای چند دهه او گفت تا زمانی که او و دیگر داوطلبان تصمیم به تبدیل آن به یک کار موزه در سال 1994.

او و Bittner احساس خوش شانس خود را صرف کاری در یک ساختمان که جان سالم به در همه چیز از جنگ و مرگ است.

“این فقط شگفت انگیز جاذبه های تاریخی — ما باید جزئیات از ابی اسناد قدمت آن به قرن 13 نامگذاری برخی از millers و توصیف نقش خود را اجاره و تعهدات” گفت: Bittner, و اضافه کرد که یکی میلر در 1230 پرداخت بخشی از اجاره خود را در مارماهی.

Bittner گفت که او اغلب فکر می کند در مورد اوایل millers ایستاده در همان علم floorboards که او در حال حاضر پیاده روی در سراسر روزانه.

“آن را مانند پله را به یک زودتر راه زندگی که در آن قدرت مهار به طور طبیعی و بدون آلودگی,” او گفت:. “این خوب است برای دیدن است که آسیاب های قدیمی می تواند به افزایش چالش.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de