من می دانم مردمی در استرس های مالی باید خدا را شکر برای هر هدیه ای اما بسیار منادی $600 بیکاری “پاداش” از عمو سام نسبی rip-off برای بسیاری از کالیفرنیا.

چرا ؟ یکی از اندازه متناسب ترین فرمول بخشی از 2 تریلیون دلار صرف شده در برنامه های محرک اما این کاهش در کوتاه متحده با گرانتر هزینه زندگی.

من را دریافت نمی اشتباه. من مطمئن هستم که این پول است که کمک به کاهش برخی از اقتصادی درد آورده با این بیماری همه گیر و پس از آن کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اما اجازه دهید من اعتماد گسترده به شما نشان می دهد چگونه آن را به طور یکنواخت کمک می کند تا بیکاری بسته به جایی که آنها زندگی می کنند و چه مقدار از آن هزینه های زندگی در شهرهای مختلف.

با استفاده از فدرال آمار در مخارج خانوار و اندازه من ایجاد شده اندازه گیری هفتگی متوسط هزینه های خانواده. با این ریاضی تنها چهار ایالت بزرگتر spenders از کالیفرنیا در $2,667 در هر هفته است. سقف ؟ هاوایی در $2,824 سپس نیوجرسی در $2,740; آلاسکا در $2,709 و ماساچوست در $2,674. کمترین? می سی سی پی در $1,562 سپس آرکانزاس در $1,648 و آلاباما در $1,658.

بعدی نگاهی به آنچه معمولی بیکاری را بررسی کنید ممکن است. من اطلاعات فدرال به طور متوسط مزایای بیکاری پرداخت می شود در ماه مارس پس از آن اضافه شده $600 در سراسر کشور “محرک” یش با اقدام کنگره.

با این ریاضی بیکاری در کالیفرنیا می توانید انتظار $937 در هفته مزایای. (ضمنا 30 متحده بیشتر پرداخت می شود.) چرا ؟ کالیفرنیا اولین اخراج در آمد گردشگری-صنایع و اغلب با کاهش درآمد کارگران است.

بزرگترین مزایای دیده می شد در ماساچوست در $1,157 سپس هاوایی در $1,143 و داکوتای شمالی در $1,081. کمترین بیکاری چک? لوئیزیانا در $811 سپس می سی سی پی در $812 و آریزونا در $834. اوه 50-دولت ماد? $953.

تا چه حد انجام این معمولی مزایای بیکاری نسبت به پرداخت به طور متوسط خانواده صورتحساب ؟ نگه داشتن در ذهن $600 “پاداش” بر اساس یک فلسفه است که این بخشی از برنامه محرک باید آزادانه ترجمه به طور موقت پرداخت کامل برای یک نمونه از کار آمریکایی در طول این اقتصادی اضطراری است.

من صفحه گسترده به من می گوید معمولی بیکار کالیفرنیا در مقایسه با معمولی مزایای چک با میانگین هزینه های گرفتن 35 درصد از هزینه های زندگی خود را پوشش داده است. تنها آلاسکا انجام بدتر در 32 درصد است.

در سراسر کشور معمولی بهره مند شد 47 درصد از یک خانواده هزینه. که در آن بودند و مزایای سخاوتمندانه ترین با توجه به گسترده? کنتاکی در 59 ٪ و پس از آن اوکلاهما در 58% و آیووا در 57٪.

کالیفرنیا فدرال محرک کوچک به نظر می رسد مهم نیست که چگونه شما انجام این نوع از ریاضی. و این نوع از بودجه محرک می تواند تعیین کند که کشورهای ارتجاعی سریعتر از coronavirus مرتبط slowdowns. یا آن را ممکن است به اثبات می شود یک اقتصادی بازدارنده برای بازگشت به کار.

نه پیوند در سراسر کشور محرک به واریانس منطقه ای در هزینه های زندگی — یک وحشتناکی دشوار است چیزی که به انجام — قابل توجهی ایجاد عدم تعادل. و به یاد داشته باشید صحبت از بی عدالتی نگاه که بودجه که 600 دلار پاداش.

کالیفرنیا خانوار پرداخت می شود به طور متوسط $7,670 در مالیات بر درآمد فدرال در سال 2017. مردمی تنها در شش کشور بیشتر پرداخت می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de