Mr M Somasekhar چاشنی نویسنده به طور گسترده تحت پوشش عرصه سیاست و کسب و کار علم برای نزدیک به 40 سال است. آن بود که در طی آن زمان او در تماس با معاون رئیس جمهور هند Mr M Venkaiah Naidu که شد از قبلا ایالات آندرا پرادش است. در اینجا این است که حساب خود را.


M Somasekhar

حیدرآباد: اغلب نیست که یک تماس با معاون رئیس جمهور هند است. هنگامی که تلفن همراه من زنگ زد اواخر روز دوشنبه شب و تماس گیرنده گفت: Somasekhar VP, می خواهم به صحبت کردن با شما آن را کردم ،

چرا او تماس بگیرید ؟ به ویژه برخی روزنامه نگار که به تازگی آویزان چکمه های خود را? چندین افکار فلش در سراسر به سرعت. در عرض چند ثانیه صدای آشنا پرسید: “چه Somasekhar حال شما چطور است? امیدوارم که همه به خوبی با شما؟”

شعرم تحت مستند با توجه به COVID 19 بود که من برای نزدیک به 45 روز کلمات از VP بسیار دلگرم بودند. به سرعت از او پرسید: در مورد خوب بودن هر یک از اعضای خانواده و آرزو آنها را به بهترین.

جمله بعدی بود و هنوز هم تعجب آور Venkaiah Naidu گرو گفت: “به من گفته شد شما بازنشسته شده است. شما هنوز هم جوان بود و ما Mallikarjun (سابق من-همکار در هندو در حال حاضر با VP). خودتان را مشغول نگه دارید بنویسید و همیشه فعال ،

نه استفاده می شود برای تماس گرفتن از افراد برجسته, من به سرعت به دست آورد خونسردی و پاسخ آن را برای دریافت یک تماس از معاونت از بزرگترین دموکراسی در جهان و نیز پرسید: در مورد ایمنی ما و خوب بودن به خصوص در جهان بزرگترین و بی سابقه مستند شرایط.

مکالمه کاملا مختصر نوسان در اطراف ، به من گفت: شما آنقدر مشغول رفت و آمد در سراسر کشور صحبت در مجامع مختلف و تلاش برای ایجاد انگیزه در مردم اما در حال حاضر به طور محدود به خانه باید آن را دشوار است ؟

این معاونت گفت: این یک زمان فوق العاده ای و پس از چند دهه, من و همسرم باید با هم برای طولانی ترین دوره در یک مکان. ما را به خودمان مشغول فعالیت های روزمره در تعامل با افراد مختلف گفت. شور و شوق و نگرانی بودند روشن در تماس است, اما من می تواند احساس آن است که معاونت بود و مشتاقانه در انتظار همه چیز را به بازگشت به حالت عادی به طوری که او می تواند خود را فعال و پر انرژی خود است.

من به یاد او از من پوشش او به عنوان یک جوان PTI خبرنگار خود در اوایل زندگی حرفه ای سیاسی به عنوان یک فتنه MLA و سپس به عنوان BJP رئیس جمهور در دهلی نو و اتحادیه وزیر. آخرین بار ملاقات ما بود در حیدرآباد نسبت به پایان 2019. من تا به حال افتخار داشتن ناهار با او در Swarna Bharati اعتماد که در آن او مفتخر کشاورزان دانشمندان در یک رویداد سازمان یافته توسط Rythu Nestham بنیاد به ریاست Venkateswara Rao Yadlapalli.

لحظات پس از لذت بخش تماس به پایان رسید کنجکاو روزنامه نگار در من در زمان بیش از. من به زودی در بر داشت که معاون رئیس جمهور به انجام یک تمرین به صحبت با نمایندگان مجلس MLAs سیاستمداران دوستان قدیمی و روزنامه نگاران سراسر کشور است. این یک احساس خوب را به میان خود تماس گیرنده از حیدرآباد.

Venkaiah Naidu گرو شده است برای چندین دهه یک سخنگو و چهره آشنا از بی جی پی در آندرا پرادش و دهلی نو است. او شده است به خصوص محبوب با رسانه ها و می داند که بسیاری از روزنامه نگاران ارشد با نام. او یک آستر و سریع حاضر جوابی در بحث رسانه ها جلسات به عنوان اتحادیه وزیر محبوب خود را. هر چند او تلاش سیاسی برای پیروزی در انتخابات توانایی های خود را به بحث مشکل شلیک می شود و همیشه مثبت و رو به بالا خانه ها از قوه مقننه و مجلس شورای اسلامی و خدمت بی جی پی و دولت در یک حرفه ای از بیش از 50 سال است.

نه یک فرد به از دست دادن هر فرصت Venkaiah Naidu گرو است, به نظر می رسد که با استفاده از این مستند به خوبی به اتصال با مقطع از مردم در سطوح مختلف از جمله احساسی برای حفظ روحیه در این زمان فوق العاده ای.

من برای اولین بار ملاقات Venkaiah Naidu garu به عنوان یک MLA نمایندگی Udayagiri از Nellore منطقه در لابی از مجمع قانونگذاری از ترکیب آندرا پرادش در سال 1984 به عنوان یک PTI توله خبرنگار. سخنران آتشین از خود آندرا دانشگاه, دانشجو, رهبر, روز, او به سرعت جلب توجه BJP مدافعان L K Advani در و ب Vajpayee. او همچنین نزدیک به N T راما رائو TDP بنیانگذار و رئیس جمهوری.

زمانی که من نقل مکان کرد به دهلی نو با هندو BusinessLine در سال 1993 Venkaiah Naidu یکی از کلیدی سخنگویان از BJP. من سود فوق العاده در طول فاز نامشخص اکشن پر سیاست در طول 1995-1999 تا آنجا که به جمع آوری اخبار نگران بود.
ائتلاف دولت فرو می ریزد و ظهور احزاب منطقه ای در سرمایه های ملی و حکومت مرکزی در گرفتن اطلاعات و انجام تعهدات حرفه ای به عنوان یک خبرنگار ساخته شد که بسیار آسان با Venkaiah Naidu گرو و S Jaipal ردی بودن سخنگویان با بی جی پی و جبهه متحد بود.

اتفاقا در حال حاضر نخست وزیر نارندرا مودی بیش از حد در بی جی پی ستاد به عنوان منشی ،

هر چند او موفق نشد در Lok سبها نظر سنجی. بی جی پی نمی تواند به دست آوردن قدرت در AP به طور مداوم. اما نزدیکی به قدرت در دهلی تضمین خود Rajya سبها نمایندگی از گجرات و کارناتاکا و همچنین به عنوان یک شکاف در اتحادیه وزارت.

به عنوان وزیر اتحادیه در Vajpayee دولت خود را میزبانی ناهار یک بعد از ظهر زمستان در سال 2000 به رسانه ها با همه رهبران از جمله PM Vajpayee و Advani در حضور فراموش نشدنی است. تقریبا هر غذای محبوب از آندرا و حیدرآباد در خدمت برخی از ویژه ساخته شده و پرواز به دهلی نو. اکثر دهلی رسانه ها افراد همیشه استناد خود را به عنوان ناهار به یاد ماندنی است.

در طول سال ها من حفظ یک رابطه حرفه ای و ردیابی ظهور خود را در عرصه سیاسی و نفوذ است.

به عنوان معاون رئیس جمهور در حال حاضر او با جدیت سفر او در سراسر کشور با اکثریت حوادث در دو تلوگو متحده پرداختن به مخاطبان مختلف محبوب ، regaling آنها را با یک آستر طنز و جذاب سخنرانی.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de