انگلستان می شود ویروس کانون اروپا; کره جنوبی پخش بیس بال

توسط جیل LAWLESS, DAVID افزایش و نیک پری

لندن — بریتانیا روز سه شنبه شد اولین کشور در اروپا به تایید بیش از 30000 coronavirus مرگ و عفونت به شدت افزایش یافت و دوباره در روسیه حتی به کشورهای دیگر ساخته شده است گام های بلندی در مهار معضل است. چین مشخص شده خود در هفته سوم با هیچ جدید و میر گزارش شده در حالی که کره جنوبی راه اندازی مجدد آن فصل بیس بال.

در آمریکا و برخی از کشورهای در زمان ادامه داد: گام های بلند مستند محدودیت هایی که انداخته اند میلیون ها نفر از کار حتی به عنوان کشور ثبت شده هزاران نفر از عفونت های جدید و مرگ و میر در هر روز است.

بریتانیا به نظر می رسد مجموعه ای برای پیش افتادن از ایتالیا به اروپا سخت ترین ضربه ملت است. دولت در مورد گفت: 28,700 مردم با COVID-19 مرده بود در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات در حالی که ایتالیا گزارش داد نزدیک به 29,100 مرگ و میر. هر دو ارقام تقریبا قطعا اهمیت جلوه زیرا آنها تنها شامل افرادی که آزمایش مثبت و تست نبود گسترده در ایتالیایی و انگلیسی, خانه های پرستاری تا همین اواخر.

در عین حال رسمی انگلیسی, آمار منتشر شده روز شنبه در افرادی که با درگذشت مشکوک COVID-19 قرار داده و این کشور تلفات در بیش از 30 ، 000 به عنوان از آوریل 24 یا یک سوم بالاتر از این تعداد دولت در آن زمان است. یک رقم در مقایسه با ایتالیا در دسترس نیست.

در روسیه تعداد زیادی از عفونت ها به شدت افزایش یافت دوباره با مسکو گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید به مدت سه روز در یک ردیف.

در همان زمان بسیاری از کشورهای اروپایی که آرام سخت مستندات جدید پس از عفونت های مخروطی خاموش شد تماشای ویروس اعداد از روی احتیاط.

“ما می دانیم که با یقین است که وجود دارد خواهد بود و موج دوم — اکثر دانشمندان مطمئن هستند که. و بسیاری نیز فرض کنیم که وجود خواهد داشت یک موج سوم” گفت: Lothar Wieler سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز.

ایتالیا این هفته مجاز 4.4 میلیون نفر به بازگشت به کار و کاهش محدودیت های شخصی, جنبش برای اولین بار در دو ماه.

هفته آینده اساسا یک “آزمایش” را ببینید که چگونه عفونت منحنی واکنش به کاهش غرب اولین مستند از بیماری های عفونی در ایتالیا و برتر موسسه بهداشت گفت: La Repubblica روزنامه.

“ما نه از این بیماری همه گیر. ما هنوز در آن” دکتر گفت: جیووانی Toni. “من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم وجود دارد بیشتر در معرض خطر و ما به بازگشت به حالت عادی است.”

به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک داستان موفقیت کره جنوبی گزارش داد تنها سه مورد جدید از این ویروس پایین ترین سطح خود در کل پس از Feb. 18. مدارس را بازگشایی در مرحله شروع با سالمندان دبیرستان در آوریل 13, اما برجسته یکشنبه بود این فصل بیس بال آغاز شد که با هیچ تماشاگران مجاز است.

Cheerleaders رقصید زیر ردیف از صندلی های خالی و داوران عینک ماسک صورت به عنوان یکی از عمده ورزش حرفه ای به عمل بازگشت در بازی های پخش در سراسر جهان است. بازیکنان و مربیان قرار گرفتند و به تب نمایش قبل از ورود به استادیوم.

با لیگ اصلی بیس بال در آمریکا هنوز هم خانههای گلی خالی برنامه بر روی چه چیزی را در مورد خود و نجومی آمریکا, شبکه ورزشی ESPN امضا قرارداد برای پخش شش کره جنوبی بازی های هر هفته با شروع از روز سه شنبه بازکن فصل بین Daegu سامسونگ شیرها و چنگون مبتنی بر NC Dinos که Dinos برنده 4-0.

این کشور در فوتبال حرفه ای لیگ را شروع جمعه نیز بدون تماشاگر.

در چین شده است تا سه هفته پس از هر مرگ و میر گزارش شده در کشور که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته. فقط یک مورد جدید از عفونت شد و کمتر از 400 بيمار هنوز در حال درمان برای COVID-19 سلامت, مقامات گفت.

جاهای دیگر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام نیز سرکوب شیوع بیماری از جمله هنگ کنگ و تایوان و ویتنام و تایلند و استرالیا و نیوزیلند است که در گزارش هیچ مورد جدید برای دو روز. اما به گفته کارشناسان هند یک ملت از 1.3 میلیارد نفر است و هنوز به اوج شیوع آن.

در بریتانیا که بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی همچنان در مستند محاکمه آغاز شد و روز شنبه از یک برنامه تلفن همراه است که مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که شامل شیوع. این برنامه که هشدار می دهند که اگر آنها شده اند در نزدیکی فرد آلوده است که در حال آزمایش در جزیره موجود زنده خارج از انگلستان در سواحل جنوبی. دولت امیدوار است این را می توان نورد از سراسر کشور در اواخر این ماه.

نخست وزیر بوریس جانسون قصد دارد به زودی جزئیات یک مسیر خارج از کشور مستند آغاز شد که مارس 23 و اجرا می شود از طریق پنج شنبه. منتقدان می گویند جانسون دولت محافظه کار در پاسخ بیش از حد به آرامی در هنگام COVID-19 شروع به گسترش موفق به مهار شیوع و نه به طور گسترده ای به آزمایش افراد با علائم و سپس موفق به ردیابی و جداسازی تماس با افراد آلوده.

کشورهایی که انجام داد که از جمله کره جنوبی و آلمان ثبت شده اند بسیار پایین تر نرخ مرگ و میر نسبت به کسانی که نمی.

دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel, اذعان کرد که “اگر ما موفق به سطح شیب دار تا تست ظرفیت سریعتر آن شده اند مفید است.”

در فرانسه دانشمندان منتشر شده مطالعه گفت: ممکن است آنها را شناسایی کرده اند یک صورت ممکن از coronavirus قدمت آن به دسامبر حدود یک ماه قبل از اولین مواردی که رسما تایید شده در اروپا است. خارج از کارشناسان گفت: مطالعه جالب بود اما نه قطعی.

دولت ها در سراسر جهان گزارش کرده اند 3.6 میلیون عفونت و بیش از یک چهارم میلیون مرگ و میر از جمله نزدیک به 69,000 در ایالات متحده است. به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

چندین ایالت در حال حرکت بوده است به استراحت محدودیت حتی به روزانه عفونت های جدید در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 و روزانه مرگ و میر بیش از 1000 با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

هنگامی که و چگونه به سهولت مستندات باقی خواهد ماند یک سیاست کلیدی سوال برای دولت و شهرستانها برای ماه اگر نه سال است.

پس از هند و آرام برخی از مستند محدودیت در دوشنبه هزاران نفر از مردم تبدیل شده تا در فروشگاه ها مشروب بدون زیر اجتماعی فاصله گرفت. پلیس با استفاده از باتوم برای متفرق کردن جمعیت. روز سه شنبه مقامات هندی تحمیل یک مالیات ویژه از 70% در مشروب خرید.

افزایش گزارش شده از برلین و پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر