رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: این دستگیری در ونزوئلا از دو شهروندان آمریکایی پس از اتهام تهاجم تلاش “است و هیچ ربطی به دولت ما.”

“ما فقط در مورد آن شنیده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به گزارش روز دوشنبه وقایع است. “اما هر چه که باشد ما به شما اجازه می دانم. اما آن را تا به چیزی برای انجام با دولت ما.” او به خبرنگاران صحبت کرد او به عنوان ترک کاخ سفید برای بازدید از یک کارخانه ساخت ماسک صورت در آریزونا.

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو اعلام کرد این دستگیری ها روز دوشنبه گفت که دو آمریکایی “مزدوران” شد و بخشی از یک توطئه برای نفوذ به این کشور تحریک شورش و دستگیری رهبران آن است. او گفت: این طرح بود او را بکشند.

مادورو شناسایی دو به ایران توت و لوقا Denman. عکس از خود کارت شناسایی باید گردش در رسانه های اجتماعی. آنها در میان هشت نفر دستگیر شده در روز دوشنبه هنگامی که خود را کوچک قایق فرود آمد گفته از کلمبیا در ونزوئلا سواحل غرب کاراکاس — تنها برای پیدا کردن ونزوئلا نیروهای امنیتی در انتظار آنها است.

سابق ارتش ایالات متحده سبز کلاه بره اردن Goudreau که در روز یکشنبه با انتشار ویدیویی اعلام راه اندازی از آنچه که او به نام “عملیات گیدئون” تایید هویت در مصاحبه با واشنگتن پست. او گفت که دو تن از آنان سابق عملیات ویژه ایالات متحده سربازان اقدام به عنوان “ناظران” به صورت یک نیروی در حدود 60 مرد در درجه اول پناهنده سابق ونزوئلا مقامات امنیتی زندگی در کلمبیا.

او همچنین تایید کرد زودتر ادعای مادورو دولت که هشت نفر بودند که بخشی از کلی عملیات بودند به طور جداگانه کشته و دو نفر دستگیر شدند که قایق خود را ره بود در روز یکشنبه ،

Goudreau, که به اجرا در فلوریدا شرکت Silvercorp که می گوید آن را ارائه می دهد پرداخت استراتژیک امنیتی گفت که او تا به حال شناخته شده بری و Denman برای سال. سه اعزام به عراق در سال 2010 با توجه به فعال-سرباز وظیفه که خدمت با آنها در 10th نیروهای ویژه گروه اما با استقرار آنها. سرباز صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت موضوع است.

تلاش برای رسیدن به خانواده بری و Denman نظر ناموفق بودند. Goudreau گفت که او درگیر یک وکیل در ونزوئلا شد و از رسیدن به وزارت امور خارجه به تلاش برای تضمین آزادی آنها. مقامات وزارت امور خارجه باید نه اظهار نظر در این قانون بود.

دولت ایالات متحده “باید شرکت کنید و سعی کنید به این بچه ها برگشت گفت:” Goudreau که ظاهرا از لحاظ فیزیکی شرکت در عملیات. “این آمریکایی ها هستند. آنها ex-Green Berets. بیا.”

کلمبیا و مقامات ایالات متحده به رسمیت شناخته شده líder ژوئن Guaidó گفت: آنها درگیر شدند در اتهام توطئه است. هر دو گفت: آنها معتقدند مادورو وفاداران نفوذ عملیات.

مادورو به نظر می رسد برای تایید این. “ما می دانستیم که همه چیز را,” او گفت: “تلویزیونی شنبه بیان. “آنچه که آنها می خوردند چه آنها نمی خوردن. چه آنها نوشید. که تامین مالی آنها است. ما می دانیم که دولت آمریکا واگذار این را به عنوان یک [ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر] عملیات.”

DEA روز دوشنبه با رد هر گونه دخالت در این عملیات است.

مادورو نیز نمایش داده می شود گذرنامه Silvercorp کارت شناسایی و تصاویر ظاهرا به تصویر می کشد دو دستگیر آمریکایی ها در یک صف.

سابق عملیات ویژه جانبازان اشاره کرد که اسیر آمریکایی ها ظاهرا تصمیم به نگه داشتن اطلاعات هویتی در آنها گفت: آنها احتمالا نمی باید تجربه با نوع عملیات آنها گفته عهده گرفت در ونزوئلا.

مادورو انتخاب خواهد شد برای شش سال دیگر ممکن است تا سال 2018 در یک رای گیری به طور گسترده ای به عنوان جعلی در میان اتهامات گسترده نقض حقوق بشر و فساد است. زمانی که او افتتاح شد, در ماه ژانویه سال گذشته ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر که حاضر به رسمیت شناختن دولت او به جای اعلام Guaidó منتخب از ونزوئلا قوه مقننه کشور را رئيس جمهور مشروع.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سوی مادورو به کنار اعمال آنچه در آن خواستار “حداکثر فشار” در ونزوئلا در صورت افزایش تحریم های اقتصادی و متهم است که روسیه و کوبا و ونزوئلا دو اصلی متحدان خود را حفظ دولت شناور با اقتصادی اطلاعاتی و امنیتی.

ایالات متحده در ماه مارس متهم مادورو و بیش از یک دوجین دیگر مقامات در narcoterrorism اتهامات ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محکومیت.

در اوایل ماه آوریل, U. s. Southern Command اعلام کرد “پیشرفته” عملیات در دریای کارائیب است که در آن گفته بودند به سمت کارگردانی توقف محموله مواد مخدر از ونزوئلا بود که با افزایش 50 درصد “در سال های اخیر است.”

Herrero گزارش از کاراکاس و Faiola گزارش از میامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de