حیدرآباد: Telangana دولت در روز سه شنبه شب تصمیم به گسترش کامل قفل کردن در دولت تا مارس 29. دولت تصمیم گرفته است به اجازه می دهد هر جزئی آرامش مستند است که این مرکز اعلام کرده است از آوریل 20 در سراسر کشور است. “ما در تراز وسط قرار دارد و در آینده نزدیک ما را سرکوب همه گیر در دولت است.” گفت: KCR

پرداختن رسانه ها پس از یک ساعت طول جلسه هیئت دولت در اواخر روز سه شنبه وزیر K چاندراسکار رائو اعلام کرد که بدون در نظر گرفتن دولت مرکزی تصمیم مستند دولت پس از بررسی Covid-19 شیوع شرایط تصمیم گرفته است برای گسترش کامل مستند در دولت است. وزیر نیز ابراز شادی در مورد جان تلاش های ساخته شده توسط شرکت های دارویی به ابداع یک واکسن برای مبارزه با مخوف COVID-19.

او اطلاع داد که تا تاریخ 1096 نفر آزمایش شده اند مثبت در سراسر کشور و 628 بودند مرخص تا تاریخ. KCR اطلاع رسانه ای است که با توجه به فیزیکی ما را موفق در به حداقل رساندن از دست دادن زندگی است. در کل Telangana دولت تنها GHMC است شاهد تازه موارد پس از 66 درصد موارد گزارش شده از در و اطراف پایتخت دولت مناطق. او تاکید کرد که افراد با بیماریهای نباید سرمایه گذاری در خارج از خانه.

چاندراسکار رائو گفت که در ابتدا کریمنگر شد کانون برای COVID-19 موارد اما ما می تواند قادر به مقابله موثر است.

فولاد و سیمان سخت افزار و برق مغازه ها هستند که مجاز به انجام کسب و کار در دولت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de