حیدرآباد: یک Shramik قطار ویژه حمل 1,250 کارگران مهاجر به بیهار چپ از حیدرآباد در ساعات اولیه روز شنبه, مقامات گفت.

قطار chugged در 3.05 صبح از قتکسر ایستگاه راه آهن در نزدیکی حیدرآباد برای خگریا در بیهار.

کارگران قطار سوار حرارتی پس از غربالگری توسط پرسنل از وزارت بهداشت و درمان از Telangana.

Rachakonda کمیسر پلیس ماهش Bhagwat که پرچم قطار همراه با دیگر مقامات گفت: مسافران ارائه شد صبحانه و آب بطری.

مقامات ارشد رونالد راس و Rajat Saini, Medchal منطقه جمع آوری Venkateshwarlu و مقامات ارشد راه آهن تحت نظارت ترتیبات.

این دومین قطار ویژه عمل از Telangana برای ارسال به کارگران مهاجر به کشورهای خود را.

اولین قطار حامل 1,225 مهاجران به Jharkhand, حال چپ Lingampalli ایستگاه در نزدیکی حیدرآباد در مارس 1. این اولین آموزش برای مهاجران در هر نقطه از کشور.

دومین قطار چپ حیدرآباد ساعت پس از اعلام توسط Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو که روزانه 40 قطار ویژه خواهد بود در عمل بیش از یک هفته برای ارسال به کارگران مهاجر به کشورهای مربوطه.

رائو اعلام کرد قطار عمل خواهد شد از روز سه شنبه از ایستگاه های مختلف در حیدرآباد واراناگل, خممم, رمگوندم, Damaracharla و جاهای دیگر به بیهار Odisha, Jharkhand, West Bengal و کشورهای دیگر.

دولت گفت: کارگران مهاجر که ثبت نام کرده اند نام خود را با ایستگاه های پلیس اجازه داده می شود به سفر با قطار ویژه. جزئیات سفر داده خواهد شد و در ایستگاه های پلیس.

رئیس جمهوری گفت: هیچ مهاجر کارگر باید احساس اضطراب به عنوان دولت تا به حال ساخته شده ترتیبات برای سفر خود را به را به زبان مقصد. او دستور افسران پلیس نگران به اطلاع کارگران مهاجر در مورد جزئیات سفر و هماهنگ کردن آنها.

او اعلام اعتراض کارگران در حیدرآباد و دیگر قطعات از دولت خواستار فوری ترتیبات حمل و نقل برای ارسال آنها را به خانه.

یک گروه از کارگران مهاجر در شب دوشنبه از تلاش برای رسیدن به Kacheguda ایستگاه راه آهن در حیدرآباد. آنها شروع به راه رفتن از Aramghar تقاطع در حومه شد و به سمت ایستگاه.

پلیس متوقف کارگران در Bahadurpura و به آنها اطمینان داد که ترتیبات حمل و نقل به زودی برای آنها ساخته شده. افسران پلیس معتقد کارگران به ماندن در یک ریخته موقت در Shamshabad.

در ضمن تعداد زیادی از کارگران مهاجر در سه شنبه تا در صف ایستگاه های پلیس در اطراف حیدرآباد و دیگر مناطق به ثبت نام خود را.

پلیس تا به حال یک زمان سخت در کنترل جمعیت در Kukatpally ایستگاه پلیس. جمع آوری و توسط کارگران در زمان پلیس با تعجب و در یک نقطه آنها تا به حال به استفاده از خفیف زور برای متفرق کردن آنها.

در ضمن قطار ویژه برای کارگران مهاجر را نیز شروع کرده اند از همسایه آندرا پرادش است.

اولین قطار حامل 1,212 کارگران به ماهاراشترا رفتگان اوایل روز شنبه از Rayanapadu ایستگاه راه آهن در نزدیکی ویجیاوادا.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de