سرجیو قهوه ای توسط یک سنگ در معدن بیس بال الماس

به عنوان استخدام کودتا این بود که سر و صدا-و-شتاب در تاریخ همتراز با Brinks سرقت. به عنوان چیز تازه ای رفت و این شد یک بی پروا ، به عنوان چهره از کالج بیس بال در سپیده دم قرن 21 رفت و این به عنوان یک بازی-تعویض — که احتمالا در زمان ملی عنوان دور از یکی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و کاهش آن به پذیرای دست یکی دیگر.

کودتا درگیر Cal State فولرتون بیس بال استخدام هماهنگ کننده Sergio قهوه ای — سپس دانشگاه مدیر عملیات بیس بال — چپ دست پارچ ریکی رومرو و یک اتفاقی تماس براون پاسخ داد: از یک دوست در شرق L. A. در بهار سال 2002.

“او گفت:, ‘Sergio شما نیاز به بیرون آمدن و دیدن این پسر. USC به این مرد. شما نیاز به او را ببیند.’ من به او گفتم من نمی تواند او را ببیند اما به من گفت: (سابق استخدام هماهنگ کننده ها و سر مربی) دیو Serrano این پسر اعتماد کنم و شما نیاز به او را ببیند” قهوه ای به یاد می آورد. “چاه دیو بیرون رفت و او را دیدم و او را در یک دیدار رسمی ما او را. USC در حال حاضر به او پیشنهاد (بورس تحصیلی).

“که ممکن است اولین بار Cal State فولرتون همیشه ضرب و شتم USC برای یک بازیکن که هر دو مدارس ارائه شده است. مربی (جورج) هورتون گفت که استخدام تغییر رنگ از بیس بال چون تا به حال USC بدست او, آنها در حال حاضر غالب right-hander ایان کندی و با ریکی که می توانست آنها را واقعا غالب است.”

در عوض, Cal State فولرتون غالب غالب به اندازه کافی برای سوار Romero and right-hander, Jason ویندزور به سه College World Series سفر به اوماها (روباز انتخابی). و غالب به اندازه کافی برای برنده شدن در این سال 2004 ملی عنوان شده است. هنگامی که شما بازگشت به آن و نگاه رومرو Cal State فولرتون حرفه ای — 30-9 رکورد 3.15 عصر و 311 strikeouts در سه سال — هورتون نظریه نگه می دارد تا به خوبی.

و صحبت از نگه یو پی اس, بنابراین آیا قهوه ای استخدام کار در تمام شیوه ای از زبان. عضو تیتان’ 1995 ملی عنوان تیم بازگشت و به Goodwin زمینه در سال گذشته برای سومین روی لئامت دادن به عنوان یک CSUF دستیار مربی است. نمونه کارها خود را به عنوان دستیار سر مربی ریک Vanderhook شامل یکی از مهم وظیفه — استخدام هماهنگ کننده. این به او می دهد کلید فراری از تیتان’ برنامه ورزشی: آن اشاره بیس بال برنامه.

داده براون کار قبلی است (بیشتر در مورد که در یک لحظه) در سوت ال مونته بومی پیشرفت در فشار زیر یکی از کشور های برتر دانشگاهی بیس بال برنامه.

“من نمی دانم اگر فشار کلمه است اما من احساس می کنم یک مسئولیت جدی است,” او گفت:. “این یک میراث برنامه دارد و میراث بازیکنان که بیرون آمدن از آن برنامه. این را می گویم با تمام تواضع که اگر یک بچه است که شخصیت مناسب به تیتان بیس بال وجود دارد هیچ برنامه بهتر در کشور که برای بچه. او نباید نگاه در هر نقطه دیگری است.”

فهرست آن دسته از بازیکنان که به نظر نمی آید در هر نقطه دیگری در قهوه ای دیده بان است legion. وجود دارد رومرو. وجود دارد در حال حاضر فرشتگان پارچ Noe رامیرز. وجود دارد اسکات گرگان و بن Orloff زمانی که قهوه ای بود که در دانشگاه ارواین. Orloff در حال حاضر Anteaters’ سر مربی.

و تاپیک مت چاپمن. فعلی اوکلند در این دستکش طلا سوم baseman گفت: او می خواست برای رفتن به Cal State فولرتون قبل از او با بازی در ال تورو بالا است. قهوه ای خود می دانستند و فروش زمین رفت به چپمن را که او می خواست برای رفتن به UCLA. هنگامی که قهوه ای و Serrano او متقاعد شده او نیاز به برخی از بیشتر قانع کننده خود را — حتی به عنوان او اذعان کرد چپمن کامل بود Titan استخدام.

“او تقریبا unrecruited. او کاملا خسته شده اید و من می توانم آن را باور نمی کند” قهوه ای یاد میشود. “من به خودم شک و شروع به فکر” من میل چیزی است که هیچ کس دیگری میبینند؟’ شما در حال صحبت کردن در سر چشمه از سر چشمه (دبیرستان) برنامه ها در کشور است. همه رفتن برای دیدن (نولان) Arenado و چپمن بود که در هر بازی تنها بازی است که هر طلایه دار شد و او به پایان می رسد تا رفتن undrafted در مدرسه بالا است. آن را غیر واقعی بود.”

دوباره چپمن CSUF میراث-بازیکن در وضعیت نشان داده شده چه قهوه ای می توانید انجام دهید برای تیتان است. موفقیت خود را ترکیبی از یک شبکه گسترده او ساخته شده است در سراسر کالیفرنیا و لاس وگاس و غرب ایالات متحده با دانش گسترده خود را از نه تنها ارزیابی استعداد اما توانایی ببینید که چگونه یک بازیکن و خانواده اش — متناسب با تیتان’ سیستم.

  • “اگر یک بچه است که شخصیت مناسب به تیتان بیس بال وجود دارد هیچ برنامه بهتر در کشور که برای بچه. او نباید نگاه هر جای دیگری می گوید:” سرجیو قهوه ای, Cal State فولرتون بیس بال استخدام هماهنگ کننده. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

  • ریکی رومرو یک چپ دست آس با تورنتو بلو جیز نیز به یک ستاره بر روی تپه برای تیتان. او به دست آورده و برنده 30 در Cal State فولرتون قبل از تبدیل شدن به ششمین کلی انتخاب جیز آبی در سال 2005. (AP فایل عکس از بن مارگوت)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

براون کار-کلاس تربیت در ال مونته به او می دهد relatability به بازیکنان در جوامع محروم. موفقیت خود را در پیدا کردن استعداد خود را در طول دو نانامی به بازی در گودوین زمینه به او میدان cred. خود خروجی شخصیت ذاتی و دانش چگونه یک بازیکن شخصیت مش با برنامه فرهنگ اجازه می دهد تا او را به یک کریستال-توپ توانایی که حسادت از همسالان خود.

و ترک-بدون-سنگ unturned رویکرد به معنی قهوه ای می کند کمی از چیزهایی که شما نمی اغلب فکر می کنم در استخدام. او را placidly نشستن در می ایستد در یک سفر توپ بازی و گوش دادن به آنچه که پدر و مادر می گویند در طول بازی — “جمع آوری اطلاعات” چگونه او را توصیف آن است.

“من سعی کنید به پرواز بر روی دیوار. من در جایی خوانده افراد موفق همیشه گوش دادن به مکالمات در اطراف آنها” او گفت:.

چه قهوه ای می شنود صحبت می کند جلد است. این سومین روی لئامت دادن در Cal State فولرتون کارکنان مربیگری و حتی اگر او را در یک بازیکن دیگر میراث او امن است. طول دوم خود را از روی لئامت دادن (2007-10 قهوه ای و کمک در پیدا کردن و توسعه 11-آمریکایی و هفت, همه, بزرگ غرب بازیکنان و بازیکنان با بیش از یک ترکیب از 1000 بازی از عمده-لیگ تجربه می کنند.

2008 و 2009 و 2010 تیتان همه رتبه در میان بالا 10 فیلدینگ تیم در تاریخ برنامه و 2010 تیم رتبه در میان برنامه بالا 10 به طور متوسط پنبه حلاجی شده (دوم) سه برابر (T-2) بازدید در هر بازی (سوم), ضربه زنی در صد (ششم) و مجموع پایگاه های (هفتم). او در سال 2009 جذب کلاس به عنوان پنجم-بهترین کلاس 2010 کلاس هشتم.

این کار اما تبدیل به سخت تر در راه است, از آنجا که رسانه های اجتماعی و اینترنت پاک کردن توانایی برای پیدا کردن سنگهای پنهان مانند رومرو Orloff یا رامیرز. وجود صفر شانس یک سال 2020 ریکی رومرو می رود تا ماه آوریل سال آخر خود را بدون اینکه استخدام شده است. و وجود دارد کمتر از صفر شانس قهوه ای خواهد نیاز به یک گلو عمیق-در-این-پارکینگ-گاراژ-مانند تماس برای یادگیری در مورد او.

او در حال حاضر می خواهم می دانم.

“من حداقل 25 ایمیل در روز در مورد بازیکنان. من به نوبه خود بر روی صفحه توییتر وجود خواهد داشت و 50 کلیپ از کودکان و نوجوانان در نظر گرفتن نوسانات گرفتن زمین توپ,” او گفت:. “در روز شما واقعا تا به حال به کار سخت برای پیدا کردن بازیکنان است. اگر شما این کار شما بودند برای رفتن به پیدا کردن یک سنگ.

“سنگهای آن نیست وجود دارد دیگر به دلیل مسافرت توپ کامل بازی PBR و استخدام خدمات (همراه با) Twitter و Instagram به معنی مردم ارسال به طور مداوم. توییتر در معرض همه در حال حاضر و سفر توپ در معرض همه در حال حاضر.”

آیا می دانید که…?

که سرجیو قهوه ای تنها 11.7 بورسیه به پاکت بیرون میان تا 27 بازیکن است. بسیاری از Cal State فولرتون بیس بال بازیکنان بین 25 درصد و 50 درصد کمک هزینه تحصیلی است. “من با استفاده از یک “Moneyball” رویکرد به دنبال ارزش ترین شما می توانید پیدا کردن کمترین مقدار ممکن است,” او گفت:.

او گفت: آن را

قهوه ای در, استخدام در coronavirus عصر: “آن را به شما می دهد این فرصت را برای رسیدن به می دانم که بچه ها بیشتر است. مردم نه در عجله برای قرار دادن کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد وجود دارد. شما در حال صحبت کردن با بچه ها, شش, هفت, هشت, بار آنها شروع به شل کردن و نشان دادن شخصیت واقعی آنها. شما در حال آشنا شدن بچه ها کمی. … وجود دارد احتمالا 30 بچه ها صحبت کردم به هفت یا هشت بار در هشت هفته گذشته. در حال حاضر, من می دانم که برای اولین بار 15 بازیکن من قصد دارم به رفتن دیدن که این همه می شکند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*