توپ بازی: لیگ بیس بال کره ای آغاز می شود در خالی استادیوم

سئول, کره جنوبی >> Cheerleaders رقصید زیر ردیف از صندلی های خالی و داوران عینک محافظ و ماسک به عنوان یک بیس بال جدید شروع فصل در کره جنوبی.

پس از یک هفته تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک سکوت فضای مجاز برای تلفن های موبایل مانند توپ ضربه گیر را میت خفاش و دوست داشتنی توپ به صورت تک و یا دو به اکو در اطراف ورزشگاه.

وجود چهره ها را در می ایستد در یک بازی در روز سه شنبه — تصاویر قرار داده شده در محل استقرار — از آنجا که طرفداران مجاز نیست به سالن حداقل در حال حاضر.

به جای آن آسان بود برای شنیدن بازیکنان تشویق و فریاد از dugouts. و آن را تسکین بود برای طرفداران تماشای از خانه در یک کشور که در حال حاضر در تلاش کند بازگشت به قبل از COVID-19 عادی در میان پایانی caseload.

این کشور در فوتبال حرفه ای لیگ را شروع جمعه نیز بدون تماشاگر در استادیوم.

به عنوان یکی از عمده حرفه ای مسابقات ورزشی به بازگشت به عمل میان همه گیر کره بیس بال سازمان شاغل مختلف اقدامات پیشگیرانه با هدف ایجاد ایمن محیط بازی.

بازیکنان و مربیان را از طریق تب نمایش قبل از ورود به استادیوم در حالی که داوران و اول و سوم-پایه مربیان باید پوشیدن ماسک در طول بازی. بازیکنان ممنوع از بالا fiving هم تیمی و یا امضای امضا. جویدن تنباکو ممنوع شد, برای جلوگیری از تف. ماسک و دستکش مورد نیاز خواهد بود در امکانات آموزشی.

طرفداران خواهد بود محروم از بازی تا KBO معتقد است خطرات ناشی از عفونت شده اند به حداقل برسد. اگر هر عضو یک تیم تست مثبت برای coronavirus در هر نقطه ای از این فصل لیگ تعطیل خواهد شد تا حداقل سه هفته.

روز سه شنبه تیم سعی در ایجاد یک فضای جشن در خالی استادیوم.

در یک بازی در پایتخت سئول-بر اساس LG دوقلوها باز مقابل تالار گفتمان رقیب و دفاع از قهرمان Doosan خرس در Jamsil ورزشگاه که در آن خود صندلی بود decked با آگهی ها از دوقلوها’ تشویق شعار.

در اینچئون SK Wyverns تقلید یک خانه جمعیت توسط پوشش خود را خود با صندلی های ردیف افقی آگهی نشان دادن چهره طرفداران پوشیدن Wyverns کلاه و ماسک آنها به عنوان میزبان Daejeon مبتنی بر Hanwha عقاب.

در دائگو شهرستان بدترین ضربه توسط ویروس, تیم اصلی سامسونگ شیرها استفاده می شود خود را بزرگ بیاد به بازی پیام های تصویری از بازیکنان مشهور و طرفداران ضمن تشکر از پزشکان و کارکنان پزشکی مبارزه با شیوع بیماری که تحت الشعاع این شهر بیمارستان ظرفیت در اواخر فوریه و مارس قبل از کاهش در هفته های اخیر. شیرها در بازی مقابل چنگون مبتنی بر NC Dinos برنامه ریزی شده بود به پخش ESPN.

یک فصل کامل از بیس بال مشکوک به نظر می رسید در اوایل ماه مارس زمانی که کره جنوبی بود گزارش حدود 500 جدید عفونت ویروس یک روز مجبور KBO به تعویق انداختن آن, مارس 28 فصل افتتاحیه.

اما کره جنوبی گزارش داد فقط سه مورد جدید در روز سه شنبه پایین ترین آن روزانه پرش پس از عفونت رسید در اواخر فوریه. کارشناسان اعتباری روند نزولی به تشدید کنترل مرز و فعال تلاش برای تست و منزوی حامل ویروس و ردیابی تماس های خود را با استفاده از پزشکی بانکی و مهاجرت سوابق و اطلاعات محل ارائه شده توسط پلیس و شرکت های مخابراتی.

مقامات آغاز شده آرامش بخش اجتماعی فاصله دستورالعمل و در حال آماده سازی برای بازگشایی مدارس با شروع سالمندان دبیرستان در آوریل 13.

جلوگیری از هر گونه ویروس مربوط به تعلیق این KBO برنامه ای برای حفظ 144-بازی فصل به طور منظم برنامه. اما این تصمیم به ضایعات آن همه ستاره بازی و کوتاه شدن دور اول پلی آف از بهترین پنج به بهترین سه سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر