Bullit مارکز AP

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte صحبت می کند در Quezon City on Aug. 27, 2019. این Duterte دولت دستور داده است تا این کشور بزرگترین پخش به توقف عملیات.

مانیل — فیلیپین و دولت در روز سه شنبه orderedthe کشور بزرگترین شبکه رادیو و تلویزیون به توقف عملیات یک ضربه به آزادی مطبوعات و جریان اطلاعات در وسط یک بیماری همه گیر.

رسانه های غول ABS-CBN امضا کردن و پس از آن پخش اخبار شب ترک روی صفحه نمایش از میلیون ها نفر از بینندگان و شغل 11,000 کارکنان در معرض خطر است.

بس-و-دست برداشتن از دستور صادر شده توسط کمیسیون ملی ارتباطات زودتر سهشنبه موثر بر رادیو و تلویزیون ، ABS-CBN کابل اخبار کانال دیجیتال و عملیات را ادامه خواهد داد البته با محدود برسد.

رئیس جمهور رودریگو Duterte بارها تهدید به بستن این شبکه در گذشته است. دفتر خود را رد کرده است که او تا به حال یک دست در نظم گفته این تصمیم را به طور کامل به کمیسیون.

“ABS-CBN رایگان برای اگزوز تمام راه حل های قانونی موجود به آن گفت:” سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو. Duterte “قبول عذرخواهی از شبکه و چپ سرنوشت خود را به هر دو مجلس کنگره,” او اضافه شده است.

Duterte و متحدان او را متهم به ABS-CBN از حمل خود را تبلیغات در طول سال 2016 انتخابات به جای پخش آن از مخالفان خود را. شبکه های رئیس جمهور کارلو Katigbak عذرخواهی کرده به Duterte در فوریه, روشن, عملیات اطراف چگونه تبلیغات پخش شد.

https://twitter.com/ABSCBNNews/status/1257590994725244930?s=20″>

معذرت خواهی آمد در میان کنگره جلسات در تجدید ABS-CBN حق رای دادن است که منقضی در روز دوشنبه.

قبل از متوقف و دست بردارد منظور صادر شد, دفتر وکیل, general — بخش های اجرایی برتر وکیل — هشدار کمیسیون در برابر اجازه می دهد شبکه به کار به طور موقت.

ناظران و منتقدان دولت به نام حرکت یک سرکوب مخالفان و گفت: آن را به معنای شد تنها از شبکه. این تمرین مشترک این کمیسیون به رسانه ها اجازه می دهد سازمان ها برای ادامه فعالیت و حتی پس از دولت مجوز را منقضی.

“آن را می فرستد یک پیام روشن است: آنچه Duterte می خواهد Duterte می شود” اتحادیه ملی روزنامه نگاران فیلیپین در بیانیه ای گفت. “و روشن است که با این حرکت بی شرمانه را تعطیل ABS-CBN که او در نظر دارد به سکوت رسانه مهم است و تهدید و ارعاب هر کس دیگری به تسلیم است.”

قانونگذاران از جمله کسانی که در تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور با بیان رزرو و انتقاد سفارش. سنا و مجلس نمایندگان تولید یک قطعنامه و نامه به ترتیب بیان دیدگاه های خود که ABS-CBN باید مجاز به کار در حالی که حق رای تجدید شد و انتظار در کنگره است. وزارت دادگستری نیز منتشر شد یک نظر حقوقی و گفت که این شبکه می تواند هنوز هم پخش.

صورتحساب به تمدید حق رای دادن بودند و در انتظار برای ماه ها و کمیسیون قبلا مطمئن کنگره آن را به شبکه موقت به کار گیرند.

مستقل سناتور سانی Angara گفت: منظور خواهد خاموش مهمی منبع اطلاعات است که “عملا در خانواده از هر فیلیپینی” و در وسط یک بیماری همه گیر.

“که در آن آنها می رویم به دریافت اخبار خود را در حال حاضر ؟” او در مصاحبه با گفت: ABS-CBN. “در اینترنت که در آن وجود دارد [است] جعلی خبر؟”

هارون Favila

AP

فیلیپین نیروهای مرد یک coronavirus بازرسی در مانیل در آوریل 24.

دروغ آفت وب در رسانه های اجتماعی ادراک فیلیپین; ماه گذشته توییتر در زمان پایین صدها مشکوک حساب با استفاده از طرفدار دولت هشتگهای — در میان آنها #YesToABSCBNShutdown. در سه شنبه شب #NoToABSCBNShutdown, #IStandWithABSCBN و #DefendPressFreedom بودند توییتر بالا روند.

در مصاحبه ای با ABS-CBN در ایستگاه رادیویی DZMM, Edgardo Cabarios معاون کمیساریای ملی ارتباطات کمیسیون گفت که تنها یک دادگاه موقت سفارش ضابط می تواند اجازه می دهد تا شبکه را به از سرگیری عملیات.

فیلیپین یک بار در نظر گرفته آزادترین مطبوعات در آسیا همواره رتبه بندی به عنوان یکی از خطرناک ترین کشورها برای روزنامه نگاران است. در این ماه آن تضعیف دو نقطه را به 136 مکان در جهان در فهرست آزادی مطبوعات.

پوپولیستی Duterte است که شناخته شده برای خونین جنگ مواد مخدر که ترک کرده است هزاران نفر مرده است ابراز تحقیر مهم رسانه ها در گذشته است. دولت نیز وارد اتهامات گوناگون از جمله اتهامات cyber-افترا و فرار از پرداخت مالیات — در برابر سایت خبری Rappler و مدیر اجرایی ماریا Ressa.

در حالی که ABS-CBN انجام شده با پوشش زنده خود را قریب الوقوع بسته شدن تعدادی از خبرنگاران و مجریان در زمان به توییتر می گویند که کار خود را ادامه می دهد. “در خدمت فیلیپینی” آنها نوشت, بازتاب شبکه شعار “ما می ماند.”

ABS-CBN شده است در خط مقدم از covid-19 pandemic, پوشش مسائل از دولت فیلیپینی مراقبت های بهداشتی کارگران به گرسنگی تحت قرنطینه. آن را در بیانیه ای گفت که آن را نیز تسکین کالا به ارزش حدود 6 میلیون دلار به 600,000 خانواده های تحت مستند. این کمیسیون را نیز تحت تاثیر قرار خواهد شبکه سرگرمی بخش بخش آن را به عنوان موفق مشاهیر و پخش اپرا صابون جدا از ارائه برنامه های خبری.

شبکه گذشته رفت هوا در سال 1972 زمانی که پس از آن رئیس جمهور فردیناند مارکوس اعلام حکومت نظامی و صاحبان آن مجبور شدند. این بازگشایی در سال 1986 پس از مارکوس سرنگون شد توسط “قدرت مردم” انقلاب است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/theres-a-coronavirus-lockdown-in-the-philippines-and-the-president-is-threatening-to-shoot-people/2020/04/02/89eafc75-a1d5-4996-942a-3c8173f0f50a_video.html

“ما خواهد بود فقط به عنوان ما جان سالم به در برد رزمی قانون” ABS-CBN عدالت خبرنگار مایک Navallo گفت در توییتر. “اجازه دهید تاریخچه و مردم فیلیپین قاضی این لحظه است.”

ادامه مطلب

مقامات فیلیپین حرکت به تعطیل کردن سایت های رسانه های منتقد Duterte

Duterte طول می کشد هدف در فشار تست پایه های دموکراسی فیلیپین

هزاران نفر مرده. پلیس متهم به اعمال مجرمانه. در عین حال Duterte مبارزه با مواد مخدر را جنگ است wildly محبوب.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de