اسلام آباد: دولت پاکستان گفته است که یک ملخ مهاجرت شروع خواهد شد از استان بلوچستان و برخی کشورهای دیگر در پایان ماه مه.

وزارت امنیت غذایی ملی و تحقیقات گفت: شب که مهاجر swarms شد انتظار برای عبور از طریق کشت منطقه جنوب استان سند در طول مهاجرت, گزارش, Xinhua news agency.

Swarms از بیابان ملخ در پاکستان در حال انتظار برای مهاجرت از ایران و جاهای دیگر به تابستان پرورش مناطق در سند و شرقی پنجاب ولایت این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

در انتظار ممکن است تهدید دولت پاکستان اعلام کرد اضطراری ملی در ملخ و یک طرح اقدام ملی شد و به محل قرار در همکاری با ولایت بیانیه ای گفت:.

هدف از بررسی و کنترل سازمان در کشور مانند فاجعه ملی مدیریت قدرت (ان دی ام ای) و استانی بخش کشاورزی مشغول به کار هستند به طور مشترک با همکاری قوی با توجه به این بیانیه.

نظامی واحد نیز مستقر بر روی زمین برای پشتیبانی در نظر مردان و مواد.

وزارت گفت: گزارش بررسی به طور منظم مشترک با سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد برای به دست آوردن راهنمایی های فنی و پشتیبانی.

با در نظر گرفتن ملخ تهدید اقدامات قوی شده اند تا به بررسی مناطق زمین در تمام استان ها به منظور کنترل لازم است اقدامات در این بیانیه گفت و اشاره کرد که در مجموع 153,665 کیلومتر مربع منطقه بررسی شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de