Ola رزومه عملیات در Vizag

 • راه اندازی “10 گام برای امن تر سوار” ابتکار اصرار راننده-همکاران و مشتریان به دنبال بهترین 5 روش ساده شیوه های بهداشت هر
 • این شرکت همچنین از سر عملیات در 100+ دیگر شهرهای هند

Vizag: با Vizag در حال حاضر اعلام شده به عنوان “منطقه نارنجی” Ola هند منجر به تحرک پلت فرم و یکی از بزرگترین سوار-نقطه شرکت امروز اعلام کرد که کابین عملیات از سر گرفته خواهد در شهر جدید ایمنی ابتکار ’10 گام برای امن تر سوار’. این حرکت در خط با اعلام این شرکت به recommence خدمات در بیش از 100 شهرستانها هند که شناسایی شده اند به رنگ نارنجی یا سبز مناطق توسط دولت است.

صفرا برچسب ’10 گام برای امن تر سوار’ ابتکار بر اهمیت هر دو به مشتریان و همکاران به منظور کمک به همان اندازه برای اطمینان از ایمنی در طول تمام ، به عنوان یک پروتکل همه سواری رانده خواهد شد تنها در سراسر شناسایی مناطق امن و اطمینان حاصل شود هر راننده-شریک پایبند به قوانین ایمنی اجباری selfie مکانیزم احراز هویت قرار داده شده است به محل قبل و بعد از هر سوار. علاوه بر این همه اتومبیل را تمیز و بررسی پس از هر بار سوار شدن و انعطاف پذیر لغو سیاست نیز معرفی شده است که از طریق آن هر دو مشتری و راننده شریک می تواند لغو سوار اگر آنها احساس می کنید دیگر است نه پیروی از قوانین و یا با پوشیدن یک ماسک.

این شرکت موظف راننده-همکاران و مشتریان به دنبال 5 مراحل احتیاطی هر, برای راننده همکاران و مشتریان و تشویق آنها به دنبال اقدامات بهداشتی و عملکرد بهداشت شخصی قوانین و مقررات در تمام زمانها. پروتکل تقسیم شده است به شرح زیر است:

برای راننده-همکاران:

 1. بدون سفر به Ola کابین ها در مناطق قرمز: به Ola کابین ها عمل خواهد شد و از دولت شناسایی مناطق قرمز
 2. Selfie-احراز هویت رانندگان: همه راننده-همکاران ملزم به پوشیدن ماسک و نیاز به اعتبار این قبل از شروع هر سوار توسط یک عکاسی از خود از طریق راننده-برنامه شریک
 3. مجهز به بهداشت کیت: راننده-همکاران ارائه خواهد شد با ماسک های عفونی و ضد عفونی کننده است و می تواند دوباره سهام این در راه رفتن-مراکز مربوطه شهرستانها
 4. ماشین تمیز می شود به طور منظم: سطوح مشترک مانند رسیدگی درونی رسیدگی و صندلی تمیز می شود قبل از هر سوار.
 5. انعطاف پذیر, لغو: به عنوان قوی, اندازه درایور-همکاران و مشتریان داده شده است گزینه لغو سوار اگر دیگر است با پوشیدن یک ماسک به اطمینان حاصل شود نه تنها ایمنی خود را, اما همچنین کسانی که اندازهایی خدمات پس از

 برای مشتریان:

 1. پوشیدن ماسک اجباری است: همه مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک و باید اصول بهداشتی قبل و بعد از هر سوار
 2. AC خاموش: برای جلوگیری از دوباره گردش هوا AC خواهد شد خاموش و پنجره ها را باز نگه داشته
 3. 2 مسافر در ماشین: تنها دو مسافر غیر از راننده شریک خواهد بود مجاز در کابین هر سوار
 4. بار کردن و خالی کردن توشه خود: برای کمک به حفظ اجتماعی فاصله مشتریان خواست برای بار کردن و خالی کردن چمدان خود
 5. پرداخت Cashless: مشتریان را تشویق به رفتن بدون پرداخت پول نقد برای جلوگیری از تماس های غیر ضروری

آناند سوبرامانیان سخنگو و رئیس ارتباطات Ola گفت: “با اکثریت شهروندان در سراسر Vizag با تکیه بر ما برای رفت و آمد ما خدا را شکر به دولت برای اجازه دادن به ما برای خدمت به آنها را از طریق این زمان دشوار است. به عنوان ما باز پلت فرم ما به صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان و همکاران که معیشت بستگی دارد ما خدمات ایمنی خود را همچنان اولویت ما است. ما اعتقاد داریم که ما در مبارزه با COVID-19 ما نیاز به حمایت همه ذینفعان ما را به اطمینان حاصل شود که آنها را با کیفیت بالا و مقادیر در کابین تجربه کنید.”

او در ادامه افزود: “’10 گام برای امن تر سوار’ یک فراخوان برای مشتریان راننده-همکاران به اتخاذ 10 تا از بهترین شیوه های بهداشت هم برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از این ویروس را در خود و جامعه است. در تلاش های ما برای بیشتر صاف و منحنی ما با اعتماد به نفس است که اتخاذ یک جبهه متحد با تعهد لازم اقدامات پیشگیرانه منجر به نتایج بهتر.”

مطابق با دولت مرکزی مقررات به Ola کابین ها را تنها در عمل جایز نارنجی و سبز مناطق در حالی که پیوستن به هنجارهای ایمنی مقرر توسط وزارت بهداشت ، Ola سر گرفته خواهد شد در عملیات برنامه ریزی شده و مرحله به مرحله شیوه در سراسر ردیف 1 2 و 3 در شهرستانها.

در اینجااین است که لیست کاملی از شهرستانها که در آن Ola از سر گرفته است و عملیات. لطفا توجه داشته باشید این به روز خواهد شد به طور منظم.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر