هفت مایل از اورنج کانتی خط ساحلی از Corona del Mar به سانتا آنا سنگهایی هستند و تنها شهرستان اجرا سواحل بسته باقی می ماند در اورنج کانتی ترک ساحل نیوپورت مقامات تعجب که چرا.

مقامات شهرستان گفت: آنها فرستاده شده طرح خود را برای چگونه آنها ممکن است بازگشایی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در روز شنبه.

جامعه ایمنی و مدیریت برنامه شامل جزئیات مربوط به جمعیت و ترافیک کنترل و تراز وسط قرار دارد با چه نیوپورت بیچ شورای شهر به تصویب هفته گذشته Councilwoman دایان دیکسون گفت: در روز سه شنبه است. دیکسون نشان دهنده ساکنان در Balboa شبه جزیره و جزیره لیدو.

“این طرح بسیار شبیه به آنچه ما برای چهارم ژوئیه و طراحی شده است که شبیه به آنچه هانتینگتون بیچ رو تایید امروز,” او گفت:. “در حالی که من خوشحال شده است وجود دارد برخی از مکالمه (با دفتر والی) آن را گیج کننده به من هیچ اطلاعات یا علم است که توجیه تاخیر در نیوپورت بیچ. حقایق را پشتیبانی نمی کند،”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ظهر روز سه شنبه Newsom نشان داد که او و کارکنان خود را در حال کار با نیوپورت بیچ.

Newsom به نام اورنج کانتی و در نیوپورت بیچ از زمانی که او خطاب به نگرانی در مورد سواحل داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در طول سال های اخیر heatwave و هفته گذشته دستور داد همه اورنج کانتی سواحل بسته شده است.

با وجود بسته شدن ساحل نیوپورت هنوز هم تا به حال بیش از 8000 نفر که آمد به سواحل این آخر هفته. مقامات شهرستان گفت: آنها بهترین خود را برای مدیریت جمعیت است.

نیوپورت بیچ نجات غریق کمک نیوپورت بیچ ماموران پلیس راه سواحل و استفاده از سیستم های و نیروهای پلیس و هلیکوپتر و قایق به درخواست مردم به ترک شن و ماسه.

بیشترین انطباق زمانی که آنها تماس گرفته شد. در چهار ساعت رفت و برگشت در یکشنبه, مه 3 از نیوپورت اسکله به سانتا آنا سنگهایی نجات غریق و پلیس تماس گرفته 2,700 مردم و اطلاع از ساحل بسته شدن.

“شهر سرمایه گذاری قابل توجهی کارکنان زمان و منابع در مدیریت سواحل با خیال راحت” شهرستان سخنگوی جان پاپ گفت. “ما نشان داده ما می توانید مدیریت کامل بسته و اعتماد به نفس ما می تواند به طور موثر مدیریت بازگشایی اجتماعی فاصله و یا تغییر چرخ دنده ها و انجام یک فعال-استفاده از بازگشایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de