ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


میشن ویجو Nadadores شنا مربی علامت شوبرت متوجه re-opening of Orange County, دوره های گلف در طول coronavirus همه گیر و تا به حال یک ایده است.

اگر Nadadores ارائه شده سلامت خود و دستورالعمل های ایمنی برای از سرگیری تمرینات به شهرستان میشن ویجو? این شهر پس از همه صاحب باشگاه طبقه خانه در مارگریت مرکز آبزی.

شوبرت تایید خود را پیدا دوشنبه. این شهر در واقع خود را تایید طرح و 36 از Nadadores’ نخبگان, مسن, سن شناگران روت جمعه پس از حدود شش هفته غیبت به دلیل COVID-19 بحران است. آنها همچنین تمرین شنبه و دوشنبه.

“این واقعا شاد برای همه از جمله من” شوبرت هفت بار المپیک ایالات متحده مربی گفت: از بازگشت طی یک مصاحبه تلفنی. “(ورزشکاران) خیلی خوشحال بودند به دیدن دوستان خود را.”

در حال تبدیل شدن به اولین اورنج کانتی شنا باشگاه — و شاید یکی از معدود در این کشور برای از سرگیری آموزش Nadadores دنبال یک سخت مجموعه ای از دستورالعمل ها در آموزش به عنوان بسیاری از 18 ورزشکار در یک زمان.

در میان باشگاه های مورد نیاز:

* ورزشکاران وارد آبزیان یکی از پیچیده در زمان 10 فوت از هم جدا و با پوشیدن لباس های خود را. آنها نیاز به 15 دقیقه زود می رسند.

* اتاق رختکن و دوش بسته شده است. شناگران خروج تسهیلات پیاده روی 10 فوت از هم جدا و دسترسی به دروازه های مختلف در مسیر به اتومبیل های خود را.

* این Nadadores’ 50 متر استخر دارای 18 خطوط برای یک دوره کوتاه پیکربندی. هر ورزشکار اختصاص داده شده است یک فرد لین است که 9 پا گسترده است. شناگران حرکت از لین اجتماعی فاصله.

* اگر شناگران نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی وجود دارد و یک مرکز در شنا مدرسه که ورزشکاران باید تمیز کردن پس از آن.

* شناگران مجاز به اویختن در پارکینگ پس از عمل. مربیان ماسک می پوشند در حالی که بر روی عرشه و در حال شارژ با اطمینان از ایمنی و بهداشت دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

شوبرت گفت: Nadadores و میشن ویجو مورد بحث پیشنهاد و شهر ساخته شده از پیشنهادات که این باشگاه اجرا شده است.

“بچه ها به دنبال دستورالعمل به T” شوبرت گفت. “بدیهی است که در شهرستان میشن ویجو بسیار حمایت از Nadadores.”

میشن ویجو شهردار و دو بار قهرمان المپیک برایان Goodell گفت: این شهرستان اعمال استانداردهای ایمنی مورد تایید مارس 21 توسط هیئت ناظران برای گلف به شنا.

Goodell گفت: این شهرستان رسید تصمیم مشترک پس از بحث و گفتگو با آن شورای شهر و مدیر و دادستان شهرستان و کمیته اقتصادی, در میان دیگران.

“ما در حال تماشای آن بسیار با دقت گفت:” Goodell که اسیر دو مدال طلا در بازی های المپیک 1976 تحت شوبرت. “ما واقعا در آن نگاه با دستورالعمل برای باز کردن زمین های گلف و فکر این است که واقعا متفاوت از آن است. در واقع, آن را کمی متفاوت است چرا که ما تنها 36 ورزشکاران در دو گروه مختلف. … آن به مراتب کمتر از مردم از گلف است.

“ما در حال استفاده از همان دستورالعمل های عمومی برای اجتماعی فاصله. آنها در هوای گرم به شدت کلر آب است. این است که احتمالا برخی از سالمترین افراد در این سیاره است.”

Goodell گفت: این شهرستان همچنین دریافت نامه ای از حمایت از ایالات متحده آمریکا شنا است که صادر شده خود را دوباره باز کردن دستورالعمل برای باشگاه است.

شنا باشگاه های سراسر اورنج کانتی متوجه Nadadores’ حرکت می کند.

برخی از تیم ها را ببینید بالقوه ، دیگران بدانم در مورد مسائل مربوط به بیمه و یا امید ورزشکاران خود را باقی خواهد ماند و بیمار تا زمانی که استخر خود را باز شاید در اوایل یا اواسط ماه ژوئن.

شوبرت گفت: ایالات متحده آمریکا شنا بیمه را پوشش می دهد Nadadores’ شیوه های.

“ما به طور جدی به دنبال ماموریت مدل برای دیدن آنچه که ادراک است و چگونه به ریز لحن آن را” گفت: Novaquatics مربی آدم Crossen که آموزش گروهی مبتنی است در Soka دانشگاه در آلیسو ویجو. “ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به جوانان ورزش و هر چیزی که فراهم می کند یک طرح برای ساخت بر کمک می کند تا همه چیز به حرکت رو به جلو است.

“کسی تا به حال برای اولین بار در این منطقه است.”

شیراز مربی استفان Pickell المپیک مدال نقره برای کشور کانادا در سال 1976 به توافق رسیدند.

“راه (Mission Viejo) است که انجام آن با بسیاری از اقدامات احتیاطی است که رفتن به راه همه ما نیاز به شنا برای سه تا شش ماه آینده گفت:” Pickell که گروه ها بر اساس در توستین و Servite مدارس بالا است.

فولرتون آبزیان ورزشی مربی تیم برایان براون که تیمتان در جانت Evans شنا مجتمع گفت: باشگاه در حال کار بر روی یک طرح با آن شهر به سر آموزش.

“در انتظار تایید ما امید به بازگشت در برخی از ظرفیت محدود در هفته آینده” براون گفت.

شوبرت گفت: ورزشکاران خود را وارد 4,000 متری در هر دو روز جمعه و شنبه. این یک چالش تمرین برای ورزشکاران در تلاش به عقب بر گردیم در شکل اما وجود دارد هیچ شکایتی.

“آنها بسیار درد” او گفت:, “اما محبت آن است.”

پیام نمایش داده شده در Nadadores’ زمان بندی هیئت مدیره توضیح داد: شناگران قدردانی.

ممکن است طبیعی جدید آموزش ما سپاسگزار برای همه چیز نرمال قدیمی به ما آموخت که برای اعطا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de