بنگلور: Karnataka BJP Lok سبها عضو Shobha Karandlaje به دنبال اقدام علیه یک مسلمان در کویت به اتهام حمله به یک راننده تاکسی در کشور نفت خیز برای گزارش ستایش نارندرا نخست وزیر یک حزب رسمی در روز سه شنبه گفت.

“عمل باید علیه متهم (Asi Chullikkara) از Rajapuram از Kasargode در شمال ساحلی کرالا برای حمله به سیلی و تحقیر آمیز راننده روپیه Praveen در کویت به تازگی برای ستایش مودی و ارسال آن بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Facebook,” Karandlaje نوشت: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah on May 3,” او سخنگوی D. Abhishek گفت: سرپرستان اینجا.

متهم مجبور Praveen بومی کرالا به عذر خواهی برای تمجید مودی.

“این متهم نیز تحت فشار Praveen به اعتراف است که هر پست قدردانی مودی است و توهین به جامعه مسلمان. یک ویدیو از این حادثه ویروسی رفته است” گفت: Karandlaje در نامه اش به شاه.

تشریح این حمله ظالمانه که چیکمگلور مربوط به حوزه های عضو گفت: متهم بود به مجازات برای او anti-هند عمل می کنند.

“ما باید mount فشار بر مقامات در کویت به استرداد Chullikkara آورده و به هند برای محاکمه” اظهار داشت Karandlaje در این نامه است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de