هر اول ماه کالیفرنیا گذشته به دلیل اجاره بیل بزرگتر می شود.

به عنوان دولت وارد می شود ممکن است برای پناه گرفتن در مکان هفتم در هفته برای جلوگیری از گسترش COVID-19 حدود یک در پنج کالیفرنیا کارگران باید در زمینه بیکاری با میلیون ها نفر بیشتر بدونم که اگر چک های بعدی خود را خواهد شد در واقع تحقق.

سهم نامتناسب از ناگهان گذاشته و بیکار هستند و دستمزد پایین تر مستاجرها که در حال حاضر در تلاش برای پرداخت هزینه دولت را به آسمان بالا هزینه مسکن قبل از همه گیر توقیف رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و rideshare عملیات که کار آنها.

ادامه مطلب: اجاره Q&A: آیا من مجبور به پرداخت ؟ Coronavirus حمایت می تواند در زمان خرید

به عنوان از دست رفته پرداخت اجاره کوه, کالیفرنیا, مستاجران و صاحبخانه ها که بستگی ماهانه خود را چک برای پرداخت صورت حساب خود را به طور فزاینده و شدت پرسیدن سوالات مشابه:

چه مقدار اجاره برای رفتن به بدهکار در پایان این ؟ (زیادی).

چه مدت طول خواهد مستاجران مجبور به بازپرداخت آن است ؟ (مشخص نیست).

دولت به انتخاب کنید تا برخی از برگه? (برخی از این کمک ممکن است به آمده از فدرال).

“مستاجرها’ بدهی در حال رفتن به تعقیب مردم برای سال ها و سال ها و سال ها پس از این بحران است” گفت: Shanti سینگ سخنگوی مستاجران هم یکی از تعداد انگشت شماری از مستاجر گروه که از سوی قانونگذاران ایالتی و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ببخش اجاره و پرداخت وام مسکن در حالی که ایالت اقدامات اضطراری در محل هستند.

“آن را ماندگار عواقب برای کارگران, برای, اقتصاد, برای بی خانمانی است که طنین انداز راه پس از coronavirus.”

در حالی که مستاجرها و صاحبخانه ممکن است اختلاف نظر در قوانین و مکانیک چگونه دولت باید توزیع اجاره کمک هر دو گروه در حال تقاضاهای مصرانه برای عمده تزریق از دلار است.

کالیفرنیا قانونگذاران در مراحل اولیه از توسعه طرح های پیشنهادی برای کمک به, اما چقدر دولت در واقع می تواند استطاعت مشخص نیست که درآمدهای مالیاتی خشک شدن و همه گیر ناشی از گونه های در بودجه دولت ميرود.

“این بی سابقه است مشکل” گفت: مجلس دیوید چیو دموکرات از سان فرانسیسکو که به معرفی چندین مستاجر حفاظت صورتحساب در زمان خود در دولت و قوه مقننه. “و ما نه در یک محل که در آن ما می دانیم دقیقا چگونه ما می توانیم آن را تعمیر کنند.”

بلندی مستاجر بحران

فقط چگونه بسیاری از کالیفرنیا مستاجرها هستند پشت در پرداخت های خود را?

هیچ اطلاعات عمومی منبع وجود دارد که می تواند قابل اعتماد در پاسخ به این سوال. گزارش های موردی و محدود برخی از داده های صنعت نشان می دهد مه نبود به عنوان بد به عنوان برخی پیش بینی کرده بود. ملی مسکن چند شورا که طرفداران به نمایندگی از صاحبان آپارتمان تخمین زده می شود بیش از 90 درصد از آوریل اجاره در سراسر کشور شده بود حداقل تا حدی پرداخت می شود. در ماه آوریل سال گذشته این رقم 96 درصد است.

اما صاحبخانه و مستاجر انتظار ممکن است به طور قابل توجهی بدتر به عنوان اثر موج دار شدن از خاموش کردن پخش و مستاجرها اجرا از پس انداز و اضطراری دیگر منابع آنها می توانید روی آن ضربه بزنید.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مستاجران می توانید آن را تا یک ماه دیگر و پس از آن چگونه بسیاری از صاحبخانه می توانید آن را یک ماه دیگر گفت:” دبرا کارلتون معاون اجرایی رئیس جمهور برای دولت در امور برای کالیفرنیا آپارتمان انجمن.

UC برکلی محققان تخمین می زنند که بیش از 2.3 میلیون کالیفرنیا مستاجر خانواده باید حداقل یک کارگر در یک صنعت است که بلافاصله نهفته خاموش کردن سفارشات; از کسانی که تقریبا نیمی از ملاقات فدرال تعریف “اجاره اسلام است.”

در حالی که گسترش مزایای بیکاری و یک بار محرک بودجه تصویب شده توسط دولت فدرال ممکن است مراقبت از اجاره در قطعات ارزان تر از کشور آن منافع نیست برای تنظیم کالیفرنیا هزینه های بالای زندگی.

“اجاره در حال رفتن به خوردن مقدار زیادی از (مزایای بیکاری) گفت:” الیزابت Kneebone یک محقق در Terner مرکز مسکن نوآوری در دانشگاه برکلی است. “اگر شما در حال گرفتن بیکاری در مناطقی مانند منطقه خلیج و Silicon Valley, آن را بسیار ممکن است بیشتر از آن خواهد بود رفتن به اجاره.”

پس چقدر خواهد کالیفرنیا و یا دولت فدرال مجبور به صرف برای جبران از دست رفته پرداخت اجاره?

برآورد طور گسترده ای متفاوت است اما این شماره ها به طور مداوم ،

Kneebone تحقیقات نشان می دهد که در مجموع مستاجرها در صنایع بلافاصله نهفته کالیفرنیا shutdown مدیون $3.9 میلیارد دلار در ماه اجاره. یک مطالعه از سمت چپ-از-مرکز شهری موسسه پیشنهاد 100 میلیارد دلار ممکن است لازم باشد در سراسر کشور اگر کمک هدف قرار داده بود به طور انحصاری به درآمد اجاره.

می تواند دولت را به استطاعت کمک کند ؟

دولت ایالت لنا گونزالس یک دموکرات از لانگ بیچ, معرفی اولین لایحه به ارائه برخی از نوع کمک مالی کمک مالی برای اجاره و صاحبخانه درد و رنج از دست رفته پرداخت اجاره.

اسپانسر شده از طرف صاحبخانه لابی مجلس سنا در لایحه 1410 را دولت پرداخت 80 درصد از دست رفته را برای اجاره به مدت هفت ماه اگر مستاجرها می تواند نشان دهد که آنها تا به حال شده است از نظر مالی نهفته COVID-19. اگر صاحبخانه تصمیم به قبول پرداخت از دولت آنها را به دنبال 20 درصد باقی مانده از دست رفته اجاره و قبول اتهام هزینه های اواخر و یا افزایش اجاره بها برای یک سال.

آشکارا غایب است برچسب قیمت اما لایحه حامیان آن می گویند می تواند در ballpark از 2 میلیارد دلار.

“ما یک موضوع بزرگتر به نگرانی در مورد زمانی که آن را می آید به بی خانمانی و فقر است که من فکر می کنم همه منجر به این گفت:” گونزالس که هشدار داد که کارکنان خود را هنوز هم در روند تحقیق مناسب تعداد و امید این صندوق می تواند در قرعه کشی پایین فدرال دلار به عنوان به خوبی. “بنابراین اگر چه این درخواست آن را واقعا است که شامل همه این مسائل است.”

کارلتون این لابی برای کالیفرنیا آپارتمان انجمن گفت که او امیدوار است که دولت ممکن است قادر به شیر مسکن وجوه آن را قبلا تایید شده برای بی خانمانی و یا کم درآمد مسکن توسعه است. یکی ممکن است منبع: صدها میلیون نفر از یک مالیات جدید دولت مصوب در سال 2017 در املاک و مستغلات ضبط اسناد و مدارک که میله میله برای رفتن به سمت ساخت و ساز مسکن جدید است.

مستاجر گروه تا کنون مقاومت کرده اند پشتوانه گونزالس’ پیشنهاد اگر چه سناتور هشدار آنها در مراحل اولیه لایحه تجدید نظر زبان و به امید دیدن بیشتر مستاجر گروه پشت این لایحه است.

مجلس فیل تینگ یک دموکرات از سان فرانسیسکو و صندلی مجلس بودجه کمیته می گوید که برخی از نوع از عموم مردم کمک باند شناور در انتخابات ماه نوامبر به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق اضافی اجاره کمک کند در حالی که buttressing خزانه دولت است. اما او هشدار داد که سهم شیر از پول را از Washington d. C.

“آن را باید در درجه اول از دولت فدرال گفت:” تینگ. “آنها باید توانایی به قرض گرفتن پول ما نیست.”

میلیاردها دلار از دولت فدرال مراقبت در عمل رهبری به کالیفرنیا می تواند امکان پذیر شود هدایت می شوید برای اجاره, کمک, اگر چه کارشناسان می گویند دور تر از بودجه فدرال خواهد بود لازم برای پاسخگویی به این نیاز در هر راه معنی دار. داده می شود رهبر اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل نظرات در اجازه می دهد دولت به دنبال ورشکستگی در جای اضافی فدرال حمایت تینگ می گوید او متقاعد نشده است که بودجه خواهد شد در آینده.

“من مطمئن هستم دولت فدرال می تواند هر چیزی را انجام دهید در این مرحله گفت:” تینگ.

تینگ است پیشنهاد خود را به صورت اجاره به کمک که نمی کند نیاز به یک عمده تزریق از دولت دلار: مجلس لایحه 828 اجازه می دهد مستاجرها رو به چشم انداز اخراج برای عدم پرداخت اجاره به درخواست دادگاه برای کاهش 25 درصد در پرداخت اجاره بها برای سال آینده با مستاجر ساخت تا از دست رفته اجاره ماهانه 10 درصد اقساط. اجاره بها کاهش خواهد تنها ادامه اگر دادگاه تعیین مستاجرها قادر به پرداخت هزینه اجاره بها به دلیل COVID-19 و صاحبخانه را یک فرصت برای نشان دادن خود و مشکلات مالی ناشی از کاهش اجاره.

صاحبخانه لابی و همچنین به عنوان توسعه دهندگان و کالیفرنیا اتاق بازرگانی به شدت مخالفت تینگ لایحه استدلال آن unconstitutionally تداخل با خصوصی قرارداد و نیروهای صاحبخانه به صورت اجاره کاهش بدون هیچ گونه جبران خسارت.

که در آن اجاره و مالکان موافق مخالف

در حالی که هر دو مستاجرها صاحبخانه و موافق اضطراری اجاره کمک های مورد نیاز آنها برخورد در چه رشته باید متصل به بودجه, به ویژه هنگامی که آن را به می آید اضافی اخراج حمایت.

اوایل ماه گذشته دولت قضایی شورای — که نظارت کالیفرنیا دادگاه شهرستان سیستم — تعلیق تقریبا همه مشفق در دولت جز در موارد با یک تهدید برای بهداشت عمومی و یا ایمنی. دادگاه ها در سراسر کشور اجازه نخواهد داد اخراج به ادامه تا 90 روز پس از Newsom آسانسور دولت اضطراری یک تاریخ هیچ کس نمی تواند با قطعیت است.

مستاجرها که نمی پرداخت خود را مارس یا آوریل اجاره هنوز هم می تواند از نظر قانونی اقامت در واحدهای خود را برای هم بودن. اما در نهایت به عنوان دولت اینچ نزدیک به تدریجی re-opening, طرفداران نگران سیل اخراج اجتناب ناپذیر است اگر وزارت امور خارجه ندارد دخالت کند.

“در حال حاضر ما ضربه مکث هیچ کس نمی تواند از لحاظ جسمی اخراج” گفت: Brian Augusta قانونی برای حمایت از کالیفرنیا روستایی کمک های حقوقی بنیاد. “اما این موارد هنوز زنده هستند آنها خفته و در برخی از نقطه آنها را به زندگی بهار. و اگر و هنگامی که ما را به این مکث…ما قصد داریم به مراتب بدتر مقرون به صرفه مسکن و بی خانمانی بحران از جایی که ما در آغاز این.”

مستاجران گروه ها می خواهند که امکان خاموش کردن جدول استدلال عدم پرداخت اجاره در طول همه گیر نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دلیل برای اخراج یک بار اورژانس سفارشات برداشته می شوند. آنها همچنین اصرار دارند که پذیرش اجاره کمک اجباری بود نگرانی صاحبخانه را به سادگی کاهش دولت دلار را به طوری که آنها می تواند به اخراج مستاجران آنها در حال حاضر در حال مشاهده به عنوان مشکل ساز است.

برای مثال یک صاحبخانه می تواند به کاهش حالت پرداخت به منظور اخراج مستاجر در اجاره یک واحد کنترل به منظور بالا بردن اجاره بها به نرخ بازار و به راحتی جبران بیش از آنچه که آنها را دریافت کرده و از دولت است.

اجاره بخشش

کالیفرنیا مستاجر گروه های سازمان یافته گسترده اجاره اعتصاب مارس 1, خواستار Newsom و قانونگذاران ایالتی به تصویب کل اجاره بخشش در طول بیماری همه گیر. اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه های مترقی مستاجر گروه حمایت تخمین زده می شود این است که قادر به دریافت 12,000 مستاجرها به شرکت.

در حالی که برخی از دولت های محلی را تمدید پنجره که در آن اجاره پرداخت می تواند از دست رفته اجاره — لس آنجلس ویژه اعطا کرده است مستاجرها 12 ماه دوره بازپرداخت — هیچ شهر هنوز صاحبخانه مجبور به آشکار بخشش تمام یا بخشی از دست رفته اجاره.

“من فکر می کنم آنها می دانند که می تواند به چالش کشیده (در دادگاه) گفت:” کارلتون.

وادار کردن صاحبخانه به ضرر و زیان های بزرگ به خصوص کوچکتر صاحبخانه می تواند سیاست های بد برای کالیفرنیا بازار مسکن در دراز مدت می گوید دیوید گارسیا, یک دانشگاه برکلی مسکن محقق.

“در این نقطه ما شروع به انجام کل اجاره بخشش که در آن صاحبان ملک با فرض اینکه کل هزینه… آن را خنک سرمایه گذاری در آینده خواص گفت:” گارسیا.

خواهد شد که در نهایت تحمل فشار از دست رفته پرداخت اجاره بها خواهد شد بستگی دارد به طور قابل توجهی در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که تا کنون نه وزن در زور و اجبار در بحث.

خواسته در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که او چگونه احساس خود را در مورد اجاره بخشش Newsom گفت: “بدیهی است که با بسیاری از مستاجرها احساس عمیق اضطراب و استرس, ما در حال رفتن به بسیار حساس است. اما از طریق ممکن است من فکر می کنم ما باید چند هفته آینده برای قرار دادن واقعا هم چیزی اگر ما احساس می کنیم ما نیاز به کار بیشتر.”

Newsom دولت کاهش یافته و درخواست های متعدد برای اظهار نظر در این داستان.

فرماندار ارتباط با مستاجر گروه های ساییده شده در طول همه گیر خود را به عنوان اوایل دستور اجرایی در مورد اخراج حمایت کاهش یافت و به خوبی از آنچه که مستاجران برای امیدوار بود.

Newsom امضا مسکن دستیابی به تاریخ آمد سال گذشته زمانی که او کمک راهنما از طریق قوه مقننه و قانون است که محدودیت های عمده اجاره افزایش و نیروهای صاحبخانه به ارائه یک “فقط به علت” برای اخراج.

“Newsom رهبری شد کلید ساخت که اتفاق می افتد گفت:” آگوستا مستاجر لابی. “و ما نیاز داریم که رهبری در این است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de