Loay ایوب برای واشنگتن پست

کارگران را در ماه رمضان شیرینی یکشنبه در Galaa خیابان در شهر غزه. برخی از coronavirus مربوط به محدودیت شده اند آرام برای ماه رمضان این مدت.

شهر غزه — برای محمد Mabhouh رمضان به ارمغان آورده است کمی شیرین امداد. پس از دو ماه بدون حقوق در طول coronavirus خاموش شدن 28 ساله شد و در نهایت به نام بازگشت به کار خود را ساخت qatayef های شیرین ماکارونی با گردو یا پنیر است که در ماه رمضان سنت است.

“من بی صبرانه در انتظار زیرا من می دانستم که qatayef فصل خواهد من را بازگشت به کار” گفت: Mabhouh که بستگی به 8 دلار در روز او در یک نانوایی به حمایت از او همسر و دو فرزند.

رمضان, نماز ماه-دوره طولانی از روز روزه و شب اعیاد وام ناچیز اندازه گیری نرمال به غیر طبیعی بهار در غزه. برای ساکنان که می دانم که آنها را به مبارزه برای ماه با تحول اقتصادی که این بیماری همه گیر در حال حاضر آورده تعطیلات به معنای یک نگاه اجمالی از راحت تر زندگی می کنند و محتاط امیدواریم که اقدامات حفاظتی مشغول به کار هستند.

در حالی که نه صدایی همه روشن مقامات سست برخی از محدودیت های اعمال شده برای حداقل مدت ماه مبارک رمضان. رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن تا حدی و مغازه های فروش, رمضان, شیرینی و رفتار را دیده اند مشتریان بسیاری در ماسک, بازگشت, برای اولین بار در هفته.

چند خانواده در حال حاضر به خطر معمول تجمع جرم هر شب برای اولین وعده غذایی در روز و با بیکاری در حال حاضر بیش از 50 درصد بسیاری از آن را ندارند — اما تعطیلات راه حل مشترک هستند. برخی از پرداخت های اجتماعی بازدیدکننده داشته است در گروه های کوچک در طول روز به جای حضور در بزرگ افطار جشن در شب. دیگران بازی میزبان با داشتن takeout افطار تحویل خود را درمان به خانواده و دوستان است.

Loay ایوب برای واشنگتن پست

Qatayef های شیرین ماکارونی با گردو یا پنیر است که در ماه رمضان سنت است.

Loay ایوب برای واشنگتن پست

سرآشپزها در یک رستوران در شهر غزه در روز پنج شنبه. فلسطین وزارت بهداشت کاسته محدودیت در رستوران ها اجازه می دهد صندلی اگر مشتریان در حال فاصله به اندازه کافی دور از هم جدا.

“با ماه رمضان فعالیت بازگشته است” گفت: Mabhouh. “فلسطینی ها نمی تواند انجام دهد بدون رمضان.”

مقامات بهداشت هشدار داد که خطر عمده بیماری همه گیر است در فقیر پر بسته بندی شده تحت محاصره است که به تقریبا 2 میلیون نفر از آنها شد. مقامات حاکم حماس, حزب, سازمان های بین المللی و دولت اسرائیل که نگهداری سخت محاصره غزه باید همه هشدار داد که شیوع غیر قابل کنترل خواهد پایمال کردن نوار شکننده نظام سلامت است.

اما تا به امروز فقط 17 coronavirus موارد گزارش شده در غزه است که مقامات نسبت به کسب و کار دقیق تعطیلی و قرنطینه قوانین که دولت نهاد در اوایل ماه مارس. این اقدامات شامل یک نیاز است که تمام مسافران از بازگشت به غزه باید صرف 21 روز در انزوا مراکز که در آن بیش از 4500 از آنها تست شده برای ویروس.

“این واقعا اثبات شده است که مهار کار می کند گفت:” جرالد Rockenschaub اجرا می شود که سازمان بهداشت جهانی عملیات غزه و کرانه از اورشلیم.

با توجه به این که موفقیت تا کنون Rockenschaub تا به حال هیچ اعتراض به کاهش برخی از محدودیت در حرکت و فعالیت های کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان شل می آید با هشدار به ادامه, فیزیکی, فاصله, دست شویی و دیگر اقدامات حفاظتی شخصی.

برای بسیاری از ساکنان غزه ماه رمضان به معنای مهلت برخی از تقلا کردن. اما اگر شلوغی از ماه مبارک رمضان ساخته شده است زندگی احساس کمی بیشتر از معمولی آن است به دور از یک به طور منظم در ماه رمضان. جشن همه گیر سبک به معنای محدود کردن معمول اجتماعی غلیان احساسات و رقیب با یک اقتصاد ویران.

Loay ایوب برای واشنگتن پست

یک تولید فروشنده می ایستد در یک تقاطع در شهر غزه در روز پنج شنبه.

“در این سال شوهرم Mazen و من تصمیم گرفتم برای دریافت مهمانان به عنوان سفارشی بود در هر سال گفت: Mayssa al-Masry, 41.

به جای این زن و شوهر شده اند و بازدید از خانواده های روز و جشن تنهایی در شب با پنج فرزند. که مناسب احساس خود را از ایمنی و همچنین به عنوان بودجه خود را که به طور چشمگیری کاهش زمانی که Masry از دست داده و کار خود را به عنوان یک هماهنگ کننده پروژه به صورت محلی و غیر انتفاعی است که تعطیل در طول شیوع بیماری است.

“ما در مستند تحت محاصره و در حال حاضر من هیچ درآمد به خاطر من از دست رفته کار من”المصری گفت.

فلسطین وزارت بهداشت کاسته آن محدودیت در رستوران پنج شنبه, اجازه می دهد آنها را به مشتریان صندلی اگر آنها باقی ماند و فاصله مناسب از هم جدا. که بازگشته ضعف پالس به غزه را به طور معمول مشغول شب زنده داری اما کسب و کار باقی می ماند بسیار پایین تر از حد معمول شب راش.

فاصله نشده است یک مشکل با پنج یا بیشتر مشتریان یک شب مایل به سرمایه گذاری تا کنون گفت: عماد al-Rayyes, مدیر, فانوس دریایی, رستوران.

“این واقعا سخت است برای من برای دیدن جای خالی بدون مردم” Rayyes گفت. “من احساس می کنم بد برای کارگران است.”

پرورش دهندگان گل که در حال حاضر به طور معمول خواهد بود برش گل های رز را و carnations برای لابی هتل ها و سالن های ضیافت در سراسر اروپا و خاورمیانه به جای تغذیه آنها را به بز.

Loay ایوب برای واشنگتن پست

یک گلفروش شکسته گل چهارشنبه در یک گلخانه ای در خان یونس در جنوب نوار غزه پس از کاهش تقاضا با توجه به کوروناویروس.

Loay ایوب برای واشنگتن پست

گوسفند خوردن دور انداخته گل در خان یونس در جنوب نوار غزه در روز چهارشنبه.

“ما در انتظار رسیدن بهار و فصل تابستان گفت: Lubbad حجازی, 20, خانواده که صاحب یک سه هکتار مزرعه گل در نزدیکی شهر رفح. “اما وجود دارد و دیگر هیچ تقاضا برای گل جز در کمیاب مقادیر و قیمت ارزان. به طوری که آنها را تبدیل به خوراک دام و زباله های دفن زباله.”

حداقل یک صنعت هم زده به زندگی در طول بیماری همه گیر. غزه را یک بار پر رونق کارخانجات نساجی repurposed شده است برای دیدار با پررونق نیاز به ماسک و دنده محافظ در اطراف منطقه. غزه کارگاه های آموزشی را پمپ کردن برخی از 10,000 لباس محافظ و 5 میلیون ماسک در هفته های اخیر با توجه به اسرائیل و حمایت از گروه گیشا. بسیاری از آنها صادر شده به بانک غرب و اسرائیل است. دیگران عرضه غزه خود سیستم مراقبت های بهداشتی.

Loay ایوب برای واشنگتن پست

کارگران تولید لباس های محافظ در, حسن Shehada کارخانه در شهر غزه در روز پنج شنبه.

حسن Shehada صاحب یک دوخت کارخانه که دیدم آن لباس قراردادهای تبخیر زمانی که مغازه ها در اسرائیل بسته شد در ماه مارس ، او به روشن ماسک پزشکی سه هفته پیش است و hustling به نگه داشتن مواد خام در دست برای دیدار با تقاضا است.

Shehada, 56, جشن رمضان با کارخانه های شلوغ و خانواده خود را با بهره گیری از یک بیت از اصلاح آزادی برای تعطیلات. اما او می داند که این تنها یک نگاه اجمالی از آنچه که آن را به جلو و غزه از مشکلات آن, هر دو در حال ظهور و تثبیت شده.

“آنچه در غزه نیاز است محل کار,” او گفت:. “این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت اما غزه بحران را نه پایان آن.”

هندریکس گزارش از اورشلیم.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de